2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar pardon yaa son adet tarihmi baz aldım kızdı ama aslında ben ekim 8de hamile kaldım tekrar baktım erkek çıkıyor doğru çıkmış oluyor yani:))

kızlar pardon yaa son adet tarihmi baz aldım kızdı ama aslında ben ekim 8de hamile kaldım tekrar baktım erkek çıkıyor doğru çıkmış oluyor yani:))

e ozaman birde bir tutmus oluyor cın takvımı bakalım dıger bebıslerde durum ne olacak :)

selam kızlar:KK3: eskist canım bebişin cinsiyetini öğrenmişsi hayırlı olsun bakalım zaten erkekler daha çabuk belli oluyor pipileri olduğundan:KK9: ben çin takvimine normal yaşımla baktığımda kız, 1 ekleyip baktığımda erkek çıkıyor ama bakalım ben kız gibi hissediyorum bulantılarımın filan olması canımın ekşi ve tuzlu çekmesi filan..

Bu arada midesi çok bulanan arkadaşlara bende işe yarayan dramamine ilacı öneriyorum doktorunuza yazdırın derim. aldıktan 1 saat sonra bulantımı 4-5 saat için tamamen geçiriyor tek yan etkisi çok uyku yapması ama sağlıklı hissetmek için değer. Bende de bu sabahtan beri bir iyilik hali var çok şükür bir kaç kez öğürdüm sadece ama iyiyim. ben akşamları daha beter oluyorum.

Yarın da raporum bittiğinden işe döneceğim hiç canım istemiyor:KK37:

kizlar simdi kk da mor lahana testini okuyodum denemis bazinda tutmus
siz hic duydunuz mu mor lahanayi bilimselde anlatan olmus

bir bütün kırmızı lahanayı küçük küçük dograyın bi kaba koyun
üstüne kaynamış 2 bardak su ilave edin ve 10 dk bekleyin

10 dk nın sonunda suyun rengi koyu mor yada mavi olmalıdır.bu renkler olmadıysa bi kac dk daha bekeltin.
sonra suyu plastik bardaga yarım bardak dökün,diger bardagada idrarınızı koyun.miktarları aynı olmalı resimdeki gibi

idrara lahana suyunu ilave edin bekleyin.suyun rengi mor olursa bebek kız,
kırmızı-pembe olursa bebek erkek.

ucuz bi yöntem denemekle bişi kaybetmezsinizz
sonucları yazarsanızzz güvenirligini anlamış oluruz.

evde mor lahana yok :KK37: olsa denicektim bir arkadasa gecen mesai atmistim bebeginin cinsiyetini ogrenememisti mor lahanada kiz cikmis 20 haftadada bebeginin cinsiyeti kiz cikmis :nazar: denemek lazimmm

selam kızlar:KK3: eskist canım bebişin cinsiyetini öğrenmişsi hayırlı olsun bakalım zaten erkekler daha çabuk belli oluyor pipileri olduğundan:KK9: ben çin takvimine normal yaşımla baktığımda kız, 1 ekleyip baktığımda erkek çıkıyor ama bakalım ben kız gibi hissediyorum bulantılarımın filan olması canımın ekşi ve tuzlu çekmesi filan..

Bu arada midesi çok bulanan arkadaşlara bende işe yarayan dramamine ilacı öneriyorum doktorunuza yazdırın derim. aldıktan 1 saat sonra bulantımı 4-5 saat için tamamen geçiriyor tek yan etkisi çok uyku yapması ama sağlıklı hissetmek için değer. Bende de bu sabahtan beri bir iyilik hali var çok şükür bir kaç kez öğürdüm sadece ama iyiyim. ben akşamları daha beter oluyorum.

Yarın da raporum bittiğinden işe döneceğim hiç canım istemiyor:KK37:

slm arkadaşlar bende doktorun demesine göre 8 haftalık hamileyim ama biraz kötü geçiyo yaklaşık 2 haftadır hiçbişe yiyemiyorum bulantıdan geçtiğimiz hafta sonu cumartesi pazar pzrtesi 3 gün boyunca serum yedim ama hala bulanıyo ve hala yiyemiyorum birdahaki kontrolüm ocak 10 napıcam bilmiyorum yardımcı olun noluuuuuuuuuuurrr

10 dk nın sonunda suyun rengi koyu mor yada mavi olmalıdır.bu renkler olmadıysa bi kac dk daha bekeltin.
sonra suyu plastik bardaga yarım bardak dökün,diger bardagada idrarınızı koyun.miktarları aynı olmalı resimdeki gibi

evde mor lahana yok :KK37: olsa denicektim bir arkadasa gecen mesai atmistim bebeginin cinsiyetini ogrenememisti mor lahanada kiz cikmis 20 haftadada bebeginin cinsiyeti kiz cikmis :nazar: denemek lazimmm

Allah allah çok ilginç bir yöntemmiş ay ne bileyim böyle nimetle idrarı filan karıştırmak bana garip gelir yapamam gibi ama yapan ve çıkan olursa paylaşsın tabi çok enteresan:26:

slm arkadaşlar bende doktorun demesine göre 8 haftalık hamileyim ama biraz kötü geçiyo yaklaşık 2 haftadır hiçbişe yiyemiyorum bulantıdan geçtiğimiz hafta sonu cumartesi pazar pzrtesi 3 gün boyunca serum yedim ama hala bulanıyo ve hala yiyemiyorum birdahaki kontrolüm ocak 10 napıcam bilmiyorum yardımcı olun noluuuuuuuuuuurrr

canım yaa çok zor bir durum senin kusman da var anladığım kadarı ile serum aldığına göre ben kusmuyorum ama bulantım var. Bnun için herkese iyi gelen daha doğrusu geçiren değil de bastıran yiyecekler mevcut sana hangisinin iyi geldiğini deneyerek bulabilirsin bunlar tuzlu krakerler, sarı tuzlu leblebi, galeta çubukları ve ayva. Benim ilk zamanlar ayva geçiriyordu artık hiçbişi etki etmiyor bana. Zamana bırakacağız mecburen

canim bunun nimetle alakasi yok lahanayin ustune dokmuyosun ki suyunu suzuyosun suyuna koyuyosun yani

esime eve gelirken manavda bak kirmizi lahana dicem bulursa alirsa aksam denerim :KK53:

cikolata yiyip kizim uyurken bende uzanicam bugun minigimin kipirtisini temizlikten duymadim
doktora giderken cikolata bol meyve suyu icin diyolar bebekler cok hareketlenirmis kizimda doktora gitimizde
hep uyuyo veya hic hareketlenmezdi utanir gibi cikolata yiyip gitimde doktor boyunu olcemezdi:KK1:

ay kizlar gece ruyamda doktora gitim doktor ultrasonla karnima bakarken doktora acaba cinsiyeti ne diye sordum doktor bebegi evirdi cevirdi bebek erkek dedi ruyalarin tersi olur diyolarya bazen acaba kizmi bu minigimde

Son düzenleme:
Kızlar benide alın aranıza:) bende bugün itibariyle 7+5 im.Geçen hafta 6+5 te hem miniğimizi hemde kalp atışlarını gördük.Bir sonraki randevumuz 2 hafta sonra. İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıcakla kucağımızı alırız

Kızlar benide alın aranıza:) bende bugün itibariyle 7+5 im.Geçen hafta 6+5 te hem miniğimizi hemde kalp atışlarını gördük.Bir sonraki randevumuz 2 hafta sonra. İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıcakla kucağımızı alırız

hoşgeldin canım sağlıklı bır sekılde kucagına alırsın ınsallah bebısını :)

neler varmıs ya :)

canim bana arrkadas yazinca bende kk da arastirayim dedim bi baktimki herkez yapmis bi fikir yazmis
bende onun icin yazdim denemek denememek tabi isteyene bagli bazilari cikti bende diye hep yazmis
birde bilimsel olarakta tubitaktan yazilar vardi konuyu acan arkadasa o kadar cok yuklenmiislerki nimetir falan diye
ama nimete koymuyosun ki idrarini suyunu aliyosun suyunu lavaboya dokmuyomuyuz lavabolar cokmu temiz nimete
esim bulursa gelirken isten denicem aksam ruyamda doktor bana erkek diyodu bakalim lahana ne dicek
birde ben karar verdim kizlar bu cumartesi dil obur cumartesi 12 haftamda doktora gidicem hem ikili icin hemde bebegimi ozledim

canim bana arrkadas yazinca bende kk da arastirayim dedim bi baktimki herkez yapmis bi fikir yazmis
bende onun icin yazdim denemek denememek tabi isteyene bagli bazilari cikti bende diye hep yazmis
birde bilimsel olarakta tubitaktan yazilar vardi konuyu acan arkadasa o kadar cok yuklenmiislerki nimetir falan diye
ama nimete koymuyosun ki idrarini suyunu aliyosun suyunu lavaboya dokmuyomuyuz lavabolar cokmu temiz nimete
esim bulursa gelirken isten denicem aksam ruyamda doktor bana erkek diyodu bakalim lahana ne dicek
birde ben karar verdim kizlar bu cumartesi dil obur cumartesi 12 haftamda doktora gidicem hem ikili icin hemde bebegimi ozledim

Kaçıncı haftadan ıtıbaren bu olay gecerlı kı bu pancar olayını yapmak ıcın bı de ıdrara sabah ıdrarı falan olmasına gerek var mı?

amin. Mide bulantım pek yok hanımlar.Sabahları çok nadir oluyor. Benim derdim uykuyla kafamı kaldıramıyorum. Çalışırken zor oluyor

canım yaa ınan uyku halı cok daha ıyı mıde bulantısından yasayan bırı olarak bunu soylıyebılırım sana umarım hıc bulantı yasamazsın:nazar:

kızlar sağlık ocakalrına hamileyizde bildirip kart açtırmamız lazımmış sizler yaptınızmı?

hoş geldin aramıza canım hep güzel haberler almak nasip eder allah hepimize inşallah

Kaçıncı haftadan ıtıbaren bu olay gecerlı kı bu pancar olayını yapmak ıcın bı de ıdrara sabah ıdrarı falan olmasına gerek var mı?

kızlar sağlık ocakalrına hamileyizde bildirip kart açtırmamız lazımmış sizler yaptınızmı?

Ben burda guvenemem memlekete gıttıgımde ne yapılacaksa yaptıracagım subat da ızne ayrılacagız ınsallah

kk da bulamadım o sayfayı bende okumak ısterım

X