2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tünaydın annişler takılamıyorum bayadır grıp oldum kızlar cok korkuyorum bebeişe bışe olcak dıe neler yapmak lazım acaba tecrubesı olanlar varmı bu konuda..

canım bol bol yatıp dınlenmelısın portakal ve mandalın yemelısın c vıtamını ıyı gelır bunun dısında ıhlamur falan ıyı gelebılır ama mutlaka yatıp dınlenmelısın. eger atesın cıkarsa mutlaka doktora konusuo ılac almalısın ates cok rısklı ilaçtan cunku. ama umarım okadar kötu olmazsın

umarım cnm bayadırda gıremıyorum buraya cok ozledım sızlerle konusmayııııı

Tünaydın annişler takılamıyorum bayadır grıp oldum kızlar cok korkuyorum bebeişe bışe olcak dıe neler yapmak lazım acaba tecrubesı olanlar varmı bu konuda..
c vitamini almaya gayret et meyve ye bol bol bide limonlu çorba falan iç boğazn ağrıyorsada bal zencefil karıştr onu ye allah acil şifalar versin

kizlar bu arada bizim forumun kurucusu yesim83ten bi haber var mi?o acmis konuyu ama ben hic denk gelmedim..

sagolun kızlarr yardımlarınız için...Nasıl gıdıyor bakalım bu arada ıkılı testlerını yaptıranlar varmı nerelrde yaptırdınız..

sanada gecmıs olsun cnm dktora falan sordun mu acaba ozellıkle yaptıgın bısey varmıydı ben cok korkuyorum

canim gecmis olsun..bu dönemlerde anne adaylari daha cabuk hastalaniyormus..dikkat etmek lazim--cok agirlasmadigi sürece bence bise olmaz bebise..illaki hastalanacagiz cünkü..bol bol c vitamini ve yatak istirahati öneririm ben de sana

kızlar 13mm 8.hafta için iyi mi dktorum iyi iyi deyip geçiştiriyor netten boyutlara baktm bu boyutlar 7 haftalık için denk geliyor bilemedim moralim bozuldu

kızlar 13mm 8.hafta için iyi mi dktorum iyi iyi deyip geçiştiriyor netten boyutlara baktm bu boyutlar 7 haftalık için denk geliyor bilemedim moralim bozuldu

tatlım moralini bozma lütfen
başlarda bebişlerimiz böyle 1 hafta geri 1 hafta ileri filan gelişim gösterebiliyormuş. yani mesela şöyle düşün, 4 kg bebek doğuran anneler de var, 2,5 kilo doğuranlar da. önemli olan bebeğinin sağlıklı olması. sen daha şimdiden böyle üzülürsen, bebişimizi de üzersin annesi :) allah sağlıklı bir bebek doğurmayı nasip etsin hepimize. hem daha dur baklaım, hepimizinkiler çok küçük :)

herkesin doktoru bi hafta geriden geliyorsun faan diyo benmkinde ses yok insan olarak seviyorum espirili falan ama ben zorlamasam pek bişey demiyor buda canımı sıkıyor başka doktorlarada bakıyorum ama sağolsunlar hepsi dolu ocağın sonuna randevu veriyorlar ancak

canim canini sikma kimseyin bebegile begegini kiyaslama 12 haftadan sonra tamamen plasentadan beslendigi icin
ozaman herseyi cok cabuk buyuyo sen bile inanamiyosun 16 haftada 200 gram olan bebegin 20 haftada 450 oluyo
bazi uzun cikar bazi kisa cikar sakin canini sikma

benim bebegimde 7 hafta 5 gunde 14mm cikti doktor iyi dedi banada

kizimda dusunsene 7 haftada 8 mm cikmisti ama 51 cm dogdu

kızlaarr selam :)) ya bende 6+1 haftalık hamişim geçen hafta keseyi gördük bu perşembede tekrar dr gidicem bebişimi görürüm inşallah... bende tecrübeli olarak sorarım size kalp atışalrını ne zaman duydunuz meleklerinizin?? allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebelerimizi

kızlar yaa, az önce birisi grip olan başka birisine kiwi tavsiye etmiş, anaaaaammm, canım çektiiiiii zaten 1-2 gün tatlı istiyo canım, sonra 1-2 gün ekşi :26: bana noluyoooo çok pis boğaz olduuummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…