2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sevgili ANNE ADAYLARI i konu açtım sizleri ilgilendiriyor bi göz atarsanız sevinirim"http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/492096-gebeliginin-ilk-4-ayinin-icinde-olan-anne-adaylari-pissstt.html"

sevgili ANNE ADAYLARI i konu açtım sizleri ilgilendiriyor bi göz atarsanız sevinirim"http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/492096-gebeliginin-ilk-4-ayinin-icinde-olan-anne-adaylari-pissstt.html"

Canim sayfayi acamadim, acaba yalnis mi kopyalandi sen de bu yazdigin yerden acmayi deneyebilir misin
Neyle ilgili bu sayfa cok merak ettim biraz bahsedebilir misin

Kizlar gunaydinnn

Oncelikle dunku yorumlariniz icin herkese coookk tesekkur ederim.. Umarim herkes bu gun cook daha iyidir.

Dun size bir prensesim olacagi haber verdigimde o kadar guzel seyler yazmissiniz ki Allah hepinizden razi olsun..

Ama aksam kaynanam ve gorumcemle internetten gorusurken bir gafta bulundular ki cookk uzuldum..
Gorumcem sakayla karisik biz elin adamlarina erkek bebek dogurduk, bizim gelinimiz artik 2.sinde bize erkek bebek mujdesi verir dedi...

Benim cok uzuldugumu farkettiler, esim birden afalladi, isin kotu tarafi kaynanam beni teselli edecek yaa,
Yok kizim saka yapti, sen bakma ona...Ben bile sevindim o niye sevinmesin dedi :) :)
Guler misin aglar misin anlamadim..
Degmezzz, zaten onlar yuzunden Turkiyeyi terk ettik, Onlar yuzunden uzulup de kizma, prensesime zarar veremem.. Allah`indan bulsunlar..Benden uzak olsunlar da baska sey istemem...
Bu arada 3 hafta sonra Tukiyeye gidecem, anneme kardesime kavusacam...

Hayat bana cok guzel bir sey ogretti, kimse icin uzulmeye degmeyek kadar onemli oldugumu :)

Tekrar guzel dilekleriniz icin cook tesekkur ederimmm..

anlamadım ki tatlım ya bir ense kalınlığı içn bile 40 dk uğraştı felaket bişey ya kıpır kıpır :) ama araştırıyorum şuan erkek te yanılma riski az oluyormuş bakalım hayırlısı dr da aslında işinin ustası ama ne bileyim kadında sabah sabah afalladı :)

Evet canım hareketli oluncada anlaşılma olmayabilir. ama o hareketleri görmek çok güzel ben o hareketlerden sonra bebeğim varmış dedim annelik hissiyatım genişledi. kız erkek hangisi hayırlı olacaksa Rabbim onu nasip etsin canım. Dr. söylemişti. erkek bebek çok hareketli olurmuş cinsiyeti çabuk belli edermiş. Nasip bakalım.
canim cocuk olunca isler deyisiyo ben supuruyorum arkamdan o cubuklari eziyo elile ben siliyorum arkamdan o meyve suyunu
sikiyo sisesinden yerlere resmen cinet geciricek oluyorm tv inin masasina neler yapmiyo allahtan siyah cam
sen 2 ayda bir hali yikiyomusun ben yikiyorum canim kizim saolsun titiz annesine hic cekmiyo nerde bela o orda:KK57:

kari koca olunca ev tum hafta ne kadar kirlenirki ama birde cocuk olunca iste isler deyisiyo tatlim

ben yepyeni halıları iki haftada bir siliyordum ama dum diyorum bak şimdi arayı açtım. annem bi kızdı evde çocuk yok birşey yok pislenmeyen halıları silmekten eskiteceksin dedi. Ama senin durumun farklı küçük çocuk olunca tabi haliyle kirlenir anne olunca anlarız artık :)

aynı ilaçtan banada verdi. tahlil sonuçlarımdan ötürü kullandım. ben yanmayı falan beklemedim böyle birşeyde demedi doktorum zaten. 1 hafta sonra gel idrar kültürüne bakalım dedi. çok şükür sonuç temiz çıktı. bence kullansan iyi olurdu. çünkü iye (idrar yolları enf) düşüğe sebep oluyormuş ALLAH korusun. Yine de dr.una sor işin ehli onlar.
.

İcime kurt dustu simdi.ocağın 3. de randevumuz vardi daha erken gidiim:18:

İcime kurt dustu simdi.ocağın 3. de randevumuz vardi daha erken gidiim:18:

canım seni paniklendirmek istemiyorum ben internette görmüştüm düşüğe sebep olacağını tahlil sonuçlarım sonrasında dr.a sormuştum düşüğe sebep olurmuş enfeksiyon doğrumu bu dedim evet dedi. monural i yazdı 1 hafta sonra gel idrar kültürüne bakalım geçmişmi dedi. çok şükür temiz çıktı sonuç.

Ama aksam kaynanam ve gorumcemle internetten gorusurken bir gafta bulundular ki cookk uzuldum..
Gorumcem sakayla karisik biz elin adamlarina erkek bebek dogurduk, bizim gelinimiz artik 2.sinde bize erkek bebek mujdesi verir dedi...

aman hhiç üzülme ya
evlat hayırlı sağlıklı olsunda kız erkek farketmez
ayrıca o götümceye demeli erkeği kendimi yapmış Allahmı vermiş:26:

canım seni paniklendirmek istemiyorum ben internette görmüştüm düşüğe sebep olacağını tahlil sonuçlarım sonrasında dr.a sormuştum düşüğe sebep olurmuş enfeksiyon doğrumu bu dedim evet dedi. monural i yazdı 1 hafta sonra gel idrar kültürüne bakalım geçmişmi dedi. çok şükür temiz çıktı sonuç.

En iyisi doktorumla konusmam sanirim.ilaci isteyerek vermemisti bende hamileligim boyunca vitaminden baska bisey kullanmak istemiyordum.bol bol su ic dedi zaten iciyorum.ama tekrar sormam gerekti simdi:18:inadim yuzunden bebegime bisey olmasin:nazar:cok tesekkur ederim

Son düzenleme:
aman hhiç üzülme ya
evlat hayırlı sağlıklı olsunda kız erkek farketmez
ayrıca o götümceye demeli erkeği kendimi yapmış Allahmı vermiş:26:
aynen arsimanın mesajını onaylıyorum birkere o erkeği görümcen kendimi vermiş kendimi halk etmiş tövbe estağfurullah. hem kendi oğulları belirliyor cinsiyeti sende karşılık olarak bunu deseydin keşke neyse boşver üzülme kaale bile alma seni üzecek insanlardan da uzak durmaya çalış canım :)

En iyisi doktorumla konusmam sanirim.ilaci isteyerek vermemisti bende hamileligim boyunca vitaminden baska bisey kullanmak istemiyordum.bol bol su ic dedi zaten iciyorum.ama tekrar sormam gerekti simdi:18:inadim yuzunden bebegime bisey olmasin:nazar:cok tesekkur ederim

yok canım gerçekten o kadar düşünme koruyan rabbim korur ben sadece tedbir alman için söylemiştim. ben bebeğimin ilk yerleşme zamanlarında taşındım ama bebeğimi bilmiyordum, hemde tek başıma yerleştirdim o kadr ağır şeyler kaldırdım ama koruyan rabbim korudu. senin bebişinide korur ama tedbir almamız önemli. bende çok su içiyordum belki o düzeltti inş. sende devam et bol suya.

merhaba güzel temmuz anneleri ,herkes süperdir umarım :)

bu halde birde çalıştığını düşün :)
yani evde olunca ev işi zor gelio tmm anlıyorum ama en azından vakit var yapılıyor çalışınca vakit kalmıyor
bi önceki mesajda da dedim ya misafirimiz eksik olmuo die o yüzden sadece karı koca olarak düşünme
bizim evde sürekli bir sirkilasyon var

canım sana %100 istinasız katılıyorum, çalışan kadınların çoğu sadece çalışmıyor hem ev hanımı hem iş kadını :KK43:

Kizlar gunaydinnn

Oncelikle dunku yorumlariniz icin herkese coookk tesekkur ederim.. Umarim herkes bu gun cook daha iyidir.

Dun size bir prensesim olacagi haber verdigimde o kadar guzel seyler yazmissiniz ki Allah hepinizden razi olsun..

Benim cok uzuldugumu farkettiler, esim birden afalladi, isin kotu tarafi kaynanam beni teselli edecek yaa,
Yok kizim saka yapti, sen bakma ona...Ben bile sevindim o niye sevinmesin dedi :) :)
Degmezzz, zaten onlar yuzunden Turkiyeyi terk ettik, Onlar yuzunden uzulup de kizma, prensesime zarar veremem.. Allah`indan bulsunlar..Benden uzak olsunlar da baska sey istemem...

Hayat bana cok guzel bir sey ogretti, kimse icin uzulmeye degmeyek kadar onemli oldugumu :)

canım hayırlı olsun, kayınvalidenin ve görümcenin yorumlarına hiç canını sıkma canım, böyle saçma sapan yorumlar için prensesini üzmeye değmez:emir_bebek:

aynen arsimanın mesajını onaylıyorum birkere o erkeği görümcen kendimi vermiş kendimi halk etmiş tövbe estağfurullah. hem kendi oğulları belirliyor cinsiyeti sende karşılık olarak bunu deseydin keşke neyse boşver üzülme kaale bile alma seni üzecek insanlardan da uzak durmaya çalış canım :)

Bende her ikinizede katiliyorum..sanki kendisi erkek olsun diye ekstra bisry yapmista onun cabalari sayensinde olmus!.:KK20:"kısmet"ve evet kendi oglu belirliyor bunu..benim kuslarim bile biliyor cinsiyeti kimin belirledigini :KK9:

Kizlar gunaydinnn

ben birkaç gündür giremedim sistemde bakım var yazıyordu ama sanki tek banaydı o bakım burda herkes yazmış o vakitlerde birşeyler. O yüzden kızının olacağını yeni gördüm. çok sevindim Ne güzel çoğalıyoruz cinsiyeti belli olanlar. ALLAH kızına hayırlı uzun ömürler versin. MaşaALLAH ne güzel hep kız bebek hayal etmiştim ama hayırlısını istedim erkek oldu olsun başımın üstüne tacımdır yavrum sağlıcakla doğsun hepimizin kuzucukları. Kız erkeğe çok takılmayalım. önemli olan dsağlıcakla eksiksiz doğmaları hepimizin bebişleri inş.

yok canım gerçekten o kadar düşünme koruyan rabbim korur ben sadece tedbir alman için söylemiştim. ben bebeğimin ilk yerleşme zamanlarında taşındım ama bebeğimi bilmiyordum, hemde tek başıma yerleştirdim o kadr ağır şeyler kaldırdım ama koruyan rabbim korudu. senin bebişinide korur ama tedbir almamız önemli. bende çok su içiyordum belki o düzeltti inş. sende devam et bol suya.

Bizde magaza acmistik kendime bi is kuriim dedim.biz acmadan hamileymisim o kadar bekledik olmadi:KK9:dukkan icin malzeme tasidik herseyini kendimiz yaptik.bende bilmiyordum hamile oldugumu verilmis sadakamiz varmis.herkes korkuttu beni egilme uzanma fln diye bizde devrettik dukkani.simdi esim bardak bile tasitmiyo ama yine yapiyorm biseyler :KK23:sakinan goze cop batar malum:31

Bizde magaza acmistik kendime bi is kuriim dedim.biz acmadan hamileymisim o kadar bekledik olmadi:KK9:dukkan icin malzeme tasidik herseyini kendimiz yaptik.bende bilmiyordum hamile oldugumu verilmis sadakamiz varmis.herkes korkuttu beni egilme uzanma fln diye bizde devrettik dukkani.simdi esim bardak bile tasitmiyo ama yine yapiyorm biseyler :KK23:sakinan goze cop batar malum:31

yaa senin de ne kadar değişik bir durum olmuş hayaller kuruyorsun kendi işim vs. bir bakmışsın hayaller değişmiş bebiş üzeine olmuş:) hayırlısı olsun. bu arada annem wc sonrası temizliğini kaynamış suyla yap soğuk olmasın demişti. bende kaynatip şişeye koyup onunla temizlendim bir süre. sende zor gelmazse yapabilirsin. çünkü iye üşütme kaynaklı birşey. ayaklarında çok önemli kat kat giymeye çalış canım.

heyyy ne var ne yok halsızlıkden cok gıremıyorum ya bıraz gecmısı okudum ... ınanın hep yatmak uzanmak ıstıyorum canım hıcbır sey yapmak ıstemıyor :KK49:

heyyy ne var ne yok halsızlıkden cok gıremıyorum ya bıraz gecmısı okudum ... ınanın hep yatmak uzanmak ıstıyorum canım hıcbır sey yapmak ıstemıyor :KK49:

Canım senin kan değerlerin nasıl bende kansızlık vardı kan ilacı kullanıyorum epeydir. birde pekmez yemeye çalışıyorum halsizlik falan kalmadı önceleri başımı kaldıramıyordum.

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

biz geldikkkkk nasılsınız canlarımmmmmmmm... ben sonundaaa taşındım yerleştimm evimeee çok şükürr netim de bağlandı bugünn artık sizlerleyimm... ee ne var ne yokkk :KK34::KK34:

Canım senin kan değerlerin nasıl bende kansızlık vardı kan ilacı kullanıyorum epeydir. birde pekmez yemeye çalışıyorum halsizlik falan kalmadı önceleri başımı kaldıramıyordum.

degerlerımın hepsının ıyı oldugunu soyledı dr sadece folık asit verdı tembellıkden hıc hoşlanmazken basıma geldı ya :KK49:

X