2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar sizce tüy sarartici kremin bi zarari olur mu?kollarima uygulamak istiyorum ama bi zarari var midir diye de düsünmedim degil..hani sac boyatmayin vs diyolar ya..siz ne dusunuyorsunuz uygulayan var mi?

zararlı olup olmadığı konusunda net bir fikrim yok ancak kendi adıma fazlaca kimyasal içeren ürünleri cildime uzun süre temas ettirmemeye çalışıyorum, sana da tedbiren kullanmamanı tavsiye edebilirim..

kizlar haziran anneleri cinsisyetleri ogrenmeye baslamislar 2li testilerini yaptiranlar ne guzel
haziran anelerinde erkek bebekler daha cok kiz bebege gore bakalim bizim bebisler nasil olcak
13 haftamda bende doktora gidicem 31 aralikta tam esime supriz olsun diye siz 2li teste ne zaman gidiceksiniz kizlar

kizlar haziran anneleri cinsisyetleri ogrenmeye baslamislar 2li testilerini yaptiranlar ne guzel
haziran anelerinde erkek bebekler daha cok kiz bebege gore bakalim bizim bebisler nasil olcak
13 haftamda bende doktora gidicem 31 aralikta tam esime supriz olsun diye siz 2li teste ne zaman gidiceksiniz kizlar

12 aralıkta kontrole gideceği, dr.um ikili test için hangi haftayı uygun görecek tarihini o gün belirler herhalde..
cinsiyeti ilk bebeğimde bayağı geç öğrenmiştim,bunu kaçıncı haftada göreceğiz acaba merak ediyorum ben de, hayırlısı ile sağlıkla doğsunlar inşaAllah..

ocak 13 te 13 hafta oluyo ozaman giderim heralde ama doktor bana 1 ay sonra bi gel demişti rutin kontroller için bana kalsa her hafta giderim bebişimi görmek için

canım bu ikili üçlü taramalarla ilgili pek bi bilgim yok ama ikili tarama illa ki yapılıyor diye biliyorum üçlüde doktor sana soruyor sanırım bebeğin suyundan alıyolarmış sanırım öyle yapılıyormuş bebek içinde tehlikeli olabiliyormuş :26:

canım ikiliyi üçlüyü veya dörtlüyü yaptırmak doktordan doktora değişiyor, bazıları ikliyi atlıyor sadece üçlü yeterli diyor bazıları ikili yeter üçlüye gerek yok diyor bazıları da onlara hiç gerek görmeyip dörtlüyü istiyor....bebeğin suyunun alınması işlemi amniosentez , bu taramalarda problem çıkarsa yada yaş 35 üstü ise yada baska bir etken var ise o zaman yönlendiriliyor... yanlış anlama bende sağlıkçıyım da bildiklarimi aktarayım dedim.....

Gnaydın canım , aspirini ne için kullanıyorsun ? bende kullanıyorum da merak ettim, bende pıhtılaşm aproblemi oldugu için kullanıyorum...
bakalım inşallah bi problem olmaz...

güle güle kullan canım pek güzeller, bende alacağım bu tişörtlerden biraz daha ilerlesin diye beklıyorum ...

eminim çok zordur 36 hafta ne demek insan doğurmayı beklerken .... neyse yapacak bişi yok allahım bir daha yaşatmasın inşallah...hepimize sağlıkla hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin rabbim inşallah...

inşallah dr un dediği gbii değildir, görememiştir falan umarım, hayırlı haberlerini beklıyoruz canım...

canım ben bi düşük yapmıştım ondan dolayı verdiönlem olarak

arkadaşıma doğum hediyesi almıştım hemen gidemedim işlerden dolayı çoçuğa küçük gelir diye onu götürmemiştim onu buldum kızım olursa kıyafeti hazır küçüçük çoraplarıda uff bebişler büyüsünde sevelim bu haftalar sanki geçmiyor gibi yada bana mı öyle geliyor

cnm ben 12. haftamda gıdıcem yanı ayın 21 ıne denk gelıo bende ogrenmek ıstıom cınsıyetını ama heralde o tarıhte bellı olmaz cınsıyet dımı

canımm ben aldım randevumu 5 ocakta.. 13.haftamda.. hem ikili testte yaptırcam.. benim özel olduğuundan ikili teste 110 dedi.. çok değil mi ya :44:

canımm ben aldım randevumu 5 ocakta.. 13.haftamda.. hem ikili testte yaptırcam.. benim özel olduğuundan ikili teste 110 dedi.. çok değil mi ya :44:

owww hakikaten cokmus benımde ozel ama bakalım fıyat olarak bısey demedı daha bana bu arada cnm sızın neden oyle gec yaa benım mı erken acaba kafam karıstı :s

owww hakikaten cokmus benımde ozel ama bakalım fıyat olarak bısey demedı daha bana bu arada cnm sızın neden oyle gec yaa benım mı erken acaba kafam karıstı :s

valla çok ama nedeni belli burası tüp bebk merkezi çünküü ondan böyle çok özel merkez ya ssk falan anlaşması yok.. napalımm zaten 3.ayımda gidecem sonra hastaneye geçicemm..

aslında beni 12. haftamda çağırdı ama ben 13 te gitcem aralığın son haftasına denk geliyo sonra yılbaşı falan oyüzden bnde 5 ocağa aldım... 11ile13. haftalar arasında yapılıyo ikili tarama normal yaniaslında... dert etme :)

valla çok ama nedeni belli burası tüp bebk merkezi çünküü ondan böyle çok özel merkez ya ssk falan anlaşması yok.. napalımm zaten 3.ayımda gidecem sonra hastaneye geçicemm..

aslında beni 12. haftamda çağırdı ama ben 13 te gitcem aralığın son haftasına denk geliyo sonra yılbaşı falan oyüzden bnde 5 ocağa aldım... 11ile13. haftalar arasında yapılıyo ikili tarama normal yaniaslında... dert etme :)

hly gören de seni tüp bebekle hamile kaldın sanacak sen nie oraya devam ediyorsunki halaaa

zararlı olup olmadığı konusunda net bir fikrim yok ancak kendi adıma fazlaca kimyasal içeren ürünleri cildime uzun süre temas ettirmemeye çalışıyorum, sana da tedbiren kullanmamanı tavsiye edebilirim..

tesekkür ederim canim..sanirim haklisin kullanmayiveririm nolcak:)

Arkadaşlar bebeğim canbebe fotoğraf yarışmasına katıldı destek için oy verebilirmisiniz teşekkürler aşağıdaki linke tıklayıp beğen diyorsunuz ve açılan sayfada oyla kısmından NURHAYAT ÇAKIR isimli fotoyu açıp sayfadaki beğeni tıkladığınızda oy vermiş oluyorsunuz
Facebook'ta Canbebe Bebek Odası Yarışması | Facebook

bu arada bende 2011 ağustos annesiyim Allah sağlıklı sıhhatli hayırllı evlatlar versin :emir_bebek:

canım verdim ben, çok tatlıymış maşallah ağzını yerim onun :KK54:

bende ikili test için bugün randevu aldım bakalım herşey yolundadır umarım:)):emir_bebek::nazar:
bu arada haftalık gebelik çizelgesini nasıl yaptınız kızlaR???

Günaydın herkese dün bahsetmiştim bebeğimin pıtpıtlarını yok diye dün yeniden başka bir doktora gittik bebeğmi 6+3 çıkardı, biraz umuatlarımız arttı çünkü cumartesi diğer doktor 6 haftalık demişti tam demekki 3 günde büyümüş bebeğim, kalp atışı alamadı ancak geç döllenme olabilir dedi beta hcg istedi eğer 6 hafta ile uyumlu olursa umut var dedi ve şükür beta hcg 6 hafta ile uyumlu çıktı ancak bu tek başına bir şey ifade etmez dedi çarşamba beta hcg ye bakalım artış varsa her şey normal dedi ancak bu değer süşerse umutlar biter dedi rapor verdi ve dinlenmemi tavsiye etti, belirsizlik içinde bir umut bir umutsuzluk çizgisindeyiz ailecek, bilmiyorum çok tuaf şeyler hissediyorum rüyamda bir kız çocuğu görüyorum, oğlum ise pepeden öğrendiği ve durumu bilmediği halde kardeşm bir gün bunu başaracak deyip duruyor, eşimle her söylediğinde göz göze geliyoruz sadece, rabbim hakkımızda hayırlısını versin Rabbim e tevekkülr ettm, en güzelini eyleyeceğine eminim, dularınızı bekliyorum, görüşmek üzere...

Belirsizlik kadar kötü bişey yok canım üzülme umarım dilediğin haberleri alırsın.dualarım seninle.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24