2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Allah eşimdende razı olsun yardımcı oluyor dünden beri uykusuz kaldı bütün gece beni dinledi

ben 11+4 hamileyim. Bir arkadaşımızın gelinleri benimle aynı ay hamile kalmış ama adet kanaması gibi kanaması olduğu için onu adet sanmış hamileliğinden habersiz.
2. ay anladılar gebe olduğunu. hiç korkma içini ferah tut. Bazılarının ilk aylar adet kanaması olabiliyormuş.
Onun dışında bebek sağlıksızsa düşük oluyor bunu unutma sakın, çok acı ama bu böyle.
herşey güzel olacak insallah[/QUOTE]

amin inşallah hayırlısı olsun

Canım geçmiş olsun..Çekmeyen bilmez bu durumu.Bide bol bol su içmeye dikkat et.Çok faydalı oluyor.

Çok sağol, teşekkür ederim. Suyu mümkün olduğunda çok içmeye çalışıyorum. İçtikçede daha çok idrara çıkma ihityacı hissediyorum. İşteyim çalışıyorum haftasonu evdeyken iyiydi hemen gidiyordum iştede ikide bir kalkamıyorum ki. Ayy deli olucam ya, ne beter bişey miş bu

tünaydın kızlar geçmişi okudum şimdi hepinizin keyfi yerinde sanırım aman hep böyle olalım..bende grip oldum inşallah çabuk atlatırım..gözlerimi bile açmakta zorlanıyorum.

gunaydin kizlar nasilsiniz insallah herkez haftaya cok guzel baslar

sabah bi uyandim bogazlarim sismis burnum akiyo basim kaldiramicam kadar agriyo :KK14: burnum aktigi icin midemde kalakiyo
cok fenayim kizlar kizima bile zor bakiyorum gece yatarken hic bisim yoktu :26:
evi topluyayim daha bisi yapmadim canim bisi yapmak istemiyo yutkunamiyorum da :KK43:

offff yaaaa, az önce öğrendiğim bişi kafamı öyle karıştırdı kiiii,

eşim doktoruma giden arkadaşları memnun kalmamışlar diye değiştirmek istedi. Bende sezeryanda yaptığı bir hatayı duyunca ii hadi değiştirelim madem dedim. hamile arkadaşlarımdan fikir falan aldım, yengemle teyzemin de memnun kaldığı bi doktoru önerdim eşime, o doktoru sormak için doktorun çalıştığı hastanede bir arkadaşına sordu eşim. Arkadaşı sen onu boş ver gündüz bey var ona gidin, hem tanıdık ii ilgilenir falan demiş. Eşimde inat etti illaha gündüz beye gidelim diyor. Az önce hastanenin internet sitesinden özgeçmişine baktım. Tecrübeli birine benziyor fakat 75 yaşında! sizce ne yapmalıyım? :KK25:

fazla kuruntu yaptım diyemi kimse cevap vermiyo, yoksa???

sabah bi uyandim bogazlarim sismis burnum akiyo basim kaldiramicam kadar agriyo :KK14: burnum aktigi icin midemde kalakiyo
evi topluyayim daha bisi yapmadim canim bisi yapmak istemiyo yutkunamiyorum da :KK43:

Sanada günaydın, çok geçmiş olsun. Bugün ne kadar çok hastalık haberi var böyle. Ben idrar yolları, sen üst solunum, bir arkadaşımız daha grip, bir arkadaşımızın kanaması var. Olsun allah beterinden korusun sakınsın bunlarada çok şükür. Umarım hepimiz biran önce atlataniliriz

Son düzenleme:
Çok sağol, teşekkür ederim. Suyu mümkün olduğunda çok içmeye çalışıyorum. İçtikçede daha çok idrara çıkma ihityacı hissediyorum. İşteyim çalışıyorum haftasonu evdeyken iyiydi hemen gidiyordum iştede ikide bir kalkamıyorum ki. Ayy deli olucam ya, ne beter bişey miş bu

Canım idrarını tutmamaya çalış.Hemen geldiğini hissettiğinde tuvalete git ki enfeksiyon daha da artmasın.İmkanın varsa bu tedavi sürecinde rapor alıp evde geçir.Emnim iş yerinde çok zor oluordur.

C vitamini bol bol..Ihlamur+zencefil+kabuk tarçın+karanfil..Çok geçmiş olsun..

Sanada günaydın, çok geçmiş olsun. Bugün ne kadar çok hastalık haberi var böyle. Ben idrar yolları, sen üst solunum, bir arkadaşımız daha grip, bir arkadaşımızın kanaması var. Olsun allah beterinden korusun sakınsın bunlarada çok şükür. Umarım hepimiz biran önce atlataniliriz

gecmis olsun sanada canim ya insallah hemen atlatirsin itapi
saol tatlim valahi aksam bisim yoktu sabah esimi ise gondermek icin uyandigimda bogazim brnum basim ay yatim kahvalti bile koymadim esime esim dinlen sicak bisiler ic dedi cikarken simdi bi ihlamus ictim sonra sicak su icerim ay kizima bile bakamiyorum
sinirim zipliyo evi ddagtiyo diye:KK25:

kızlar karnım kasıklarım çok ağrıyo hiç durmuyo hep böyle
ağrıya bile alıştım hep bi gaz var gibi sancıyo karnım
bide dün çok kanama oldu doktor bişey yok dedi
acaba herkeste böyle karın ağrısı varmı

Kanama için bişey diyemem ama ilk haftalarda ağrı bende de hep vardı.. artık geçti bi sıkıntı yok çok şükür...
sende canını sıkma ama istersen başka bir dr a da muayene ol ...

fazla kuruntu yaptım diyemi kimse cevap vermiyo, yoksa???

Yok canım olurmu..Doğru doktoru bulmak gerçekten çok zor.Kimi hemen kimide birkaç doktordan sonra ulaşıyor..Bence bir git görün hemde tanışmış olursun .Çok yaşa takılma,yaşıyla ilgili sıkıntısı olsa hastanede tutmazlar herhalde:)Umarım bu tanışma seni mutlu eder..

öncelikle hasta olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun tez zamanda iyleşirsiniz umarım.

kızlar çatlak için krem kullanmaya baslayan varmı aranızda birde doktorunuzla konustunuz mu rısk tasıyomu bebek ıcın dıye ?

öncelikle hasta olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun tez zamanda iyleşirsiniz umarım.

kızlar çatlak için krem kullanmaya baslayan varmı aranızda birde doktorunuzla konustunuz mu rısk tasıyomu bebek ıcın dıye ?

bende doktoruma sordum ama krem değilde şuan için bebek yağı tavsiye etti:KK49:

gecmis olsun sanada canim ya insallah hemen atlatirsin itapi
saol tatlim valahi aksam bisim yoktu sabah esimi ise gondermek icin uyandigimda bogazim brnum basim ay yatim kahvalti bile koymadim esime esim dinlen sicak bisiler ic dedi cikarken simdi bi ihlamus ictim sonra sicak su icerim ay kizima bile bakamiyorum
sinirim zipliyo evi ddagtiyo diye:KK25:

Boşver dağıtsın, sen sakin ol. Kendini iyi hissettiğinde toparlarsın sen önce kendine dikkat et

X