2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Eşimin evde olmasına öyle alışmısım kı nobete gıttıgınde anlıyorum aglamamk ıcın tutuyorum kendımı ahhh hormonlar ahhh

sen bebegını dusun cnm cok takma kafana ALLAH yardımcınız olsun..Ne guzel ıste ayrıca bebge cok faydalıymıs annem oyle derdı

cıddı mısın yerım ya o zaman aslında nar yıyordum dedıler dusuk tehlıkesı yaparmıs falan kestım bende yoksa benım canım tatlı cekıyor da ben mı anlamıyorum :KK52:

inşallah canım ya bakalım daha var 30 aralıkta gideceğiz:KK24:

canım benim yaa çok zor gerçekten ben de bir iyi oluyorum bir kötü valla dengem filan kalmadı. Bugün hele mal gibiyim ayağa kalkınca başım ağrıyo sabahtan beri sadece yoğurt ekmek yiyebildim. Böyle zamanlarda bebeğimin doğduğunu onu kucağımda tutttuğumu hayal ediyorum:KK49:

ay luxxor anacığım ben de hayal edıyom ama,ağzıma tukurdu son ıkı gundur velet:) anneciğine hıc acımıyor hop hop hopluyor ıcerde:)

merhaba kizlar ay bugun 11 haftayi doldurduk derken benim bunalti portledi satlerdir oguruyorum
bugun camlari fisledim temizlik yaptim ondanmi portledi ne kendimi kotu hisediyorum ilk defa bu kadar
yemek yapmadim firina sandvic aticam halim yok valahi

doktor kontrolunden heycandan daha yazamamistir arkadaslar insallah guzel haberlerle gelirler

ben de 11+3 üm benım de hortladı canım,gerçi ben senın kadar ev işi falan yapamıyodum ama yine de bukadar değildi.neyse geçicek inşallah

ben hic uzulmuyorum canim 21 yasinda evlendim 22 de kizim oldu kizim 2 yasinda bu bebegidee planli istedik kaza dil
ben evdeyim calismiyorum ingilterede sigortam falan var kizimida orda dogurdum bu bebisi turkiyede dogurcam
kizim cok uslu buyudu takin yuruyene kadar insallah bu bebegimde cok uzlu buyur uzmezler beni :KK49:

canim benim karnimin ic tarafi dar oldugu icin cok gobegim cikmisti son aylarda kizim karnimi itinde annem ayagini gorurdu karnimda
gece beni uyandirirdi oyle iterdiki yatagi tekmelerdi inanamasin:nazar:

ben hic uzulmuyorum canim 21 yasinda evlendim 22 de kizim oldu kizim 2 yasinda bu bebegidee planli istedik kaza dil
ben evdeyim calismiyorum ingilterede sigortam falan var kizimida orda dogurdum bu bebisi turkiyede dogurcam
kizim cok uslu buyudu takin yuruyene kadar insallah bu bebegimde cok uzlu buyur uzmezler beni :KK49:

canim benim karnimin ic tarafi dar oldugu icin cok gobegim cikmisti son aylarda kizim karnimi itinde annem ayagini gorurdu karnimda

ıyıymıs canım ama ben bıraz tadını cıkarmalıydım yedı senın acısını cıkarmalıydım :KK52: ama allah aratmadı sukur tabı ki

ben otuzdayım daha yenı başladım,erken sayılır dı mı:KK1:

caanim biz esimle 4 yil ciktik evlendik 5 ay bebek denesekmi belki cabuk olmaz dedik denedigimiz ay kizimiz geldi karnima
simdi kizim az buyudu bitakinide yapsakmi beraber buyuturum onlar az buyunce ise baslarim dedim 2 ay bu bebek geldi

cocugunla esinle herseyin tadini cikarirsin canim alah uzun omurler versin hepimize insallah

X