2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

böyle duydukça doğruluğuna inanıcam gerçekten:)

canım o sağ sol meselsesi öyle değil malesefki.ilk ultroson resmınde kese yumurttalıkların ne tarafında ve bebek kesenın ne tarafınaysa ona göre cinsiyet söylenıyor yani bebek ultrason resmınde sağda kesenınde sağındysa ki benımkı öyleydı kız denıyor
eğer ultrosonun solunda yanı kesenın solundaysa erkek denıyor umarım anlatabılmısımdır

canım anladım demek istediğini, bunu topiğin başında bi arkadaşın doktoruda şöyle yorumlamıştı, sağ yumurtalığın kız, sol erkek... ben sadece çevremde sancısı hep solda olanın erkek doğurduğunu söylediğini belirtmek istemiştirm.. zaten birkaç haftaya kadar netleşir bizdede.. bakalım neler doğru çıkacak neler çıkmayacak...
mesela ekşi aşerince kız olcak diye birşey de yok... kişiden kişiye değişiyormuş..

kızlarr doktorum aradı sonuclar mükemmel dedi artık 7 ocakta gidicem kontrole.Rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder

gözün aydın canım çok sevindim

geçmişolsun ateşin neden vardı soğukalgınlığımı
bu aralar kulak ve boğaz iltehabı salgın eşimde kaptı sonunda benimde yanma var boğazımda işl şişmez

ayy dikkat etmek lazım bizim ofiste de iki kişi öyle

oh gittin hepsini hallettin geldin
bebişte iyi çok şükür
geçmiş olsun tekrardan

canimcim hazirladim hazirlamam mi:)kac gün önceden hazirdi zaten simdi de ufak tefekleri atiyorum valize...7 saat sürecek canim bi akslik olmazsa insallah

ben bunu ilk dr kontrolumde bizzat dr a sordum daha ben demeden o tamamladı sağ erkek sol kız demi dedi evet öyle duydum dedım güldü yok öyle bişey dedi bence bunlar tamamen işin espirisi hayırlı evlat olsunlar sağlıklıca inş.

canım tabiki önceliği hayırlı ve sağlıklı evlat olmaları.. hiçbirimiz burda kız yada erkek diye diretmiyoruz. burası bi paylaşım alanı, bizlerde duyduklarımızı paylaşıyoruz... hepsi bu....

canım tabiki önceliği hayırlı ve sağlıklı evlat olmaları.. hiçbirimiz burda kız yada erkek diye diretmiyoruz. burası bi paylaşım alanı, bizlerde duyduklarımızı paylaşıyoruz... hepsi bu....

canım yalnız bu nsinirini anlamış değilim burda ben ne dedımki ?

tekrardan merhaba herkese.

dün aksam giden elektrigimmiz anca geldibu sicaklarda öyle zorki herkes yasadigi sehrin kiymetini bilsin...

maşallah bebişlere büyüyorlar? insan merak ediyor elimizde olsada hergün görsek :))

cinsiyeti tamamen erkek belirliyor.eğer yumurtayı dölleyen x kromozomuysa bebek kız y kromozomuysa erkek.ne kadının yumurtalıklarının bir rolü var nede başka bişi kullaktan dolma bilgiler şimdiye kadar süre gelmiş iste bekleyip görmek lazım. sağlıkla gelsinlerde

kesinlikle katılıyorum canım.....
mantıklı olan bu...

sadece arada etraftan duyduklarımızı da paylaşıyoruz hepimiz..

bubacım sen yaz mevsiminimi yaşıyorsun?
buarada şimdiden hayırlı yolculuklar sağlıkla sağsalim sevdiklerine kavuşman dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…