2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

karakız daha doğurmadın mı sen

uzun zamandır giremedim malum bebek geldi gelen giden oğlumda yaramaz oldu iyice
kızımda akşamları uyumuyo annemde diyoki gündüz uyumayan anneyi gece uyumayan babayı sevmez diyo benimki akşam uyumuyo kimi sevmiyo ebeyi mi dedeyi mi
tohum kimyon varmış çay gibi bardakta demleyip içince gaz sorunu kalmıyomuş daha bebek emerken gazını çıkartıyomuş deneyeceğim bakalım.
gündüzleri iyiyizde akşamları gaz sorunumuz var işte

Mrb arkadaşlar benimde cuma günü kontrolüm vardı 2 cm açılmam varmış ama bebeğin kafası doğum kanalına girmemiş yarın tekrardan gidicem bakalım bi değişiklik varmı doktorum en geç çarşambaya kadar doğurturum seni dedi ama bekliyoruz bugünde hafif hafif batma şeklinde sancılarım var yarın için çok heyecanlıyım inş hepimiz en kısa zamanda sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz

allah analı babalı büyütsün canım bol bol sütün olsun inşallah

sancılarim var gelyo yokluyo ama sıklasmyo sanırım dk ka tutmuyorum sıklaşinca hissederim diye ama
kötüyüm :26:

Merhaba taze anne adayları
bendeşubat 2012 de anne oldum
hepinize allah kolaylık versin ve sağ salim bebeğinizi kucagınıza alın inşallah
yeni bir anne olark düşüncelerimi yaşadıklarımı yeni oluştırdıgum blogda paylaştım
eger sizlerde okur bana güç verirseniz sevinirim
herhangi bir sorunuz olursa hiç çekinmeden blogumdan ulaşanilirsiniz konu hakkında aydınlatmaya çalışırım

alttaki linki tıklayabilirsiniz

http://birtutamaptal.blogspot.com/

Allah seni ne etmeye benim dunden beri gitsem 100.u bulurdu ki perşembe oyleydivardı

bana da cuma'ya gün verdi 27 si
hadi bakalım ben cuma sende cumartesi doğuralim ins

geçmişi okuyamadım kimler doğurdu kimler bekliyo bilmiyorum..41+2de 19 temmuz gece 11-50de oğlum geldi 3500gr 50cm..dün evimize geldik şükürler olsun..kızlar salı gece suyum geldi 3 gece suni sancıdan sonra açılma olmayınca acil sezeryana alındım..inanılmaz zor günler saatler geçirdim rabbim kimseye benim gibi bir tecrüce yaşatmasın hastaneyle iç içe olduğunuzda göreceksiniz akp sezeryanı yasakladığı için özellikle ilk doğumlarda ciddi bir tehlike olmadan sezryan yapan doktorlara hastanelere takip varmış.. o yüzden nerdeyse son nefesimi veriyodum..karnında bebeği ölmüş insanları bile normal doğum yaptırdılar yaa bu nasıl bişey inş bu yasayı çıkaranda aynı acıyı çekip çekip ölmez sürünür her neyse doğum hikayemi müsait olunca yazıcam ..herkese kolay doğumlar diliyorum sağ salim bebeklerinizi alırsınız kucağınıza inş öptm hepinizi ne olursa olsun annelik harika bişey

hepinizin gözü aydın olsun kızlar bende 1 martta meleğime kavuştum sizin yeni heyecanlarınızı okudum ne güzel birşeydir değil mi?
yavrularınız çok minnak şimdi miss gibi kokarlar...benim meleğim 4 ay 23 günlük biz artık büyüdük bende normal doğum yaptım ve 18 saat suni sancı çektim...çok zordu ama normal doğum yaptığım için çook mutluyum...bebekleri henüz gelmeyenlre hayırlı doğumlar,beebişlerin olanlara da gözünüz aydın emzirmeden asla vazgeçmeyinnn benden size tavsiye bol bol su içip rezene çayı için

slm bayanlar.. doğurmadım hala içimde büyütüyorum oğlumu... şimdi dr.dan geldik, nst de hala tık yok.. ya anlamadığım sizlerin dr.ları nasıl gün veriyor anlamıyorum. hiç bi şekilde tarih tahmini yapamam diyor benim dr. 1 saat sonra da doğabilir 2 hafta sonra da diyor.. gıcık oldum iyice artık. yarına randevu verdi sezaryen için.. çok korkuyorum yaa.. nasıl anestezi olacam onu bile konuşmadık hiç, ben sormadım o da bişey anlatmadı.. gece 12den sonra bişey yiyip içme dedi, sabah gel yatışını yapalım dedi.. dua edin benim için ne olur.. stresliyim çok fena.. belki sabaha kadar doğururum bu stresle

Benim doktorumda oyle bir gun vermiyor, simdi yollarim seni aksama suyun gelir doguma gelebilirsin diyor. Sadece en son kontrolumde alttan muayaene oldum, basi kanala yerlesmi heralde 40 haftayi gecmeyecek gibi gozukuyor dedi sadece o kadar. 40i cok gecerse sezeryan olmayi dusunuyorum bende, beklemek istemiyorum belirsizce. Suni sanci alanlarinda buyuk cogunlugu sezerryanla sonuclaniyor zaten. Hakkinda hayirlisi olsun cnm.
Gozunaydin cnm, Allah anali babali buyutsun bebegini:)) biraz zorluklar yasamissin ama bebegini kucagina alinca hepsi bitmistir eminimki. Acilma olmamasida sezeryana bir sebep degilmiki keyfi birsey degil sonucta, bu kadar da eziyet edilmez heralde bir anne adayina. Neyşe hepsi gecmis bitmis, bol sütlü günler sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…