2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canımya bılıyorum o durumu benım doktorumda benden hıc para almıyor normalde ben devlet hastanesınde doğurmayı planlıyordum ama dun konusuyorduk dedım para almıyosunuz ama ben cekınıyorum artık bırsey deıl dedı doğumda anlasırız o zaman verırsın bıraz dedı bende kala kaldım bırsey dıyemedım budurmda ozelde doğurmam gerek gecen sene 5 bin tl ydı doğum bu sene allah bılır ne kadar. oysa oraya verecegım parayla ben kordon kanını olayına gırıcektım sımdı dusunuyorum ne yapsam nasıl yapsam dıye :)

Canım bende doktoruma özellikle sordum bu kordon kanı alımını..Hani şimdiden araştırıp uygun bir yer bulalım diye.Bi dönem çok meşhurdu dedi.Hatta bana gelip her kordon kadını için 5000 euro teklif ettiler.Ben hastalarıma desem alalım bana güvenip hepsi tamam derdi bende köşeyi dönerdim.Ama ben bu durumu çok önermiyorum.Doğru koşullarda,hassaisyetle saklanmadığını düşünüyorum deyince bu fikriden vazgeçtik.İlk 500 euro kadar alınıyormuş sanırım sonra her ay 100 euro vs..

Selamün aleyküm kızlar şimdi dr.dan geldik. Nasıl mutluyum uçuyorum mutluluktan. Bugün doğum günüm hayatımda aldığım en güzel hediyeydi oğluşumu görmek:) elleri ayakları yavrum nasıl hareketli maşaALLAH barekALLAH. pipisini bile görüdm yaaa:) hani olasılıksız erkek yavrum annesine gösterdi o kadar oynak ki bi sağa bi sola her yerini gördüm elhamdülillah çok mutluyummm Rabbim bu anı sizlere de tez zamanda yaşatsın. Canım oğlum seni çok seviyorum haykırmak istiyorum şuanki halimi bir görseniz.

Rabbim sana da minik PAŞAYA da sağlıklı,hayırlı ömürler nasip etsin annesi..
Hiç beklemediğim bir anda cinsiyeti öğrendiğini yazınca algılama sorunu çeksemde çoookk sevindimmm.:)

Mide bulantıları ile ilgili olumlu bir sonuç yaşadım sizlerle de paylaşayım.
Normalde ben demir ve vitamin ilaçlarımı kahvaltıdan hemen sonra içiyordum.Dün evimi temizlerken unutmuşum.Akşam 8 gibi içtim.Gün boyu iyi olan ben ilacı içtikten sonra tekrar halsiz ve mide bulantılı bi kadın oldum.
Dün bu durumu ilaca yorduğum için bugün hala içmedim ve mide bulantısı konusunda tık yok.(maaşallah)Umarım tahminlerim doğrudur.Ve aylar sonra mide bulantısız günler beni bekliyordur..

doğum günün kutlu olsun canım eşinle bebişinle nice mutlu yıllara...

hayırlı uğurlu olsun inşallah, hoşgeldin aramıza...

canım normal ultrasondu ama dr büyüttü ekranı ben beklemiyordum cinsiyet falan ense kalınlığı için normal seviyelerde olsun diye dua ede ede gitmiştim bir baktım ne göreyim benim oğluşum bir oynak her yerini gösterdi annişine :)) bu arada elhamdülillah ense kalınlığımzda güzel. darısı hepinizin başına. doğum günüm için çok teşekkürler.

hayırlı olsun canım. topiğimizin ilk cinsiyeti sanırım senden geldi. bzi de heyecanlandık şimdi. galiba erkek çocuklarının daha önce belli oluyor.

Selamün aleyküm kızlar şimdi dr.dan geldik. Nasıl mutluyum uçuyorum mutluluktan. Bugün doğum günüm hayatımda aldığım en güzel hediyeydi oğluşumu görmek:) elleri ayakları yavrum nasıl hareketli maşaALLAH barekALLAH. pipisini bile görüdm yaaa:) hani olasılıksız erkek yavrum annesine gösterdi o kadar oynak ki bi sağa bi sola her yerini gördüm elhamdülillah çok mutluyummm Rabbim bu anı sizlere de tez zamanda yaşatsın. Canım oğlum seni çok seviyorum haykırmak istiyorum şuanki halimi bir görseniz.

Cok sevındım darısı bızım basımıza ılk cınsıyet bellı oldu sıra bızde artık:)

eskist canim yaa nasil uyuyacaksin bu aksam ben bile o kadr cok heyecan yaptimki seni düsünemiyorum bile:)

aleyküm selam cnm, hayırla sağlıkla gelsin minik erkek inşaAllah...
doğum günün kutlu olsun, nice nice senelerini yavrunla kutlarsın inşaAllah :KK71:

Masallah ne guzelya. Rabbim en yakin zmnda bizlerede nasip etsinya :))) tam olarak kacinci hafta suan??
amin canım amin kalpten amin diyorum çünkü çok güzel bambaşka birşey cinsiyetini göstermesi kalp atışında bu kadar heyecanlanmamıştım :))
aynen çizelgedeki gibi 11+3üz teyzesi

İnsallah cnm ama burda boyle haberleri okuyunca daha bi mutlu oluyor insan heycanda artiyor. Bnm muayene ocakta nasil bekleyecegim ben simdi o zamana :)))
aralığın yarısına geldik az kalmış zaman su gibi akıp gidiyor. öğrenirsin inş canım.

eskist hadi gözünaydın cnm çok sevindim.çok güzel bir doğumgünü hediyesi olmuş...sağlıkla inşlh hepimiz böyle güzel haberleri paylaşalım burda
Çok teşekkür ederim canım inşaALLAH sağlıcakla kavuşuruz PAŞA'larımıza PRENSES'lerimize :) inşaALLAH topiğimiz hep böyle güzel haberlerle dolar kötü haber hiç gelmez.
öncelikle doğum günün kutlu olsun
hediyene hayran kaldım çok kıskandım hıh :KK54:
iyi günlerde sağlıkla yaşa hediyenle :)
11. haftada bilmesi süper ya hangi doktor bu bizde bi görünsek
ben bu ayın 26sında gidicem 10+3 olacağım püff söleyemez :26:

sağol şekerim :KK54:

çok teşekkür ederim canım dünde senin doğum gününmüş ablam doğum yapınca onlardan eve uğradığım yok farketmedim doğum günün kutlu olsun inş. sende kısa zamanda öğrenirsin inş. Dr. fatma ersan yenibosnada nisa hastanesinde. Bu son gidişim olucaktı geçmiş yorumlarda biraz sorun yaşamıştım yazmıştım ama beni bu kadar mutlu edince birde farklı konulardada tatmin edince değiştirmemeye karar verdim.
cinsiyetinin belli olmasının sebeplerini söyleyim, bebek çok aşırı hareketliydi bir sağa döndü bir sola döndü eller aşağı yukarı o kadar hızlıydıki maşaALLAH teyzesi hareketli olması testislerini görmemizi sağladı eğer sabit kalsaydı göremezdik. birde erkek bebek erken belli olurmuş. organları dışardaya kıza göre. birde bebeği çok yakından gördük dr. ekranı büyüttü yakınlaştırdı.

canim dogum gunun kutlu olsun ya okadar sevndmkı okurken gozlerm doldu hayirli olsn mutlulugn hıc bozulmasn 11haftada gosterdıyse bende kendme pay cıkartym ozaman bende 11.haftada gdıcem:):KK16:
canııım çok teşekkür ederim aynen burdaki haberlere benimde gözlerim doluyor seviniyorum. Güzel dileklerin için çokk teşekkür ederim aynı dilekleri hepimiz için diliyorum. 11. haftada görmesi çok büyük bir mucize ya da Rabbimin bana hediyesi lütfu inş. hepinizin bebekleri bu kadar erken gösterir. ben beklemiyordum hatta 16. haftada ancak öğrenirim diye düşünürken şok oldum :) dr. bak bak testisleri dedi ve gördüm yani kordon falan değildi :))

canım benimmmmmmmmmmm topiğimizinn ilk paşası geliyor demekkkkkk :KK55::KK55::KK55::nazar::nazar::nazar: maşallahhhhhhhh Allah ım ne güzel doğum günü hediyesi nasip etmiş sana hadi gözünaydın sağlıkla daim olsun inşallah :KK16:
Paşa'm diye sevmeye başladım bile :) ALLAH'ım o hareketleri gördüm ya elleri parmakları bacakları birde pipisini gördüm ya yavrumun sevgisi daha bir arttı yaa. sizde fazlasıyla tadın bu güzel duyguları. Çok teşekkür ederim hepimizn bebişinin sağlıklı doğmasını diliyorum rabbimden.

maşallah paşa hareketli erkek çoçuğu erken hareketlenirmiş zaten dayanamamış annesine doğum günü hediyesi vermiş
doğum günün kutlu olsun Rabbim senide eşinide bebişinizle hep mutlu etsin
öyle teyzesi darısı sizlerin başına o hareketleri görün inş. çok isterim inanın ki. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.

ohh MAŞALLAH MAşALLAH :nazar: hareketlı olsun tabı erkek oldugunu gostersın :))
ben aslında yanlış biliyormuşum sanırım erkek bebek çok hareketli olmazmış diye biliyordum.

ayyy canım benim .ok sevindim :KK70: bebeğin sana pipişini hediye vermiş işte :KK70: ne güzel maşallah :nazar: rabbim hepimize yaşatsın bu duyguları :KK70: ayyy kendim görmüş gibi oldum bebeğimi

çok teşekkür ederim canım inş. sizde en kısa zamanda öğrenir burda paylaşırsınız sizlerin mutluluğunada ben ortak olurum:)

ay ne güzell:)doğum gunun kutlu olsun,oğluşunun bamyasını görmüşsün:))en güzel hediye:)) benım de perşembe gunu kontrolüm var,inşallah bana da söyler:)ultrasona göre 10. haftadayım.
allah mutluluğunu daim etsin canım
oğluşum testislerinide gösterdi teyzesi :) eğer erkekse 10. haftadada gösterebilir canım kızmı erkekmi gönlünden geçen bilmem ama en kısa zamanda bu mutluluğu tadarsın inş. doğum günüm için çok teşekkür ederim. :) en mutlu doğum günüm :))
Rabbim sana da minik PAŞAYA da sağlıklı,hayırlı ömürler nasip etsin annesi..
Hiç beklemediğim bir anda cinsiyeti öğrendiğini yazınca algılama sorunu çeksemde çoookk sevindimmm.:)
Güzel duaların için amin diyorum, senin ve cümlemiz içinde istiyorum aynılarını. birde beni düşün cinsiyet hiiiç aklımın ucundan geçmiyor benim kafamda ense kalınlığı normal olsun rabbim diye dua ede ede gittim birde ne göreyim :)) büyük şok yaşadım o an elin ayağıma dolandı :)

hayırlı olsun canım. topiğimizin ilk cinsiyeti sanırım senden geldi. bzi de heyecanlandık şimdi. galiba erkek çocuklarının daha önce belli oluyor.
çok teşekkür ederim canım aynen öyle erkek bebeklerin daha önceden belli olurmuş.
Cok sevındım darısı bızım basımıza ılk cınsıyet bellı oldu sıra bızde artık:)
inşaAllah teez zamanda darısı sizlerin başına :))

aleyküm selam cnm, hayırla sağlıkla gelsin minik erkek inşaAllah...
doğum günün kutlu olsun, nice nice senelerini yavrunla kutlarsın inşaAllah :KK71:
Amin canım sizlerin de hepimizin de minişleri sağlıcakla hayırlarla gelsin kucağımıza. Allah'ıma binlerle şükürler olsun lütuf üstüne lütuf, yiğenimide sevmeye doyamıyorum yenidoğanla çok ilgi çekici olmazlarla ayrılamıyorum yaa eve gelmek istemiyorum:)) Doğum günüm için çok teşekkür ederim.

eskist canim yaa nasil uyuyacaksin bu aksam ben bile o kadr cok heyecan yaptimki seni düsünemiyorum bile:)
canım bebişimin günlüğü var ultrason fotolarını falan yapıştırıyorum yazıyorum birşeyler, heyecanım geçmedi hala kalem tutamıyorum yazmaya can atıyorum ama sen düşün artık :))

canım hayırlı olsun benimde 5 ocakta doğum günüm 11 hafta oluyoz gösterir inşallah bizimkide nasıl heyecanlısındır şimdi sen yaa

canım hayırlı olsun benimde 5 ocakta doğum günüm 11 hafta oluyoz gösterir inşallah bizimkide nasıl heyecanlısındır şimdi sen yaa
canım teşekkür ederim inş. sende 5 ocakta öğrenirsin bebişin sana hediyeni verir. heyecanımı tarif edemiyorum hastane çıkışı bebek mağazası baktık biraz ama ayaklarım falan titrediğinden rahat rahat bakamadım :)

kızlar bebeğime iilk aldığım malzeme bu oldu güvenli uyku yastığı ama markası farklı aldım. Özellikle yenidoğan bebeklerin yan yatması sağlık açısından daha iyiymiş kusmuğunda boğulma gibi riskleri en aza indiriyormuş

çok güzelmiş güle güle kullansın meleğin sağlıkla inşallah.

gözün aydın canım en güzel doğum günü süprizi böyle bi haber almaktır herhalde.. umarım bizlerde en kısa zamanda öğreniriz cinsiyetlerini.allah herkesin gönlüne göre versin...DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.Sevdiklerinle birlikte nice uzun senelere.

günaydın
topiğimizin kapısını ben açtım sanırım...hadi herkes buyursun...
bugünde hepimize güzel birgün diliyorum, güzel haberler duyalım... allahım kazadan beladan kötü olumsuz olan herşeyden korusun hepimizi ...(amin)

günaydın
topiğimizin kapısını ben açtım sanırım...hadi herkes buyursun...
bugünde hepimize güzel birgün diliyorum, güzel haberler duyalım... allahım kazadan beladan kötü olumsuz olan herşeyden korusun hepimizi ...(amin)

günaydınlar.......

amin diyorum bu güzel dileklere...

dündü benimki canım
12.12 :KK16:
çocuğumuda 07.07 istiom hahaha :KK1:

parpalim bizim senle haftamız günümüz aynı şidmi cetvele baktım farkettim
doktorun sölediği haftaya göre senle aynı gidioz

ozaman geçmiş doğumgünün kutlu olsun diyelim.

benim sat ile aynı gidiyordu enson kontrolümüzde.14 ekime göre yani sağlıkla gelsinler inşlh.

Amin canım sizlerin de hepimizin de minişleri sağlıcakla hayırlarla gelsin kucağımıza. Allah'ıma binlerle şükürler olsun lütuf üstüne lütuf, yiğenimide sevmeye doyamıyorum yenidoğanla çok ilgi çekici olmazlarla ayrılamıyorum yaa eve gelmek istemiyorum:)) Doğum günüm için çok teşekkür ederim.

canım bebişimin günlüğü var ultrason fotolarını falan yapıştırıyorum yazıyorum birşeyler, heyecanım geçmedi hala kalem tutamıyorum yazmaya can atıyorum ama sen düşün artık :))

çin takvimi tutuyor mu eskist sende :)

X