2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canimcim hazirladim hazirlamam mi:)kac gün önceden hazirdi zaten simdi de ufak tefekleri atiyorum valize...7 saat sürecek canim bi akslik olmazsa insallah

ay ne büyük bir mutluluk , bu mutluluğun daim olsun hatta katlanarak büyüsün güzel haberlerle...7 saatte baya uzunmuş beyaaa

beni eklememişsiniz buraya:2: yamıştım ama sanırım arada kaçtı:2: benim SAT 15 ekim beklenen doğum tarihi 15 temmuz 2. bebeğim sezeryan yaşım 30 79 kilo

ay ne büyük bir mutluluk , bu mutluluğun daim olsun hatta katlanarak büyüsün güzel haberlerle...7 saatte baya uzunmuş beyaaa

canim öle ama türkiye ye giderken hic gözüm görmüyor heyecandan..normalde 8 saat 30 dk.ydi, simdi tek ucus oldu 6 bucuk 7 saatte gidersiniz diolar insallah..gidis süperde dönus zor oluyor:)

hepiniz iyisizniz sanırım ben hala gribim.güzel haber alan arkadaşların gözleri aydın bu gün kız kardeşimin bebek mevlüdü vardı oradaydım bende şimdi geldim eve sizleri merak ettim.çok güzeldi mevlüt bebembeyaz mevlüt takımlarını giyince damata benzemişti çınar bey.allah bizlerede nasip etsin inşallah.kızlar bu arada ne zaman yapacağız ki biz mevlütü ramazan ayına denk geliyo bizim doğumlar........

kizlar kirmizi lahana testi yaptim veeeee sonuc oglan cikti bende sanki bebegin ayaklarinin yaninda pipi gordum sanki
ama tabi kordonda ola bilir bakalim kirmizi lahana tutucakmi bende kizlar haftaya carsamba bakcakmi bakalim doktor cinsiyete

Arkadaşlar merhaba,

ya 1 haftadır öksürükle savaşıyorum ilaç kullanamadığım için bu kadar uzun sürdü bu hastalık gündüz zaten rahat değilim fakat gece 3 gibi uykudan uyandırıyor arka arkaya 10 dk falan rahat öksürmeyle geçiyor yatakta sadece ıhlamur,bal gibi şeylerle ayağa kalkmaya çalışıyorum ama fayda etmiyor ne olur yardımcı olun ne iyi gelir başkaaa

kizlar kirmizi lahana testi yaptim veeeee sonuc oglan cikti bende sanki bebegin ayaklarinin yaninda pipi gordum sanki
ama tabi kordonda ola bilir bakalim kirmizi lahana tutucakmi bende kizlar haftaya carsamba bakcakmi bakalim doktor cinsiyete

Canım test nasıl oluyor ki?

Bana doktorum papatya çayını önermişti, ben onla geçirdim öksürüğümü. Ne gecem gece ne gündüzüm gündüz dü. Allahtan geçti çok şükür. Papatya çayı mide bulantımada iyi geliyor hem benim

geçmiş olsun şekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…