2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tesekkur ederim :18: Camasircılarda falanmı satılıyor bu bahsetttigin sutyenler?

iç çamaşırı satan heryerde bulabılrsın canım eger sekıllerını begenmezsen gogsune uygun secersın cok buyukse daha kucuk gosterden sutgenler var ama desdekli olmasına dikkat et boylece gögüs sarkması en aza iner ileride

kızlarr doktorum aradı sonuclar mükemmel dedi artık 7 ocakta gidicem kontrole.Rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder

cnm cok sevındım gercekten ALLAH hepımıze nasıp etsın.Bu arada kızlar tatlımı yaptım kuaforden randevumu aldım.aksama kaynanamlara davetlıyız ve yarın kı randevumada tertemız gıdıcem butun tuylerımden arınıyorumm:yagmurlu havaya ragmen yasasınnnnnnn enerjı patlaması yasıorummm

selam kizlar nasilsiniz

felaket bi geceden sonra hemen sabah doktora gitik odum koptu tum gece minige bisi olmusmudur diye
doktora girdim gicerlerime herseye bakti ates 38.5 kadar cikti diye hersey iyi dedi hastanede de cikartim doktora girmeden
veeee gelelim benim minige benim minik icerrde geziyo eler ayaklar bir o tarafa bi bu tarafa
5cm olmus 11.3 beklerken bizim minik 12hafta 1 gun cikti 2 testimizide yapti doktor hersey iyi cikti kanda verdim o haftaya cikcak insallah kanda iyi cikar cinsiyete gelince o kadar hasta ve tedirgindim ki bebege bisi oldumu diye sormadim doktora
haftaya testleri getirmeye gidince baktiririm

iyilşmene sevindim ama ateşin yükselince beklememeye çalış cnmm tekrar geçmiş olsunn ...

kızlarr doktorum aradı sonuclar mükemmel dedi artık 7 ocakta gidicem kontrole.Rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder

Gözün aydın canım..Böyle güzel haberler duymak dileğiyle hep..

Önceden kalp atışı duydukmu vs derdindeydik..Zaman ne çabuk geçiyor şimdi2li test ,cinsiyet:)

Bende dağ gibi ütümü eritiyorum..Bugünümüze şükür..
Arınma hali mutluluğunu iyi bilirim..:)

canlarım hepiniz umarım en kısa zamanda sizde bu mutlu haberi alırsınız darısı tüm hamişlerin başına. Allah'ım bebişlerimizi ve bizi korusun ...

Çok geçmiş olsun canım öncelikle..
Maaşallah bi gidişte şıp diye cinsiyet hariç herşeyi halletmişsin..Kan sonucunda güzel çıkar inşaallah..

bu sol tarafta erkek konusunu komşumda söyledi canım, iki oğlunda da hep solunda hissetmiş sancılarını...

öylemi olurmuş benimde oğlum hep sol tarafımda durudu poposunu dikip ve sezeryan günü sol tarafımdan sancıyla acile gitmiştim

geçmişolsun ateşin neden vardı soğukalgınlığımı
bu aralar kulak ve boğaz iltehabı salgın eşimde kaptı sonunda benimde yanma var boğazımda işl şişmez

Çok geçmiş olsun canım öncelikle..
Maaşallah bi gidişte şıp diye cinsiyet hariç herşeyi halletmişsin..Kan sonucunda güzel çıkar inşaallah..

cok saol canim insallah hepimizin testleri iyi cikcak allh hepimizle olsun insallah nasil mutlu ooldum kipir kipir icerde geziyo gorunce
kalp atisinida acim az dedi bi acti gumburduyo minik icerde allaha sukur haftaya testi verirken cinsiyete bakarmisiniz cok heycanliyiz derim

kendimi hamile gibi hissetmiyorum nedense çevremdekilerde öyle saolsun
oğlumda çok pimpirikliydim kanamam vardı düşük yapmıştımönesinde sürekli aklımda bebek hamileliğim vardı ,bunda tuhafım oynamaya başlasa karnım büyüsede hamileyim desem etrafımdaki anlayışsızlarda anlasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…