2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba bende uzun zamandır üyeyim ama pek yazdığım ve tanıştığım kimse olmadı ,9 haftalık hamileyim

sacma degıl mı ya 6 haftalıkken aradan 19 gun gecmesıne ragmen bebegım 7 haftalık olmus :S acaba gelısmesınde mı sorun var hıc buyumemıs dedım doktora nasıl buyumemıs dedı kalp atısını gorduk buyumemıs dıyorsun dedı :S offf offf

cıhazın sesı yoktu ıste gosterdı sadece kalp atısını gordum sesını duymadım:S

benimkide özel hastane ilkide öyleydi ve sadece göüntü vardı kalp sesi yoktu görüntüden göstermişti kalbi pıt pıttı

oğlum içinde kafası büyük diyordu doktor vücudundan önde gidiyormuş haftası o yüzden normal demediler bana ama sadece lmacık kemikli yankalrı abarttıkları gibi olmadı boşyere stres yaptırdı bana

haklısın cnm, kafama takarak elime geçen tek şey bebişimi üzmek onu üzmemek için daha metiin olmalıyım

bayıldıııım , özellikle lavukla ilgili kısma yazık bebişlerle alakaları bu kadar işte, onları gerçekten hissedebilmeleri için yapabilecekleri tek şey sorumlulukları alıp annenin yükünü hafifletmek ve bebişe ortam sağlamak.baksanıza meme vardır diye saldırdım vermedi diyo yaaaaaa

cıhazın sesı yoktu ıste gosterdı sadece kalp atısını gordum sesını duymadım:S

Canım benim doktorumun cihazları gayet iyi.Ama bende sesini duymadım sadece gördüm.Gönlünü o konuda ferah tut.Çok şükür ki kalbinin attığını görebildik diyebiliyoruz..
Haftasına gelince bebekler geri yada ileri olabiliyormuş sata göre..İmkanın varsa doktorunun değiştir gönlün ferahlayacaksa..Onun dışında üzme kendinide bebğinide..

doktoru degıstırmek ne demek şırnak'ın ılcesındeyım doktoru zor buluyorum ıznımızın hepsını dugunde kullandk subatda gıdecegız memlekete o zamana kdr bekleyecegım mecbur daraldım burda ıyıce :S

merhaba bende uzun zamandır üyeyim ama pek yazdığım ve tanıştığım kimse olmadı ,9 haftalık hamileyim

Merhaba canım..Hoşgeldin..
Burada durumlarımızı paylaştıkça,bildiklerimizi aktardıkça,bilmediklerimizi öğrendikçe birbirimize daha çok bağlanıyoruz.Senide aktif olarak görmek isteriz..

canım tebrikler sonunda bebişin kalp atıslarını görmussun. canım fazla takılma haftalara bebegın boyuna gore soyluyor bu gıdısınde yıne tutmayacak hesap :) benimde oyle oluyor cunku .

Merhaba canım..Hoşgeldin..
Burada durumlarımızı paylaştıkça,bildiklerimizi aktardıkça,bilmediklerimizi öğrendikçe birbirimize daha çok bağlanıyoruz.Senide aktif olarak görmek isteriz..

oğlumda da böyle bi sitemiz vardı çok güzel dostluklarımız oldu insan kendini yalnız hissetmiyor çevremizdekiler özellikle aile eşlerimiz bizi yeterince anlamıyor ozamanda forum devreye giriyor:) oğlumdan fırsat buldukça girmeye çalışırım :)

bence boşuna stres yapıyorsun usg denen alet herşeyi tam net belli etmiyoki yanılma payı var geç döllenme olmuştur yumurtlama günün geçtir ,az öncede yazmıştım benim oğluma hem koca kafalı hemde 4 kilonun üstünde dediler ama 3.600 doğdu ve kafasıda 3 hafta vücuda göre büyüktü normal hiç sorun yok.şuan da yaptığın stres beğe daha zararlı kalp atışını görmüşsün ne güzel gerisi boş

ay canım benım kızımada kılolu dedı ultrasondakı doktor kzıım 3.750 dogdu ınanmamak lazım bazen ultrasona

canım tebrikler sonunda bebişin kalp atıslarını görmussun. canım fazla takılma haftalara bebegın boyuna gore soyluyor bu gıdısınde yıne tutmayacak hesap :) benimde oyle oluyor cunku .

benım hesabım yok zaten en son adet tarıhımı hatırlamıyorum kı canım dr verdıgı ultrason kagıdındakılerı soyluyorum sızlere kaygılıyım

Canım takma kafana bende gittiğimde ultrasonları eskiymiş sanırım hem kalp atışını duyamadım hemde 4 gün geri demişti sata göre bu bebeğin boyuna göre değişiyor bakalım bu gittiğimde ne diyecekler bende merak ediyorum başka bir topicten arkadaşımda ilk gittiğinde 1 hafta geriydi sonraki kontrolünde 1 hafta önde çıkmıştı bu değişken bişey yani yeterki kalp atışı ve gelişimi düzenli olsun önemli olan o

ben bunu okumuştum daha önce çok hoş yapmışlar yaa son 20.gün çok hoş babadan meme bekliyorya

ıkılı test kacıncı haftada oluyor? yaptıran var mı aramızda

11-14 haftalarda yapılıyor beni 11 de çağırdı ama ben 12 de gidecem birazdaha büyüsün ense ölçüsü tam belli olsun şimdiden kafamı kurcalıyor çok zor sonucu beklemek ayrıca bi sorun çıksa nolcak ben elletirmem büyük konuşmayım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…