2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

benı de bır ay sonra cagırdı :S

ben cıkıyorum bayanlar moralım bozuldu bıraz kendıme gelım gırerım tekrar dan kolay gelsın sızlere

kızlar ilerleyen zamanlarda işimize yarar kaç hafta kaç aylık hamiş olunur öğrenelim:)
6 hafta: 1 ay
10 hafta:2.ay
14.hafta: 3.ay
18.hafta:4.ay
22.hafta: 5 ay
26.hafta:6 ay
30.hafta:7.ay
34.hafta:8.ay
38.hafta:9 ay
40.hafta:9 ay 15 gün

hepimize hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah...

canım sen bu tabloyu nerden aldın mesela ben cumartesı 12 hafta olcam doktorum bana 24 aralık gel 3 ay tam doldurucaksın demıstı ama bu takvımde tutmuyo aylar galıba

canım sen bu tabloyu nerden aldın mesela ben cumartesı 12 hafta olcam doktorum bana 24 aralık gel 3 ay tam doldurucaksın demıstı ama bu takvımde tutmuyo aylar galıba

canım ben daha önce dikkatimi çekmişti kopyalamıştım bir kenara ama bence doğru doğumlar 40 haftadan hesaplanıyo hafta olarak hesaplarsan 36 haftanın bitimi doğum demek doktorların kullandığı hesaplama bu canım

amin canım inşallah ama bencede bunda bi hata var ...

banada 8 haftalıkken 2 aylık dedi
zaten drlar ay hesabı yapmayın diye heryerde diyor hafta hesabı tutulur ,oğlumda karnım 2 aylıkken başlamıştı şişmeye ilerki zamanlarda daha beter oldum hep yalan derdim fazl söylerdim karnıma laf etmesinler diye :)

ben de varımmmm :) 7 haftalık bebegım :) 20 temmuz dedı doktorum umarım hersey herkes ıcın ıyı gıder bebıslerı kucaklar koklarız SAT 14 ekım BDT 20 temmuz heycanlıyım ya be cok

14 Ekim son adet tarihinse 8+5 olmuş olman gerekiyor bugün canım:)
Çünkü benim sat 16 Ekim.. Ve bugün 9+1 oldum:)

geçecek az kaldı sabır
benim kuzenin eşide hamiş oda çok fenaydı şidmi azalmış 3 4 günde bi azcık oluomuş
o çok fenaydı çok kilo verdi peti benzi atmış baya süzülmüştü kızcağız şimdi toparlıo maşallah

kızlar bende grip oldum aksırıp tıksırıyorum.hasta olanlara acil şifalar diliyorum içemiyoruzda ilaç.
c vitamini bol bol almamız lazım limon portakal kivi.

geçmiş olsun parpalim
dikkat et

boşver takma sen onu bebeği kucağına alınca ister istemez dank eder ona

yaşadığın yer itibari ile böyle şeyleri ço takma kafana olurmu
benim bi arkadaşım var kkdan ama 2008den beri görüşürüz o hamileydi ve yaşadığı yerde sağlık konusu biraz geriydi
doktorlar ilk gelişmio alacaz dediler sonucları aileisnin yaşadığı yerde ki doktora gönderdi sonra oraya gitti bebek ii
daaha sonra bebekte spida bifinamı ne ondan var dediler gene kalktı geldi maşallah yine iyi
bebiş şimdi doğdu turp gibi maşallah
üzülme oldumu

arsima eşinin dönmesine sevindim
baban nasıl oldu acaba

sağol kelebek
babam iyiydi ama dikkat etmediği için biraz biraz var rahatsızlıkları
dikkat etse ii olacak

ben cıkıyorum bayanlar moralım bozuldu bıraz kendıme gelım gırerım tekrar dan kolay gelsın sızlere

bozma moralini lütfen

sımdı ben temmuz annesı mıyım agustos mu kafayı yedım doktorun ılk ultarosn cıktısına gore temmuz annesıyım bugunkune gore de agustos dıyor ya ne guzel esımle aynı gun olacakdı dogum tarıhı ayyy kafayı yedım hangısıne ınanım kı ben ((

flamekiss canim yazina bayildim...dogum icinde icin nerede rahat edecekse orda ol tabi...

beksu cnim bebislerin günleri her zaman ayni olamayabiliyormus..hemen takma bence kafana bi sonrakine kadar bi bekle bakalim...

kanaviceler ve bebek sekerleri mukemmel istanbul a gideyim ilk isim basliyacagim bunlara insallah..

grip olan anneler hepinize gecmis olsun...

canım son adet tarıhın kacıydı ?

hihihi sağlıkla gelsinde boşver ne annesi olursan ol
yoksa bizden memnun deilmisin gitmek mi istiosun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…