2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

AYY benım annem bır ögürürdü taaa dıs kapıdan duyulurdu :) aklıma geldı sımdı zor gercekten allah yardımcın olsun :KK43:(((

ben annemlerde kalıom dünden beri yemek yedik sonra turşu kavanozunu aldım yiom :)
annem dedi kızmı gelcek yoksa kısmet dedim
bende sana hamileyken çok turşu yerdim dio

ben annemlerde kalıom dünden beri yemek yedik sonra turşu kavanozunu aldım yiom :)
annem dedi kızmı gelcek yoksa kısmet dedim
bende sana hamileyken çok turşu yerdim dio[/QUOT
bellı olmuyor kı kısıden kısıye degısıyor ıste :) aşermeyen napsın neye yorsun ben napım :)))))

gözün aydın canım en güzel doğum günü süprizi böyle bi haber almaktır herhalde.. umarım bizlerde en kısa zamanda öğreniriz cinsiyetlerini.allah herkesin gönlüne göre versin...DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.Sevdiklerinle birlikte nice uzun senelere.

çok teşekkür ederim canım. güzel dileklerini senin içinde diliyorum. inş. en kısa zamanda sizlerde öğrenirsiniz hepiniz duamdasınız.
günaydın
topiğimizin kapısını ben açtım sanırım...hadi herkes buyursun...
bugünde hepimize güzel birgün diliyorum, güzel haberler duyalım... allahım kazadan beladan kötü olumsuz olan herşeyden korusun hepimizi ...(amin)

günaydınlar, amin amin ne güzel bi açılış inşaALLAH diyorum.

çin takvimi tutuyor mu eskist sende :)

yok canım tutmadı bende kız çıkmıştı:))

Günaydınn Temmuz anneleri... Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu, bulantısız günler olsun...
Eskist senin adına da çoook sevindim cnm. Doğum günün kutlu olsun. Oğluşundan ilk hediyeni de almış oldun böylece :))) Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah cnm :KK23:

Amin canım çok teşekkür ederim. inş sizlerin sevinçleriyle bende sevinmek istiyorum az kaldı :))

aleyküm selam canım ya çok sevindim inşallah hayatın boyunca hep böyle güzel haberler alırsın.doğum günün kutlu olsun.allah sana,minik paşaya ve tüm sevdiklerine saglık ve uzun ömür versin.darısı başımıza inşallah
hepimiz canım hepimiz böyle güzel haberleri her daim alalım inş :) çok teşekkür ederim darısı sizlerin başına tabi ki :)) en kolay doğum nasıl oluyorsa onu bizlere nasip etsin rabbim.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul11 Temmuz62Istanbul30
TDS2. bebek29 eylül05 Temmuz
52
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
sehrinaz2. BEBEK29 eylül05 Temmuz68istanbul29
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz66kocaeli24
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 TemmuzErkek
55Istanbul26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
asya60ilk03 ekim09 Temmuz62İzmir26
butterfly33ilk03 ekim09 Temmuz5533
habisshilk03 ekim09 Temmuz53Ankara24
aysun55382. Bebek09 TemmuzSezeryan
kelebeketkileriilk04 Ekim10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
hayatagülilk07 ekim13 Temmuz83Kocaeli25
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
Candasilk08 ekim14 temmuz
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim14 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim18 Temmuz42Kibris28
Yenibahar2710 Ekim16 temmuz6127
Yskilk10 ekim16 Temmuz
luxxorilk10 Ekim23 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
Laura1lk10 Ekim16 Temmuz56İstanbul32
İlknurilk11 Ekim17 Temmuz86
pnraliilk12 Ekim17 Temmuz60istanbu27
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
yadenur2. bebek12 Ekim17 temmuz58
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
Parpalmilk14 Ekim21 Temmuzİzmir29
şeker_portakaliilk14 Ekim20 Temmuz75İstanbul28
glmtilk15 ekim22 temmuz58
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Ckork17 Ekim23 temmuz
breshka18 ekim24 temmuz
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529
pembekelebekilk18 ekim24 temmuz23
Derenilk19 Ekim25 temmuz
arsimailk19 ekim25 Temmuzsezeryan56istanbul26
Lazanya2. bebek19 ekim25 Temmuzsezeryantrabzon
huli_bilk20 Ekim27 Temmuz56Sakarya27
msg38İlk
23 Ekim
30 Temmuz
Ayshınce
2. Bebek
25 Ekim
31 Temmuz
75
30

canım bizim ki 7 temmuz olmuş yine :)) 1 temmuz çıkıyor ultrasonda:)

Eskist doğum günün kutlu olsun ne güzel doğum günü hediyesi almışsın oyle allah analaı babalı buyutsun uzun ve sağlıklı bir hayat versin.:nazar:

temmuz anneleri günaydın nasılsınız bugun ?

Teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda sizlere inş. diyorum.

günaydın hapsuu iyiyim ben bebişimle yani umarım iyidir siz nasılsınız? şimde bende mide bulantısı falan hiç yok ya korkuyorum bebiş acaba duruyor mu diye !
dün aynı soruyu dr.uma sordum bulantı olması ne kadar zor biliyomusun sen dedi hem bu çok normal illa her gebede bulantı olacak diye birşey yok dedi rahat ol:)

saol cnm hepimizeee inaşllah

oyyyyy ne kadar güzel bi hediye buuu rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah ....

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bulantıların devam ediyomu hapşuu

arsimacım geçmiş doğum günün kulu olsunn

teşekkür ederim canım çok sağol :))

bu arada kızlar ultrasona çok su için wc ihtiyacınızı karşılamadan gidin ben çok sıkışık girdim dün belki bebişim mesanemle ult. cihazı arasında sıkıştıda oynadı o kadar :)

yok canım rahatsız falan değilim çok şükür :nazar: ama meleğimi merak ediyorum iyimi diye :18: biz 10 haftalığız..kalp atışını 2 hafta önce duydum canım...ama bi dahaki kontrolum 5 ocakta ya çok var daha :18:

öyle pipiriklenme
iyidir tabiki güzel düşün
ben normalde hastalık vs. konusunda çok titizimdir
evlendim beri başımdan biçok şey geçti hem doktora gider hemde kendim netten araştırrım fln
kuzenimde dalga geçiodu benle hamile kalınca görcem seni fln die
geçen aradı hafta hafta gelişimi okuomusun dedi yok dedim bi sonraki muayne ne zaman dedi aralık sonu dedim dayanamaz gidersin dedi yok dedim
babam rahatsızlanınca geçen bize gelmişlerdi işte gittinmi doktora dedi yok dedim ay sonu
ee arada gitmicenmi nası dayancan dio yo gitmiecm diom :KK70:
böle bi rahatlık çöktü bana niyeyse :)

ben iki kez endişe duydum
1- doktora ilk gidince ölçme fln yapmadı küçük dedi sana şidmi onu ye bunu yeme demicem adapte olma hamişliğe
bebek doğacaksa doğar dopmayacaksa doğmaz sen hoplasanda zıplasanda dedi yada yatarak geçirsende
içimden demiştim kötü bişi gördü zaar :) ama sonra gittik gödük kocaman oldu kuzum :)
2- babam yoğun bakımdayken ilk gidince çok ağladım o zaman bişi olmuşmudur die

çok teşekkür ederim canım. güzel dileklerini senin içinde diliyorum. inş. en kısa zamanda sizlerde öğrenirsiniz hepiniz duamdasınız.

günaydınlar, amin amin ne güzel bi açılış inşaALLAH diyorum.

yok canım tutmadı bende kız çıkmıştı:))

Amin canım çok teşekkür ederim. inş sizlerin sevinçleriyle bende sevinmek istiyorum az kaldı :))

hepimiz canım hepimiz böyle güzel haberleri her daim alalım inş :) çok teşekkür ederim darısı sizlerin başına tabi ki :)) en kolay doğum nasıl oluyorsa onu bizlere nasip etsin rabbim.

canım bizim ki 7 temmuz olmuş yine :)) 1 temmuz çıkıyor ultrasonda:)

Teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda sizlere inş. diyorum.

dün aynı soruyu dr.uma sordum bulantı olması ne kadar zor biliyomusun sen dedi hem bu çok normal illa her gebede bulantı olacak diye birşey yok dedi rahat ol:)

teşekkür ederim canım çok sağol :))

bu arada kızlar ultrasona çok su için wc ihtiyacınızı karşılamadan gidin ben çok sıkışık girdim dün belki bebişim mesanemle ult. cihazı arasında sıkıştıda oynadı o kadar :)

Sımdı bu çin takvımıne gore normal yasımııızzn bır buyugunu baz alıyorz dı mı? :)))) mide bulantsının olmaması bence de cok ıyı

kızlar ya benım gobegımde 10 senedır piercing takılıydı 3 ay once cıkarttım hamıle kalırsam dıye ay karnım buyuyunce nasıl olacak o delik acaba ?:26:

öyle pipiriklenme
iyidir tabiki güzel düşün
ben normalde hastalık vs. konusunda çok titizimdir
evlendim beri başımdan biçok şey geçti hem doktora gider hemde kendim netten araştırrım fln
kuzenimde dalga geçiodu benle hamile kalınca görcem seni fln die
geçen aradı hafta hafta gelişimi okuomusun dedi yok dedim bi sonraki muayne ne zaman dedi aralık sonu dedim dayanamaz gidersin dedi yok dedim
babam rahatsızlanınca geçen bize gelmişlerdi işte gittinmi doktora dedi yok dedim ay sonu
ee arada gitmicenmi nası dayancan dio yo gitmiecm diom :KK70:
böle bi rahatlık çöktü bana niyeyse :)

ben iki kez endişe duydum
1- doktora ilk gidince ölçme fln yapmadı küçük dedi sana şidmi onu ye bunu yeme demicem adapte olma hamişliğe
bebek doğacaksa doğar dopmayacaksa doğmaz sen hoplasanda zıplasanda dedi yada yatarak geçirsende
içimden demiştim kötü bişi gördü zaar :) ama sonra gittik gödük kocaman oldu kuzum :)
2- babam yoğun bakımdayken ilk gidince çok ağladım o zaman bişi olmuşmudur die

canım benimm bnde bi sürü rahatsızlıklar geçirdim halen daha var o yüzden endişeleniyorum merak ediyorum.. bi açıdan rahat olayım diyorum ama biraz zor :26: inşallah yavrum iyidir.. bi hareketlenmeleri başlasa ah bi başlasa o zaman daha ii olcaz..

:) doktora sor bakalım ne dıyecek

saglık acısından sorun olmaz bılıyorum doktor takmıstı bana o zaman arastırmıstım ama kesın delıkte buyur gibime geliyor hahaaa estetık yaptırmak zorunda kalırsam sasırmam :) dusunsene kocaman deri sarkıyor :)

kızlar ya benım gobegımde 10 senedır piercing takılıydı 3 ay once cıkarttım hamıle kalırsam dıye ay karnım buyuyunce nasıl olacak o delik acaba ?:26:

benimde tam göbek deliğinin orda dikiş izi var zati şiş biraz dokunamıyorum içim bi garip oluo
göbik büyüynce nolcak bilmem patlamasa bari :KK70:

canım benimm bnde bi sürü rahatsızlıklar geçirdim halen daha var o yüzden endişeleniyorum merak ediyorum.. bi açıdan rahat olayım diyorum ama biraz zor :26: inşallah yavrum iyidir.. bi hareketlenmeleri başlasa ah bi başlasa o zaman daha ii olcaz..

geçmiş olsun canım
olsun sen güzel düşün
hareket oluncada 1saat uyuysa bebek aaa nie hareket yok dicez :KK70:

yok canım rahatsız falan değilim çok şükür :nazar: ama meleğimi merak ediyorum iyimi diye :18: biz 10 haftalığız..kalp atışını 2 hafta önce duydum canım...ama bi dahaki kontrolum 5 ocakta ya çok var daha :18:

sanırım hepimizde var o düşünce...ama elden ne gelir allaha emanet miniklerimiz

selam kizlar nasilsiniz

bebisinin cinsiyetini ogrenen arkadasa allah bir omur guzel hayirli saglikli aylenle bir omur versin

kizlar saglik doktorun istedigi testlere hastane 100 kusur para istemisti ama saglik ocagi 5 kurus almadan yapiyo yarin gel yapalim dediler
vala hastaneye vericegimiz parayla bebegimize kendimize bisi aliriz ne kadar basit mileten bir dunyaa para aliyolar

az temizlik yapim yine katilirim size :KK16:

Sımdı bu çin takvımıne gore normal yasımııızzn bır buyugunu baz alıyorz dı mı? :)))) mide bulantsının olmaması bence de cok ıyı

canım ben 26 yaşındayım 85 doğumluyum. halamın kızı 25 yaşını baz alarak bak dedi. 25 e de baktım 26 yada ikisindede kız görünüyordu.

X