2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar temmuz annisleri..atlaya atlaya okudum gecmisi walla..bugun butun gun giremedim zaten simdikde geri kalmiim dedim..

herkes iyidir insallah..hepimiz ayni heyecanlar icindeyiz ne güze

eskist canim mavilere saldirma zamanin gelmis:)biz bekliyoruz bakalim belirsizlikler icinde:)

bebişim sağa yatık duruyor
çin takvimide sata göre değilde yumurtlama günüme bakınca kız
rus takvimini ilk kez duydum ona da baktım onda da kız çıkıyor Rabbim sağlıklı sıhatli versin de hepimizinkini önemli olan o

hayirlisi canim hepimiz icin benim rus cin idrar yüzük vs. hep erkek diyor bakalim ne olacak:)he bide bugun birisiyle tanistim sacma sapan herseye limon sikardim eksiden kendimi alamazdim diyo oglu war...ye eksiyi dogur ayse yi cok da dogru degilmis yani:)

canim 1 satir bebegin kesedeki sekline falan olan topikteyim ve yuzde 80 lerde dogru cikiyo

bende sasirdim kizimdada tutu bende de tum herkezin arkadas daha cinsiyetlerini ogrenmeden kizin veya oglun demis hepside tutmus

hadi bakalim bu bebekte benim yine tutucakmi solda basida kendide bebegim erkek cikiyo rusta cin takviminde ultrason goruntusundede bakalim tutuyomu :26:

Rabbim herkesin gönlündekini hakkında hayırlı eylesin sağlıklı bebişler nasip etsin

benim çin takviminde, rus takviminde, kesedeki konumuna göre belirlemede hepsinde kız çıktı, zaten hamileliğimin ilk başlarında da çok turşu yiyordum, tamam sağlıklısı olsun ama erkek istiyordum bir de idrarı yapıp bakacağım :)

saol tatlim bizde iyiz allaha sukurler olsun
kizim tum evi dagtiyo tum gun pesinden topluyorum basimi catlatiyo yapma annem etme annem demekten sikildim
bebiste iyi ekmek elden su golden buyumeye calisiyo:13:

az kalmis az dayan daha tatlim ben annemi 3 ayda falan goruyorum geliyo turkiyeye bize ama babami 2 yil olcak gormedim
benim aylem londrada abilerim herkez

safak 8 canim :)

senin isinde zormus yaa ne güzel Türkiye de yasiyorsun diyecegim ailen olmadiktan sonra neye yarar tabi...en yakin zamanda kavusursun insallah sevdiklerine

çini rusu italyanı benim ki kız diyoo ::)) hayırlısı

18:45 te doktordayım kalbim duracak ::)) ne heyecan inşallah herşey iyi gidiyordur 2 gündür bulantılarımda biraz sanki birazcık azaldı gibi hayırlı haberler alırım inşallah hepiniz sağlıkla kalın ::))

kese konumu tutacak mı ben de çok merak ediyordum fakat 7-8. haftada ultrason resmimiz yok ..
çin takvimi de tutmadı kızımda:) bunlarda yanılma payı da oluyor demek ki..
yalnız idrarda cinsiyet belirleyen bir test vardı bir arkadaşım kullanmıştı...markasını hatırlamıyorum, onu alabilirsin dr. söylemezse cnm..

canım aynı şeyleri yaşamışız seninle, biz de eşimle sigara zammından sonra bıraktık. günde birer paket içiyoduk. ama insan unutuyor işte yaşadıklarını. beni de zaman zaman yokluyor şimdi. canım çekiyor. ben asla bırakamazmışım, tiksinme falan da olmadı. yalnız felaket kilo aldım, hiç ağzım durmuyo( bulantı yaşayan arkadaşlardan özür dileyerek) . hamile kaldıktan sonra 3,5 kilo aldım( çok moralim bozuluyor benim gibi kilo alan var mı? yemek istediğimden başkası da kesmiyo, dur diyemiyorum çok fena(herkes oo kaç aylık oldu, başlamışsın kilo almaya diyor
kızlar ya benım gobegımde 10 senedır piercing takılıydı 3 ay once cıkarttım hamıle kalırsam dıye ay karnım buyuyunce nasıl olacak o delik acaba ?:26:
haha:)) ilahi, herkesin ne değişik kaygıları var:) kapanır herhalde diyelim:)

Bu arada böyle hurafeler de varmış. Bunlar da eğlenceli. Benimki bunların çoğuna göre erkek çıkıyor. bakalım...

* Hamilelik döneminde daha çok tuzlu ve ekşi yerseniz oğlunuz, tatlı yerseniz kızınız olur.

* Hamile bir kadına elini göstermesini söylediğinizde, avcunun içini gösterirse kızı, elinin sırtını gösterirse oğlu olacaktır.

*Anne adayı bir diş sarımsak yediğinde, terinde sarımsak kokusu varsa bebek erkek, koku yoksa kızdır.

*Hamile kadın ekmeğin kenarlarını yemeyi tercih ediyorsa oğlu, ortasını seviyorsa kızı olur.

*Annenin meme uçları çok karardıysa oğlu olur.

*Hamilelikte kadının sol memesi sağa göre daha büyükse kızı, sağ daha büyükse oğlu olacaktır.

*Erken hamilelik döneminde iştah açıldıysa erkek, iştah yoksa kız olacaktır.

*Hamile bir kadına erkek bir bebek ilgili davranırsa, bebek kızdır.

* Annenin elleri kuruyorsa bebek erkek, yumuşak ve nemli ise kız olacak.

* Karnınız sivri ve basketbol topu gibi şiş ise bebek erkektir.

* Hamilelik döneminde annenin ayakları hep üşüyorsa bebek erkektir.

*Annenin saçları gün ışığında kızıllaşıyorsa bebek kızdır.

*Hamilelik döneminde bacaklardaki tüyler çabuk uzuyorsa bebek erkektir.

* Bebek anne karnında yukarda duruyorsa kız, aşağıda duruyorsa erkektir.

*Annenin yüzünde ve göğsünde sivilceler çıktıysa bebek kızdır.

*Anne süt ve peynir gibi protein ağırlıklı yiyorsa erkek, meyve ağırlıklı yiyorsa kızdır.

* İlk aylarda sabah bulantıları varsa kız, yoksa erkektir.

* Anne rüyasında hangi cinsiyette görüyorsa o olur.

* Hamilelik anneyi güzelleştirdiyse bebek erkek, annenin güzelliğini aldıysa ve cildi bozulduysa kızdır.

*Anne, kiloyu kalça ve basenden aldıysa bebek kızdır.

*Anne karnında tüyler çıktıysa bebek erkektir.

*Annenin idrarı açık sarı ise erkek, koyu sarı ise kızıdır.

*Maya yöntemlerine göre, annenin hamile kaldığı yaş ve yıl, ikisi de çift ya da tekse bebek kız, biri tek diğeri çiftse erkek demektir.

*Annenin sol göz kapağını hafifçe aşağıya çektiğinizde 'V' şeklinde bir damar varsa kızı olur.

*Bir önceki çocuk önce 'anne' dediyse şimdiki çocuk kız, 'baba' dediyse erkektir.
*Annenin başına, o görmeden bir tutam tuz atılır. İlkönce burnunu ellerse oğlu, ağzını ellerse kızı olur.

*Arkadan bakıldığında annenin hamile olduğu anlaşılmıyorsa bebek erkektir.

*Hamile bir kadına masadaki anahtarı al dendiğinde, yuvarlak kısmından tutarsa erkek, uzun kısmından tutarsa kız bebeği olur. Eğer ortadan tutarsa ikizleri olacaktır.

* Ucunda nikah yüzüğü olan ince altın zincir anne adayının avcunun ya da karnının üzerinde asılı tuttuğunuzda, eğer yüzük yuvarlak çiziyorsa bebek erkek, ileri geri hareket ediyorsa kızdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…