2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sağlık ocakalrına hamileyizde bildirip kart açtırmamız lazımmış sizler yaptınızmı?

bağlı bulunduğun aile hekimliği takip ediyo canım.ben ilk kontrol için dokdora gittigimde dokdorlar sisteme giriş yapıyolarlarmış aile hekimliğinden beni arayıp onlar sölemişdi yani online sisteme giriş olunca onlar seni arıyorlar bende öyle olmuştu.aradılar bi kaç bilği aldılar hepsi o.bazı yerlerde saglık ocagına cagrıp kontrol ediliyormuş ama benı cagırmadılar telde bilği aldılar sadece

yiğenimin lap top unu kullanıyordum ve sürekli netteydim ama o artık isyan bayrağını çekip gelip aldı bilg.nı 8 yasında:)) o yüzden sık giremiyorum artık bnm bilg. masaüstü ve durduğu oda epey soğuk ...eşim oturma odasına tasıyalım desede ben pek yanasmıyorum ama sanırım sonunda o olacak... neyse umarım herkes iyidir ben dün dr.daydım bebeğimin kalp atışlarını duydum binlerce kez şükrediyorum allah sonunuda getirip sağlıklı bir bebek versin kucağıma diye belki herkesten dahada titizleniyorum çünkü bebeğim tüp bebek... dün 6+6 ydı bugun itibariyle 7. haftanında içine girmiş bulunuyoruz 12.haftayı görsem belki biraz daha azalacak stresimm... annecikler hepinizi öpüyorummm

oyle sacma seylere ınanmam hemde bana gore gunah nımetle ıdrarı aynı yerdd

oyle sacma seylere ınanmam hemde bana gore gunah nımetle ıdrarı aynı yerdd

Güya eskıden yaşlılar yaparmıs ... sımdı boyle seylere gerek kalmadı Allahtan ... bılemıyorum acıklamalar var tabı ... zaten benım bebıs kucuk sımdıden ogrenemıceme gore 12. haftada zaten cıkıyor ortaya bebegın cınsıyetı :S

bizde seni ve minişini öpüyoruz canım ya hiç merak etme yaslan arkana hamileliğin tadını çıkar herzaman dediğim gibi tüm anne adayları birer prenses oldğu için sende bir prensessin artık.inşallah kalp atışlarını duydugun gibi diğer bütün haberlerinide böyle güzel ve mutlu alırsın. allah hepimize sağlıkla sihatle kucagımıza almak ve büyütmek nasip etsin inşallah.

aynen oyle neler cıkartyolar bence saglıklısnı ıstyelm erken yada gec ogrensek nolurkı

Yarın da raporum bittiğinden işe döneceğim hiç canım istemiyor

çok zor gelir şdmi :)
bugünde patron herkes 9da gelmio fln dedi şaka takıldı ama lafta çaktı
bende ben gelemiyorum farkındayım ama zor uyanabiliyorum dedim
oda sana süt izni yerine izin veriyorum hergün 10da gel dedi
bende hakkımı şidmi tüketmiyim sonra lazım olunca alırım dedim hahaha

kizlar simdi kk da mor lahana testini okuyodum denemis bazinda tutmus
siz hic duydunuz mu mor lahanayi bilimselde anlatan olmus

duymuştum bunu ama hiç uğraşasım yok ya
allahım hayırlısını nasip eder sağlıkla gelsin :)

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...-kesedeki-konumuna-gore-cinsiyet-tahmini.html

kizlar bu linke bi bakin nerdeyse herkezde tutmus bende simdi kizimin ultrason resmine bide simdiki bebege baktim
kizimda kiz cikiyo simdi kimde erkek cikiyo

resimler çıkmıo ama yazıya göre keseye göre solda ise erkek benim o zaman erkek
çin ve rus takviminde kızdı bakalım

kızlar ikili tarama için gidenler bişey merak ettim aç karnına yada tok karnına birşey fark ediyormu acaba

yemekler yapılmış ohhh hanginize geleyim yemeğe ?

Ben küstüm öğlene yemek hazırlayıpta beni çağırmayanlara....

kızlar sağlık ocakalrına hamileyizde bildirip kart açtırmamız lazımmış sizler yaptınızmı?
artık kart olayı yok da aile hekimine başvurduğunda kaydını yapıyor aylık takip ediyorlar... bir de demirini d vitini veriyorlar bebişimiz doğduktan sonra topuk kanını falan alıyorlar...

sağlık ocağında hepsi yapılıyor tek yaptıramayacagın TORCH olanlardır muhtemelen. şu toksoplazma , kızamıkçık falan bakılıyor ya onlara bakılmıyor sadece...

kizlar ben kimseye deneyin demedim o kadar nimetlerle gunaha giriyoz da bir lahana suyuna gunah diyoruz

canim bebek kesenin sagindaysa kiz solundaysa erkek diyo arkadas iste ordada dildir kafasi ve tarafa duruyo ona dikat et
kizimda tam sagda kafasi ve kendi ve kiz cikiyo simdiki bebekte solda duruyo kafasi ve kendi tabi hersey allahtan
bu testler yuzde yuz soylemez tabi hem eglenmek icin hemde bir merak gidermek icin yapilmis bisi
her arkadas 12 haftada cinsiyet ogrencek diyede bisi yok kizimi 18 haftada ogrendik dogu arkadasim da hep 16 haftadan sonra ogrenmistir
herkez sansli dil 3 ayda ogrenmek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…