2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım yaa süpersin ablam yeni doğum yaptı yazmıştım burayada acımaya başladı göğüsleri. onada söyleyeyim kendimde saklayayım inş. paylaşımın için teşekkürler.

kızlaaaarrr az önce birşey yiyordum ne yediğimi yazmıyorum aşeren falan olursa diye. oğluşumun kıpırtılarını hissettim :) yavaş yavaştı. ayy günler geçsin daha hızlı vursun yavrum :)

Son düzenleme:

teşekkürler :) SAT 15 ekim doğum zamanı 15 temmuz. 2 bebek doğum sezeryan kilo 79

kızlar ben ilk resimdekileri rossmann dan almıştım hamileler için duş kremi (jel değil süt gibi yapısı), çatlak önleyici losyon(yapısı çok yoğun zor emiliyor, pek beğenmedim) ve göğüs ucu kremi (bunu çok beğendim dudaklarıma ve ellerime de sürüyorum kurudukça)
2. resim de çatlaklar için kakao yağım:) bunu kızılaydan bi parfümeriden aldım...
sizinle de paylaşmak istedim...

selam kızlarrrrrr çok güzel bi haber aldım bugun sizinle paylaşmak istedimm teyze oluyorummmmmmm:))) kardeşim 1 aylık hamileymiş bugün öğrenmiş:))

selam kızlarrrrrr çok güzel bi haber aldım bugun sizinle paylaşmak istedimm teyze oluyorummmmmmm:))) kardeşim 1 aylık hamileymiş bugün öğrenmiş:))

ne güzel bir haber birbirinize çok yardımcı olursunuz. gözünüz aydın canım sağlıcakla bebeğine kavuşsun kardeşin çağır aramıza katılsın :))

allah saglikla kucaklariniza almayi nasip etsin bebeklerinizi canim bes bese bebis gelicek masallahh
aylen nasil sevinir simdi canim allah hep mutlu etsin

ne güzel bir haber birbirinize çok yardımcı olursunuz. gözünüz aydın canım sağlıcakla bebeğine kavuşsun kardeşin çağır aramıza katılsın :))
evet canım süper bi haber haber:))) ama o temmuz annesi olmıcak yanlış hesaplamadıysam hafta içi doktora gidicez kardeşmle:)
allah saglikla kucaklariniza almayi nasip etsin bebeklerinizi canim bes bese bebis gelicek masallahh
aylen nasil sevinir simdi canim allah hep mutlu etsin

amin canım allah razı olsun bizimkiler havalarda torun yoktu peş peşe geliolar nasip olursa:)))

hımm tamam canım aklımda bulunsun sağol

ah canım maşallah yaaa çok şeker çok annesi darısı bizim başımıza görelim böyle

hayırlı olsun canım duş jelinin filan bir özelliği var mıdır?ben 4. ayda başlayım diyordum göbeğe çatlak kremi sürmeye çünkü daha hiçbişi yok şişme büyüme

tamam canım teşekkür ederim habbish de aynı şeyi önermiş. Benim göğüs uçlarım var ama işte o yaralardan herkes öyle bir bahsetmiş ki gözüm korktu. Pompa hangi marka kullandın elektrikli mi manuel mi markası neydi?

gözünüz aydın canım ne güzel bacı kardeş yavrulucaksınız

canim biz annemle ingiltereden avet set almistik gogus pompasi siseleri kaynatma makinesini falan orda ccok ucuz diye

canım iki hafta önce yapılan tahlillerde hormonlarım yüksek çıkmıştı.doktorum 20 gün sonra tekrar edelim yine yüksekse tedaviye başlıyalım dedi.sanırım kilo almamamın sebebi tiroitler oğlum doğduğunda 3kilo 350gr kaybettiğim bebeğim 36 haftada doğmasına rağmen 2kilo 750 gr dı.inan bana ben bile anlamıyorum neden kilo almadığımı hamile kaldığımda 58kiloydum hala aynıyım ama çok istiyorum kilo almak.

günaydın kıslar.
bubacım bi tek sen varsın :) genelde sabahları senle denk geliyoruz :)
nasılsın bu gün, perşembeye az kaldı, heyecanlısındır yolculuk için
ailen hangi şehirde ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…