2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar acayipp iştahsızlık var bende hamılelıkten beri ne yesem dıye saatlerce düşünüyorum mıdem kazınıyorda canım bişey istemıyor çıldırıyorum sizinde böyle olan varmı yaa?

bende kaldım arada ama benım sezeryan lacagı ıcın agustos 1 olacak dogum bakalım haırlısı saglıklı dogumlar olsun ınsss

kızlar acayipp iştahsızlık var bende hamılelıkten beri ne yesem dıye saatlerce düşünüyorum mıdem kazınıyorda canım bişey istemıyor çıldırıyorum sizinde böyle olan varmı yaa?

bende oluyor cnm hemde cok sık cnm hıc bısey ıstemıyor yemek yemek ıstemıyorum ama aclıktanda mıdem bulanıyo kılo bıle alamadım onun yuzunden napıcaz bız yaa

bende oluyor cnm hemde cok sık cnm hıc bısey ıstemıyor yemek yemek ıstemıyorum ama aclıktanda mıdem bulanıyo kılo bıle alamadım onun yuzunden napıcaz bız yaa

ay ne guzel ya ben bıldıgınız kılo aldım yanı s beden bır elbısem vardı dun aksam bı bakım dedım normalde belımde donerdı xs bulamamıs almıstım genede dun bı baktım kı anam yarabbım bıldıgınız gobek fırtlamıs sınır oldum bence kılo almamak daha ıyı annem bana tuz u ve ekmegı kes dıyor bakalım :S dıyet yapmam ama hep dıkkat ederdım artık etmıcem dokuz ay dogumdan sonra yaparım dıyet

cok guzel yaaa

canım cok doğal bu iştahsızlık 14 haftaya kadar sürebiliyormus. mıde bulantınız yoksa dert etmeyın bence.

bılmıyorum vcanım yaa baska biri yapıp getirirse biraz yıyorum hele kendı yaptığımdan canım hiçç istemıyor e gurbette kımı bulucam açlıktan dolanıyom elımde çubuk kraker sinir bozucu sormaa

felaket tuz ve ekmek yıyorum cnm bıldıgın gıbı dııl bı yemeye basladımmı duramıyorum ama kılo almıyorum zaten dogumdan sonra cok degısıcem kızlar kılo verıcem bakım yapıcam fena hatun olasım geldı yas daha genc ama dımı

Valla canım benım yemek problemım yok bılıyorsunuz ben aşermiyorum kılo aldım ıste hareketsızlıkten bol su ıle telafı etmeye calısıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…