2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlarrrrrr çok güzel bi haber aldım bugun sizinle paylaşmak istedimm teyze oluyorummmmmmm:))) kardeşim 1 aylık hamileymiş bugün öğrenmiş:)):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK52::KK52:

ne güzel canim insallah guzel bi hamilelik gecirir..senin bebisle kardes gibi olacaklar ne güzel

günaydın kıslar.
bubacım bi tek sen varsın :) genelde sabahları senle denk geliyoruz :)
nasılsın bu gün, perşembeye az kaldı, heyecanlısındır yolculuk için :KK70:
ailen hangi şehirde ?

günaydin canimcim:)evet genelde ikimiz aciyoruz topigin kapisini:)burasi türkiyeden bi saat ileride o yüzden esimle birlikte kalkip toparlanana kadar saat baya oluyor...

ewet canim cok heyecanliyim fenaaaaaaaa:)Istanbulda canim herkes..aile akrabalarin yaninda istanbul u bile cok özledim..

sen nasilsin bebisin nasil dün gördün ne güzel ya maasallah herseyi cok güzel:nazar:darisi bizim basimiza insallah

günaydin canimcim:)evet genelde ikimiz aciyoruz topigin kapisini:)burasi türkiyeden bi saat ileride o yüzden esimle birlikte kalkip toparlanana kadar saat baya oluyor...

ewet canim cok heyecanliyim fenaaaaaaaa:)Istanbulda canim herkes..aile akrabalarin yaninda istanbul u bile cok özledim..

sen nasilsin bebisin nasil dün gördün ne güzel ya maasallah herseyi cok güzel:nazar:darisi bizim basimiza insallah

benim de eşim asker olduğu için sabah 7 de iş başı yapıyor ben de kahvaltı için 5.30da filan uyanıyorum sonra da uyku tutmuyor :)
inşallah perşembeye kadar zaman hemen geçer ama türkiyede hiç geçmez :) ama insan sevdiklerinin yanına gidince vakit hemencik geçiveriyor :KK43:

bizim de bebişimiz iyiydi :) benim de tahlillerim yapıldı onda da bi problem çıkmayınca bulantılar filan unutuldu hep :KK70:
çok güzel bi,r duygu diğer randevu 14 ocakta nasıl dayanırım o zamana kadar bilmiyorum :KK43:

benim de eşim asker olduğu için sabah 7 de iş başı yapıyor ben de kahvaltı için 5.30da filan uyanıyorum sonra da uyku tutmuyor :)
inşallah perşembeye kadar zaman hemen geçer ama türkiyede hiç geçmez :) ama insan sevdiklerinin yanına gidince vakit hemencik geçiveriyor :KK43:

bizim de bebişimiz iyiydi :) benim de tahlillerim yapıldı onda da bi problem çıkmayınca bulantılar filan unutuldu hep :KK70:
çok güzel bi,r duygu diğer randevu 14 ocakta nasıl dayanırım o zamana kadar bilmiyorum :KK43:

sen calismiyorsun sanirim canim..senle ben demirbas zate burda:)

ilk zamanlar cabuk gecerde sonrasi dedigin gibi gecmez bide ben ordan ayrildigimda bebis yoktu simdi 3 kisi dönuyoruz ayri bi heyecn war herkeste...

gidince 15 gün snra esimi buraya geri gönderecegim tek basina gerci onun sikintisi da var ama napalim düzene girecek insallah, gurbetlik zor zanaat...

ben de ocagin ilk haftasinda gitmeyi dusunuyorum doktora belki cinsiyet tahmini de yapar diye ya da dayanamayip araligin son haftasi giderim sanirim:)))

sen calismiyorsun sanirim canim..senle ben demirbas zate burda:)

ilk zamanlar cabuk gecerde sonrasi dedigin gibi gecmez bide ben ordan ayrildigimda bebis yoktu simdi 3 kisi dönuyoruz ayri bi heyecn war herkeste...

gidince 15 gün snra esimi buraya geri gönderecegim tek basina gerci onun sikintisi da var ama napalim düzene girecek insallah, gurbetlik zor zanaat...

ben de ocagin ilk haftasinda gitmeyi dusunuyorum doktora belki cinsiyet tahmini de yapar diye ya da dayanamayip araligin son haftasi giderim sanirim:)))

ben aslında edebiyat öğretmeniyim ama atanamadım . bu yıl da artık ders çalışmaktan yoruldum . evleneli de 1 yıl olunca bebiş istedik. artık nasip olursa bebişimiz 4-5 yaşına gelince başlarım çalışmaya napalım allah sağlık versin , çok şükür böyle de geçiniyoruz :)

şimdi herkeste sana karşı da ayrı bi,r heyecan olur. bebiş de var. eşlerin de aslında arada böyle ayrı olması iyi bişey :) ben izmirden konyaya gelin geldim. eşim de işinden dolayı çok nadir izin alabiliyor. ben hiç takmam kafama. giderim izmire annemlerde kalırım 3 hafta filan gelirim geri :KK70: aman napayım, eşimi beklersem çok beklerim hem de ayrı olunca anneme ve arkadaşlarıma daha fazla vakit ayırabiliyorum . benim işime geliyor açıkçası :)

ben aslında edebiyat öğretmeniyim ama atanamadım . bu yıl da artık ders çalışmaktan yoruldum . evleneli de 1 yıl olunca bebiş istedik. artık nasip olursa bebişimiz 4-5 yaşına gelince başlarım çalışmaya napalım allah sağlık versin , çok şükür böyle de geçiniyoruz :)

şimdi herkeste sana karşı da ayrı bi,r heyecan olur. bebiş de var. eşlerin de aslında arada böyle ayrı olması iyi bişey :) ben izmirden konyaya gelin geldim. eşim de işinden dolayı çok nadir izin alabiliyor. ben hiç takmam kafama. giderim izmire annemlerde kalırım 3 hafta filan gelirim geri :KK70: aman napayım, eşimi beklersem çok beklerim hem de ayrı olunca anneme ve arkadaşlarıma daha fazla vakit ayırabiliyorum . benim işime geliyor açıkçası :)

ben de evlendim direkt buraya gelince esimle calisiyorum iste arada ona yardimci olmaya calisiyorum..kismet türkiye de atanmak zooor...

ben cok takiyorum canim cünkü hani türkiyede olsak birakirim derimki gider disaridan yer ya da annesine gider arkadasina gider vakit gecirir yemek yer v.s ama burda öyle bi imkan yok..yalniz kalacak ve burasi disarida yemek yemeye musait bi ortam degil..kendisi yapmak zorunda..aslinda eve hergün bi yardimcimiz gelioyr ama ona da ben yaptirmiyorum yemek, bizim yemekleride bilmiyr zaten gerek de yok..bide burda kimsemiz olmadigindan iyice düskün olduk dertler ortak sevincler ortak yalnizlik ortak:)))zor olacak bi de hamilelik bakalim kismet..o gidip gelecek yanima sik sik ya da ben hic duramazsam geri gelirim diyorum ..bakalim ayy cok yazdim basini sisirdim sabah sabah:)))kusura bakma canim..

ben de evlendim direkt buraya gelince esimle calisiyorum iste arada ona yardimci olmaya calisiyorum..kismet türkiye de atanmak zooor...

ben cok takiyorum canim cünkü hani türkiyede olsak birakirim derimki gider disaridan yer ya da annesine gider arkadasina gider vakit gecirir yemek yer v.s ama burda öyle bi imkan yok..yalniz kalacak ve burasi disarida yemek yemeye musait bi ortam degil..kendisi yapmak zorunda..aslinda eve hergün bi yardimcimiz gelioyr ama ona da ben yaptirmiyorum yemek, bizim yemekleride bilmiyr zaten gerek de yok..bide burda kimsemiz olmadigindan iyice düskün olduk dertler ortak sevincler ortak yalnizlik ortak:)))zor olacak bi de hamilelik bakalim kismet..o gidip gelecek yanima sik sik ya da ben hic duramazsam geri gelirim diyorum ..bakalim ayy cok yazdim basini sisirdim sabah sabah:)))kusura bakma canim..

ay aşk olsun cnm ne demek baş ağrıtmak muhabbet adiyoruz işte :)
haklısın aslında, benim arkanm rahat oluyor da ondan gidebiliyorum .
benim de bir arkadaşım evlendi nijeryaya gitti o da aynı dertlerden muzdaripti. seni anlayabiliyorum. olsun,, sen şimdi önce bebişisini düşüncen artık :)

arkadaşım bazı arkadaşlar diyorsun ama benden başka cinsiyet öğrenen olmadığına göre bunu üzerime alıyorum. ben kendi gözlerimle aynı anda kordonuda gördüm bebeğimin testislerinide gördüm. gözümle gördüğüme mi inanayım yoksa internette her önüne gelen bir bilgi ekliyor her kaynak sahih değil ona mı inanayım? he anne her bebek aynı değil bunu hiçbir zaman unutmayalım.

bulantılarımdan dolayı fazla girip konuları takip edemedim ama canını sıkma bende ilk hamileliğimde oğlumun cinsiyetini 12. haftada 2 li test yapılırken öğrenmiştim şimdiki bebişimizede 11 ocakta 2 li test için gün verdiler ve muhtemelen cinsiyetini öğreniriz gene gebeden gebeye yada bebeğin pozisyonuna göre değişiyor tabiki diğer yazan arkadas ne yazdı bilmiyorum tabi ama hani yargılar yalan söyler gibi kulaktan solma sırf okuduğunla olan bilgilerle kimsenin aham kesmemesi lazım tabi

ay aşk olsun cnm ne demek baş ağrıtmak muhabbet adiyoruz işte :)
haklısın aslında, benim arkanm rahat oluyor da ondan gidebiliyorum .
benim de bir arkadaşım evlendi nijeryaya gitti o da aynı dertlerden muzdaripti. seni anlayabiliyorum. olsun,, sen şimdi önce bebişisini düşüncen artık :)

evet zaten onun icin gidip türkiye de kalmak istiyorum ya daha iyi doktorlara muayene olayim daha iyi yerlerde dogum yapayim diye:)

bakalim mecbur birakip da gidecez..subat gibi gelirim geri olmazsa kayinvalidmle kayinpederimide getiririm..nisan gibi de toplanir dönerim dogum icin artik..sen dogumunu nerde yapacaksin izmir e gececek misin?

hımm tamam canım aklımda bulunsun sağol:KK71:

ah canım maşallah yaaa çok şeker çok annesi darısı bizim başımıza görelim böyle:KK49::KK19::KK54:

hayırlı olsun canım duş jelinin filan bir özelliği var mıdır?ben 4. ayda başlayım diyordum göbeğe çatlak kremi sürmeye çünkü daha hiçbişi yok şişme büyüme

tamam canım teşekkür ederim habbish de aynı şeyi önermiş. Benim göğüs uçlarım var ama işte o yaralardan herkes öyle bir bahsetmiş ki gözüm korktu. Pompa hangi marka kullandın elektrikli mi manuel mi markası neydi?

gözünüz aydın canım ne güzel bacı kardeş yavrulucaksınız:KK9:
cok saol canım hem anne hem teyze olucm nasıpse:)

günaydın herkese
nasılsınız bakalım ? maşallah bebişler büyüyor bizim de yarın 10.haftamız bitiyor önümüzdeki hafta gideceğim dr'a.. her ne kadar kafam karışık olsa da ikiliyi yaptırcam galiba...
pnrali kardeşini de tebrik ederim hem anne hem teyze olmak güzel olacaktır.. allahım tamamına erdirsin inşallah...

merhaba arkadaşlar,
11+4 günlük hamileyim bende. Bugün ikili testte gidicez, çok heyecanlıyım.
Ama aynı zamanda çok korkuyorum. Sonuçlar gereksiz yere riskli çıkabiliyomuş.Hamileliğimi stres altında geçirmekten çok korkuyorum:KK43:

Aranızda ikili test yaptıran arkadaşlar var mı?

günaydın :))

merhaba arkadaşlar,
11+4 günlük hamileyim bende. Bugün ikili testte gidicez, çok heyecanlıyım.
Ama aynı zamanda çok korkuyorum. Sonuçlar gereksiz yere riskli çıkabiliyomuş.Hamileliğimi stres altında geçirmekten çok korkuyorum:KK43:

Aranızda ikili test yaptıran arkadaşlar var mı?

canım endişelenicek bir durum yok, ben ense kalınlığının normal olduğunu öğrendikten sonra ikili için hiç endişe etmiyorum.. bizim sonuçlarımız çarşamba çıkıcak, inanki aklıma bile gelmiyor.. sende çok fazla umursama bence... hamileliğinin tadını çıkar...

X