2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bak benimki albümde benim sayfama girince altta albümler bölümünde sen de öyle oluşturabilirsin profilinden

hıı gördüm aynı facebook gibi.becerebılırsem albüme eklerım canım.ben bu kadınlar kulübünü tam anlamıyla kullanmayı beceremıyorum hala,inşallah doğurana kadar öğrenıcem:)

aa ilk defa duydum.anacıgım ben bayagı bı hırpalıyorum kaşıcam dıye,cok kasınıyo be

hıı gördüm aynı facebook gibi.becerebılırsem albüme eklerım canım.ben bu kadınlar kulübünü tam anlamıyla kullanmayı beceremıyorum hala,inşallah doğurana kadar öğrenıcem:)

aa ilk defa duydum.anacıgım ben bayagı bı hırpalıyorum kaşıcam dıye,cok kasınıyo be

bak bakalım canım öğrenirsin kurcalayarak ben de doğuma hazırlık diye bir kitap var orda okudum canım ne olur ne olmaz uçlarına çok baskı yapmayın

ben biraz çıkıyorum sizlere iyi sohbetler

bak bakalım canım öğrenirsin kurcalayarak ben de doğuma hazırlık diye bir kitap var orda okudum canım ne olur ne olmaz uçlarına çok baskı yapmayın

ben biraz çıkıyorum sizlere iyi sohbetler

görüşürüz canım

aynen canim ben de koparasim geliyo bazen...ama dedigin gibi sanirim kuru kaliyor.sikmiyorum ama kasinmaktan kendimi alikoyamiyorum...

yağ sürünce faydası oluyor canım.sen de dene.bı nemlendırıyle nemlendır.gececek ınsallah bu gunlerde,n e kaldı surda 7 aycık:))

görüşürüz canım

yağ sürünce faydası oluyor canım.sen de dene.bı nemlendırıyle nemlendır.gececek ınsallah bu gunlerde,n e kaldı surda 7 aycık:))

dün marketteyiz aman Allah im duramiyorum kasintidan, yok kolumla idare edeyim diyorum cikss olmuyor..esimi sikistrdim reyona dogru kasidimda kasidim gülmekten yarildi o da bu napiyo böyle diye:)))hemen basliyayim ben nermlendirmeye yoksa 7 ay gecmez...ayyy 7 ayimiz war dimee maasallah bize

:)) inşallah marketin kamerası yoktur:))

evet 7 ay var canım az kaldı:))

evde ultrason mu var:)) aman ne hoş ne kadar şanslısın:)

Evet canım benim eşim doktor, o bulmuş gelmiş. Görüntü kalitesi çok iyi değil ama yine de görünüyo. Başı neresi poposu neresi anlayana kadar canım çıkıyo :)))) Kalp atışı yakın olan kafası diyorum :))) Bakmaya doyamıyo insan kendimi zor tutuyorum sürekli bakmamak için..Elleri ayakları çıktı artık bebişlerimizin sanki el sallıyodu geçen baktığımızda. Ben 11+2 yim 4 kilo verdim hala da almıyorum bakalım hayırlısı..

ufff super yaa bende gecen esıme dedım eve alalım bızde dıye ama bende olsaydı heralde sureklı bakardım.Duramzdım meraktan valla

Merhaba annişler şöyle bir geçmişi okudum kaşıntı olayı bende de var bende buranın suyundan falan dıyordum meğer sızlerde de varmıs ... Bende bebe yagı suruyorum bılmem ıyı gelır mı ama bana ıyı gelıyor gıbı ...

kızlar bende ağustos anneleri topiğindeyim kısmetse. siz bizden biay daha tecrübeli ve önde oldugunuz için keseyi nezman gördünüz die geçmişi okuyodum. ben adetim 5gün geçince,,yani 5haftalıkken doktora gttm hcg 2977 çıktı. ama kese görünmedi. doktor 2hfta sonra gel dedi..... 7.haftada kese 9.haftada bebek görmemiz gerek dedi. sizlerinde arasında keseyi bile geç görenler oldumu

Canım ben 6. haftamda gormustum keseyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…