2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maalesef burası Türkiye Hapsucum ve ben artık burda olan hiçbirşeye şaşırmamaya başladım.
Allah ıslah etsin...

Bu arada avatarlarımız aynıymış evet:KK1::nazar:

canım ya bence türkiyey has deıl bırtek dunyanın her yerınde vardır emın ol. evet avatarlar aynı valla bu avatarı cok sevıyorum vede hayalım aslında ablamda bu sekılde net gozukmustu oglunun ayakları bende de olsun ıstıyorum :) :nazar::nazar:

kızlar bence de bu sigara konusunu bırakalım lütfen. eşim de içiyor, zaten akşamları yeterince tiksiniyorum, iyice için kalktı. herkesin aklı başında değil mi? içen de zararını biliyor sonuçta ! bırakmak isteyene yardım edelim tamam ama konu tamamen bu olmasın lütfen.

günlük ne kadar su içiyosunuz. bu aralar benim bulantılarım yüzünden 1 ltre bile içemiyordum. ama 2 gündürr filan 2 litreyi geçebiliyorum. sizde durumlar nasıl

Ben litre olarak hesaplamıyorum ama günde 10 bardaktan fazla içiyorum.

maşallah kusenime :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: daha ben göremedim senin hamiş halini.göbiş çıkmıs halinde nasıl olursa artık senin o da ayrı :) zaten zayıfcıktın :)

sağlıklı olmasına çok sevindim.yerinden de gayet memnun baksana :emir_bebek: bide bulantıların sona ererse çok daha iyi geçecek :KK16:

valla kusenim hamiş halimi şu aralar görmesen daha iyi en azından 16. haftam bitince gör çok zor günler geçiriyorum şükür ki bunca sıkıntıma rağmen bebeğimin iyi olduğunu hatta tosun olduğunu öğrendim içim rahatladı
ayy evet herkes aynı şeyi dio ya sen bebeği nerende taşıycan :)) aynanın karşısında bakıyorum bazen bira göbeği gibi pörtledi azıcık şuan için hamile göbeği denmez ama az kaldı 1 ay sonra hamiş tşörtleri giyecek kıvama gelirim :KK49:

bilgilgili ve orjinalmorjinal
canlarım kendi adıma ben sizin yanınızdayım.....
şimdiden tebrik ediyorum ikinizi de :KK9: :KK9: hadi bakalım ... birbirimizi motive edelim burada .. içmeyelim ....

kızlar bence de bu sigara konusunu bırakalım lütfen. eşim de içiyor, zaten akşamları yeterince tiksiniyorum, iyice için kalktı. herkesin aklı başında değil mi? içen de zararını biliyor sonuçta ! bırakmak isteyene yardım edelim tamam ama konu tamamen bu olmasın lütfen.

günlük ne kadar su içiyosunuz. bu aralar benim bulantılarım yüzünden 1 ltre bile içemiyordum. ama 2 gündürr filan 2 litreyi geçebiliyorum. sizde durumlar nasıl

Günde 2 litre tüketmeye çalışıyorum. Suyu severim çokta içerim aslında ama bikaç gündür su bile içsem midem bulanıyor. Ama genede içiyorum. Saf suyun yanı sıra açık limonlu çay ve papatya çayı içiyorum sıvı olarak

bilgilgili ve orjinalmorjinal
canlarım kendi adıma ben sizin yanınızdayım.....
şimdiden tebrik ediyorum ikinizi de :KK9: :KK9: hadi bakalım ... birbirimizi motive edelim burada .. içmeyelim ....

teşekkür ederim canım.

burada hamileliği ile ilgili herhangi başka bir sorun yaşayan kişi nasıl paylaşıp dertleşebiliyorsa biz de yazabiliriz derdimizi, sonuçta herkes istediğini yazıp fikrini belirtmekte özgür bence. bana çok katkısı oldu, destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden, maalesef canım isterse strese girersem yine yazacağım.

canım ben de öyle başlıyorum hergün gerçekten ama bu beni çok üzüyor çok stress oluyorum utanıyorum, yarın birgün karnım çıkınca ne yapacağım kimsenin yüzüne bakamam daha sı bebeğimin bir sorunu olursa bu sebepten olmasa da kahrolacağım, babam kanserdi onu kaybettim ve o zamanlar o kadar çok kızıyordum ki ona bizi sevseydi içmezdi ve kanser olmaz diyordum, bunları söylerken bebeğime buna yapmaya hakkım yok diye kahroluyorum.

bir de eşim hayatında hiç içmemiş benim yüzümden birşey olursa hiç suçu yokken eşime de üzüntüler yaşatabilme ihtimalinden de korkuyorum. beni bu bir ay boyunca içmekten vazgeçirmeyen şeyin bugün yarın diye ertelmemelerim olduğunu düşünüyorum, inşallah başarmak istiyorum, dilerim sen de ben de diğer içen arkadaşlarda başarırız bir an önce

arkandayız bilgiliiii akşama bence biraz çerez kuruyemiş al hazırlık olsun:KK53:

ben bulantılarımdan dolayı pek içemiyorum artık ben normal hayatımda 2 litre içerdim zaten

$M_20112-1K8604Z8-245_A.jpg dün bunu gördüm çok tatlı duruyor 1 aya kadar almak istiyorum hem bebişte kendini belli eder

su olayına hiç girmeyelim
günde 1 bardak zor içiyorum midemi bulandırıyor su içmek
bu nedenle idrar yolu iltihabını çok sık yaşıyorum
doktorumunda eli kolu bağlandı iç diyemiyo içme diyemiyo
aynı şekilde bende içemiyorum çok zorluyorum ama olmuyo yudum yudum 1 bardak anca gidiyor :KK43:

Eki Görüntüle 307524 dün bunu gördüm çok tatlı duruyor 1 aya kadar almak istiyorum hem bebişte kendini belli eder

çok tatlıymış canım nereden buldun bunu?

arkandayız bilgiliiii akşama bence biraz çerez kuruyemiş al hazırlık olsun:KK53:

ben bulantılarımdan dolayı pek içemiyorum artık ben normal hayatımda 2 litre içerdim zaten

sağol canım, öyle çekirdek falan alırım napıyım biraz boş kalori alacağım artık kurtulayım da şundan :)

ben en az 2,5 lt. içiyorum su kızlar çok canım istiyor.

canım ya bence türkiyey has deıl bırtek dunyanın her yerınde vardır emın ol. evet avatarlar aynı valla bu avatarı cok sevıyorum vede hayalım aslında ablamda bu sekılde net gozukmustu oglunun ayakları bende de olsun ıstıyorum :) :nazar::nazar:

Sen severek seçmişsin, hayal etmişsin madem,
bizi karıştırmasınlar ben hemen değiştirdim avatarımı:emir_bebek::nazar:

su olayına hiç girmeyelim
günde 1 bardak zor içiyorum midemi bulandırıyor su içmek
bu nedenle idrar yolu iltihabını çok sık yaşıyorum
doktorumunda eli kolu bağlandı iç diyemiyo içme diyemiyo
aynı şekilde bende içemiyorum çok zorluyorum ama olmuyo yudum yudum 1 bardak anca gidiyor :KK43:

canım maden suyu içebilirsin o bulantımı alıyo benim mesela en azından mineralli sıvı günde 2 tane içmeye çalış bi dene derim ben

çok tatlıymış canım nereden buldun bunu?

sağol canım, öyle çekirdek falan alırım napıyım biraz boş kalori alacağım artık kurtulayım da şundan :)

ben en az 2,5 lt. içiyorum su kızlar çok canım istiyor.

Çekirdek yeme özellikle tuzlu yeme canım ya...
Meyveye de abanma sakız çiğne o da acıktırır gerçi ama:KK43:
Ben canım istediğinde kalkıp türlü şeyler üretiyorum kendime ama sonunda yorulup oturuyorum.
Ya da doyup oturuyorum. Karnım doyunca da işte olmuyor:)

Birbirimizi sevgiyle gaza getireceğiz artık:)
Ve dürüstçe bişi diyimmi şuan elimde yine o pislik var.
Ağzıma daha az götürüyorum elimde tutuyorum ucu uzuyor, kendi kendine... Dibine indi resmen ama sadec 2 duman aldım o da boğazımdan geri döndürdüm:18:

Çekirdek yeme özellikle tuzlu yeme canım ya...
Meyveye de abanma sakız çiğne o da acıktırır gerçi ama:KK43:
Ben canım istediğinde kalkıp türlü şeyler üretiyorum kendime ama sonunda yorulup oturuyorum.
Ya da doyup oturuyorum. Karnım doyunca da işte olmuyor:)

Birbirimizi sevgiyle gaza getireceğiz artık:)
Ve dürüstçe bişi diyimmi şuan elimde yine o pislik var.
Ağzıma daha az götürüyorum elimde tutuyorum ucu uzuyor, kendi kendine... Dibine indi resmen ama sadec 2 duman aldım o da boğazımdan geri döndürdüm:18:

olcak olcak merak etmeyin 1-2 nefes derken bitcek inşallah:KK19:

X