2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

az kaldı bubacım.. soğuk şehre geliceksin.. belki karla beraber geliceksin:)

insallah canim üsümek nasil birseydi unuttum...esimle burnumuz kizarana kadar üsümek istiyoruz:)))cuma sabahinin hava durumuna bile baktim nasil olacak diye:KK54::KK54:

meleksen canim maasallah sana :nazar:gözünaydin bebis cok iyi

Eki Görüntüle 310513 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kizlar iste minigim artinin oldugu kocaman basi kolari ayaklari

maşallahhhh :nazar:
maşallah bebişlere büyüyorlar? insan merak ediyor elimizde olsada hergün görsek :))

cinsiyeti tamamen erkek belirliyor.eğer yumurtayı dölleyen x kromozomuysa bebek kız y kromozomuysa erkek.ne kadının yumurtalıklarının bir rolü var nede başka bişi kullaktan dolma bilgiler şimdiye kadar süre gelmiş iste bekleyip görmek lazım. sağlıkla gelsinlerde

doktorum öle dedi cinsiyeti erkek belirler dedi eşimde ısrarla soruyooo cinsiyet ne zaman belli olcak diye
doktorda döndü doğunca dedi eşim şok oldu sabır sabır dedi :)

selam kizlar nasilsiniz

felaket bi geceden sonra hemen sabah doktora gitik odum koptu tum gece minige bisi olmusmudur diye
doktora girdim gicerlerime herseye bakti ates 38.5 kadar cikti diye hersey iyi dedi hastanede de cikartim doktora girmeden:KK53:
veeee gelelim benim minige benim minik icerrde geziyo eler ayaklar bir o tarafa bi bu tarafa
5cm olmus 11.3 beklerken bizim minik 12hafta 1 gun cikti 2 testimizide yapti doktor hersey iyi cikti kanda verdim o haftaya cikcak insallah kanda iyi cikar cinsiyete gelince o kadar hasta ve tedirgindim ki bebege bisi oldumu diye sormadim doktora
haftaya testleri getirmey:emir_bebek:e gidince baktiririm

Bebisin fotosunu da gördüm maşallah sıra cinsiyet öğrenmede

maşallah bebişlere büyüyorlar? insan merak ediyor elimizde olsada hergün görsek :))

cinsiyeti tamamen erkek belirliyor.eğer yumurtayı dölleyen x kromozomuysa bebek kız y kromozomuysa erkek.ne kadının yumurtalıklarının bir rolü var nede başka bişi kullaktan dolma bilgiler şimdiye kadar süre gelmiş iste bekleyip görmek lazım. sağlıkla gelsinlerde

evet ama artık annenınde rolünün olduğu kanıtlandı canım annenın rahımı asidik veya bazıkse etkılı oluyormuş cinsiyette asidikse y spermler ölüyor alkalıyse x spermler ölüyormuş.saraçoğlu falanda bunu tekrarlıyor tvdeki programlarda açıklıyordu
amın cümlemızın evladı sağlıklı olsun inşşşşş:nazar::nazar:

bubacım sen yaz mevsiminimi yaşıyorsun?
buarada şimdiden hayırlı yolculuklar sağlıkla sağsalim sevdiklerine kavuşman dileğiyle...

evet canim cogu zaman 38-43 arasi degisiyor sicaklar..aralik ocak aylari da sicakligin en yogun oldugu dönemler..

tesekkür ederim , Allah kimseyi sevdiklerinden ayri düsürmesin cok zorrr.

maşallahhhh :nazar:

doktorum öle dedi cinsiyeti erkek belirler dedi eşimde ısrarla soruyooo cinsiyet ne zaman belli olcak diye
doktorda döndü doğunca dedi eşim şok oldu sabır sabır dedi :)

:KK19:canim ya esler gercekten bir alem..biz burda pek sik doktora gidemedigimizden esim de nerdeyse her gün ne zaman belli olacak diip duruyor..bana kalsa simdi hadi ögrenelim Allah Allah ben nerden bileyim diyorum, o yine de soruyor:))heyecanima heyecan katiyor o da sagolsun

evet ama artık annenınde rolünün olduğu kanıtlandı canım annenın rahımı asidik veya bazıkse etkılı oluyormuş cinsiyette asidikse y spermler ölüyor alkalıyse x spermler ölüyormuş.saraçoğlu falanda bunu tekrarlıyor tvdeki programlarda açıklıyordu
amın cümlemızın evladı sağlıklı olsun inşşşşş:nazar::nazar:

aa bunu ilk defa duydum canım. yani eşlerimize senden kaynaklı diyemiycez artık:KK9::KK9:

aa bunu ilk defa duydum canım. yani eşlerimize senden kaynaklı diyemiycez artık:KK9::KK9:

erkeğin çok büyük rolü var tabikiifakat bayanında beslenmesiyle alakalı olarak aynı zamandada enfeksıyonu varsa vs asidikse eğer rahım kız bebeklere birebirmiş o ortam fakat y spermler aside hiç dayanamaz hemen ölürmüş böyle olnucada kızlara gün doğarmış canım vet ben bunu uzun zamandır arastırıyorum aynı zamanda ben beslenmemı buna göre yaptım bakalım merak edıyorum ne olacak tabı bıde yumurtanın çatladı gün önemli ne zaman çatlıyor eğer çatlama öncesınden 3 gün önceye kadar ilişki olduysa kızmış yumurtlama günü olduysada erkek erkekler fazla dayanıklı değildir kızlar yaklaşık rahımde 72 saat kalıyormuş

:KK19:canim ya esler gercekten bir alem..biz burda pek sik doktora gidemedigimizden esim de nerdeyse her gün ne zaman belli olacak diip duruyor..bana kalsa simdi hadi ögrenelim Allah Allah ben nerden bileyim diyorum, o yine de soruyor:))heyecanima heyecan katiyor o da sagolsun

:KK1::KK1::KK1::KK1: ah bu kocalar :KK1::KK1::KK1::KK1:

benimkide kazakistandayken her aradığında göbeğin büyüdümü diyip durdu :)
sanırsın 1aylık gitti 1 haftada ne bekliosa :)
dün geldi yok büyümemiş dedi :)
ama sert kısma dokundurttum bi garip oldu :)
yüzünde tombikleşme var ama diğer yerlerin aynı dedi
kilomda aynı zati gittiğiyle
ama benim göğüsler çok büyüyo bu ara füze oldular mübarek

erkeğin çok büyük rolü var tabikiifakat bayanında beslenmesiyle alakalı olarak aynı zamandada enfeksıyonu varsa vs asidikse eğer rahım kız bebeklere birebirmiş o ortam fakat y spermler aside hiç dayanamaz hemen ölürmüş böyle olnucada kızlara gün doğarmış canım vet ben bunu uzun zamandır arastırıyorum aynı zamanda ben beslenmemı buna göre yaptım bakalım merak edıyorum ne olacak tabı bıde yumurtanın çatladı gün önemli ne zaman çatlıyor eğer çatlama öncesınden 3 gün önceye kadar ilişki olduysa kızmış yumurtlama günü olduysada erkek erkekler fazla dayanıklı değildir kızlar yaklaşık rahımde 72 saat kalıyormuş

bu beslenme konusunu victoria bechkamın kız istediğinde yaptığını duymuştum..
aslında araştırınca neler çıkıyor....
dediğin gibi, bakalım sende ne çıkıcak, merakla bekliyorum canım...

bu beslenme konusunu victoria bechkamın kız istediğinde yaptığını duymuştum..
aslında araştırınca neler çıkıyor....
dediğin gibi, bakalım sende ne çıkıcak, merakla bekliyorum canım...

evet canım bak onlarda 3 erkekten sonra benımdediğim bu yöntemı denedıler kızları oldu bende yaptım 4 ay yumurtladığım günü ölçerek hangi gün yumurtladığımı buldum bakalım sağlıklı olsunda bu saatten sonra erkek olsada üzülmem rabbim ne verırse şükrederım
2 bebek düşündüğüm için insan istiyor sadece :KK34:

iç çamaşırı satan heryerde bulabılrsın canım eger sekıllerını begenmezsen gogsune uygun secersın cok buyukse daha kucuk gosterden sutgenler var ama desdekli olmasına dikkat et boylece gögüs sarkması en aza iner ileride

ben dayanamadım bu öğlen kendime yine büyümüş bedeninden süslü püslü bi takım aldım ay çok hoşuma gitti benim valla çünkü pek miniklerdi önceden:KK9::KK12:

kızlarr doktorum aradı sonuclar mükemmel dedi artık 7 ocakta gidicem kontrole.Rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder:nazar:

gözün aydın canım darısı başımıza:KK19:

Eki Görüntüle 310513 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kizlar iste minigim artinin oldugu kocaman basi kolari ayaklari

ayyyy meleksen o ne öyle dombili göbüşü de var sankim:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

evet canım bak onlarda 3 erkekten sonra benımdediğim bu yöntemı denedıler kızları oldu bende yaptım 4 ay yumurtladığım günü ölçerek hangi gün yumurtladığımı buldum bakalım sağlıklı olsunda bu saatten sonra erkek olsada üzülmem rabbim ne verırse şükrederım
2 bebek düşündüğüm için insan istiyor sadece :KK34:

evt onlarda tuttu canım.. rabbim gönlüne göre versin inşallah:)

benimkide kazakistandayken her aradığında göbeğin büyüdümü diyip durdu :)
sanırsın 1aylık gitti 1 haftada ne bekliosa :)
dün geldi yok büyümemiş dedi :)
ama sert kısma dokundurttum bi garip oldu :)
yüzünde tombikleşme var ama diğer yerlerin aynı dedi
kilomda aynı zati gittiğiyle
ama benim göğüsler çok büyüyo bu ara füze oldular mübarek

benimkileri hic sorma..normalde de accik büyüktü benimkiler simdi ne giysem gögüs kismindan dar duruyor..yeni ic camasirlari almak zamani geldi cokta, sütyenden tasmak üzereler cünküm..

benimkileri hic sorma..normalde de accik büyüktü benimkiler simdi ne giysem gögüs kismindan dar duruyor..yeni ic camasirlari almak zamani geldi cokta, sütyenden tasmak üzereler cünküm..

Ben hem giysilerde hemde çamaşırlarda son günleri yaşıyorum.Gidebildiğim kadar gitme niyetim ama bu gidişe zor gibi:KK43:Ben 36 bedendim bazen 34 bende bile oluyordu.Şimdi kilo aldım.Aslında yakıştıda ama böyle giderse"hamile kalınca seni görürüz" diyenleri mutlu etmek istemiyorum:)

Ben hem giysilerde hemde çamaşırlarda son günleri yaşıyorum.Gidebildiğim kadar gitme niyetim ama bu gidişe zor gibi:KK43:Ben 36 bedendim bazen 34 bende bile oluyordu.Şimdi kilo aldım.Aslında yakıştıda ama böyle giderse"hamile kalınca seni görürüz" diyenleri mutlu etmek istemiyorum:)

olsun canim özelliklede zayif bayanlara hamileligi cok yakistiriyorum ben kan can geliyor yüzlerine sanki:)

ben normalde de kemikli yapida bi insanim hicbi zaman öl 34 -36 hatirlamam..

hepimize ayri bi güzellik katacagina inaniyorum ben anneligin, kimseyi ne mutlu edecez önemli olan kendi mutlulugumuz...

X