2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

teyzelerii benim miniğim bi büyümüş bi büyümüş bugün tamı tamına 37 mm olmuşş hele o muhteşem kalp atışları yokmuuu .rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.bide ikili testi ve cinsiyetini 3 hafta sonrakki randevuya verdi .heyecanlıyım herşey çok güzel olur inşallah..

kaç haftalıksınız cnmm

kızlar bişey soracağım kız için eflal ismi nasıl
Meyveleri yerde, kökleri gökyüzünde cennetteki bir meyve ağacı anlamı internette ama yanlış bi anlamı varsa bilen var mı

herkese mrb öncelikle.... bende 4-5 gün önce hamile olduğumu öğrendim folik asit hamile kaldıktan sonra bi işe yaramazmı öyle yazılar okudum öncedenmi içmem gerekiyordu moralim bozuldu

herkese mrb öncelikle.... bende 4-5 gün önce hamile olduğumu öğrendim folik asit hamile kaldıktan sonra bi işe yaramazmı öyle yazılar okudum öncedenmi içmem gerekiyordu moralim bozuldu

yok canım bende sonradan kullananlardanım sen iç folik asidini merak etme

kızlar selamlar herkeseeee,iyi akşamlar.ben bugun temızlık yaptım öldüm valla,hemen belım ağrıdı.pazartesi iyi bi hastaneden randevu aldım,malum benim doktorumun ultrasonu iyi değil,bide hep vajinal dan baktı ,tereddütteyim o yüzden başka bi doktora danısmam lazım,valla benım burdakı doktorum duyarsa cok alınır ama napayım kusura bakmasın.pazartesi gideceğim doktor doçent miş cok met edıyorlar,bakarsınız bi bomba patlatır :))) cinsiyetide söyleyebilir :)) inşallah bebem annesine el sallar :)) şimdiden cok heyecanlıyım.

kızlar bişey soracağım kız için eflal ismi nasıl
Meyveleri yerde, kökleri gökyüzünde cennetteki bir meyve ağacı anlamı internette ama yanlış bi anlamı varsa bilen var mı

eftal ismi cok gusell anlamıda cok guselmıs baska bi anlamı olduğunu sanmıyorum

Merhaba, benim bebiş te bu gün 7+3. Biz Bursa'da Cenk Aşkali'ye gidiyoruz. Jimer Hastanesinde. Jimer biraz pahalı. Biz de SGK'yı kullanmak istediğimiz için tahliller için bu hafta Zübeyde Hanım doğumevine gittim. Hormon, Biyokimya, Troid, Şeker, İdrar testleri yapıldı. Ultrason muayenesi yapıldı. Bir ay sonra 2 li test ve ayrıntılı ultrason için doktorumuz çağırdı.Aslında gayet iyi ama tabii ki biraz uzun sürüyor.Ben sabah 8 de hastanedeydim. 11 de çıktım.Jimer'de 150TL civarında tutacakmış.
Cumartesi de doktoruma sonuçları götüreceğim. Bu arada benim de iki haftadır aşırı mide bulantım var. Günde birkaç kez kusuyorum. Dışarı çıktığımda bitap şekilde eve dönüyorum. Annem geldi. Neredeyse sürekli yatıyorum. Bulantı için yazılan söylenen her şeyi deniyorum. Bana en iyi gelen tarhana çorbası. Bu arada doktorum da Dramamine isminde bir bulantı hapı verdi.
Tüm bebiş ve annelere sağlık diliyorum.Sevgiler.

masallahhh minige canimallah uzun omurler versin kocaman olsunn

benim minigim dun 51mm di

elerile ayaklarila neler yapmiyodu icerde cok guzel insan hergun ultrasonda gorsem diyo

senin az kaldı cinsiyeti öğrenmeye uff ben ocak ortası yada sonu öğrenrm bu gidişle
bebişine de maşalllah annesi iyi bakıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…