2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

valla allah yardımcın olsun sürekli bulantı ve kusma olması kötü olsa gerek.... ama yakında da geçmesi lazım artık ...
ben 9. haftamdayım 4. haftamdan itibaren 3 defa gittim, şimdide 3 veya 4 hafta sonra gel dedi drum, hem ikli taramayı yapalım dedi....bundan sonrası da inşallah ekstra bir problem olmazsa ayda bir şeklinde devam edecek...

ayy ben feci acıkıyorum napcam böle bilmem...gecen aksam midem kazınıyor ama anlatamam yemeyeyim dedim saat olmuş 11 yok durumadım bari dedim bu saatte bi çorba içeyim öle acıkmıştım ki tabağa koymaya uğraşamadım elim ayağım titriyordu tencereden yedim ölece eşimde gülmekten çatlıyordu tabi....sabah 7:30 da kahvaltı yaptım 10:30 da yarım paket tuzlu bisküvi yedim ve şuan yine çok açım....

Bende 9. Haftamdayim cnm. En son gecen hafta gittim kan ve idrar testi falan istedi.bi sorun cikmadi sukur. İlk defa kalp atislarini duyduk :). Ayda bir gidiyorum bnde kntrollere. Oyle cagirdi dr. Ancak bisey olursa arada gelebilirsin dedi

Merhaba..

Cumadan beri giremedim.Temmuz anneleri iyi çalışmış.Sonunda son sayfaya gelebildim:)
Folik asitle ilgili bende doktorumdan öğrendiklerimi yazayım.Gebe olmadan önce başladım ben.Sonra gebeliğimi öğrendiğimden itibaren elevit(multivitamin +mineral kombinasyonu)ve gyno ferro sanol(demir+folik asit+vitamin b12)kullanıyorum.

Bu kullanığım ilaçlara doğumdan sonra kırkım çıkana kadar da devam edeceğimi söyledi.

Aleyküm selam canım..
Okurken ben heyecanlandım.Ama sonra öğrendim ki doğum gerçekleşmiş.Allah analı babalı büyütsün.Önünden hemen ablanın gitmesi tecrübe açısından baya faydalı olur sanırım.

Folikasite bende gebelik oncesinde basladim halada devam ediyorum. Dr birakma dedi simdilik.

Canım çok zor dönemler..Her iki taraf için cidden.Sıkıntı çeken sadece sen değilsin bunu bil yeter:)

kızlar merhaba. bende kan pıhtılaşması var bu yüzden coraspin ve innoheh iğne kullanıyorum 3 gündür. bugun sabah uyandıgımda burnumun kanamıs oldugunu fark ettım aranızda boyle bı durum yasayan oldu mu?

Canım hamilelikte burun kanamaları normal..Ama sen ilaç ve iğne kullandığın için doktoruna bir danış istersen.İkisi fazla geliyor olabilir.

Tv de yemeklerle ilgili programlar izleyince annemler kiziyo bana kapat canin ceker diye. Halbuki bnm hic istegime gelmiyor mide bulantisindan. :)))

kızlar şimdi zemzem getirdiler... yenidoğan bebişin ağzına bir iki damla damlat dedi arkadaşlar şifa niyetineymiş, aldım saklayacagım...denk gelirseniz aklınızda bulunsun....

kızlar şimdi zemzem getirdiler... yenidoğan bebişin ağzına bir iki damla damlat dedi arkadaşlar şifa niyetineymiş, aldım saklayacagım...denk gelirseniz aklınızda bulunsun....

Canım bizde de yeni doğan bebeğe hurmayı ezip sanırım zemzemle yumuşatıp bebeğin damağına birazcık onu rahatsız etmeyecek şekilde koyar annemler.Şifa niyetine..

kızlar aldım randevuyu bugun bebısı gormeye gıdıcem cook heycanlıyım ya cilek boyunda olmustur artık :)

kızlar aldım randevuyu bugun bebısı gormeye gıdıcem cook heycanlıyım ya cilek boyunda olmustur artık :)

ay canim ya hastane dönüsü hemen bilgilendir bizi..gelecek misin dönuste direkt ewe mi gececeksin???hayirlisi olur insallah bebise selam söyle teyzelerinden

acayip acıkıyorum ben bilmem ne olacak.. evet birazcık daha geçsin yürüyüşe başlayacagım bende .... hakikaten o nasıl diyetisyenmiş ya... benim kadın doğumcum ne dedi biliyormusun, kilo fazlan var demeyelim de hımmm kilo eksiğin yok :)) diyor... öle canımızın istediği gibi yersek dediğin gibi 110 mu olur 120 mi artık ama ben en fazla 7 bilemedin 8 almam lazım diye düşünüyorum...
evet şanslısın çok çabuk olmuş hamilelik... belli olmuor biz sadece 6 ay korunduk ve 2,5 yıl bebiş yolu gözledik ..allahım hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip eder inşallah.........

ay canim ya hastane dönüsü hemen bilgilendir bizi..gelecek misin dönuste direkt ewe mi gececeksin???hayirlisi olur insallah bebise selam söyle teyzelerinden

saat 5 te randevum canım aksama gırer yazarım cunku ordan cıkınca ne yaparız esımle bılemıyorum ama eve doner donmez yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…