2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Mrb artkadaşlar benimde bugün doktor kontrolüm vardı açıklığım 3 cm olmuş ama bebeğin kafası hala doğum kanalına girmemiş doktorum çarşamba sabahı 8 de yatışımı verdi suni sancı vererek doğumu başlatıcak daha fazla beklemeyelim dedi 40.haftam dolduğu için dualarınız eksik etmeyin gün kesinleşince benide korku heyecan tuhaf duygular kapladı rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş sağlıkla yavrularımıza kavuşuruz

Aminn...
19 ekim cnm
Beni görsen günü gelmemiş hamileler gibiyim karnım havada korkuyorum sezaryan olmam inşallah

Aminn...
19 ekim cnm
Beni görsen günü gelmemiş hamileler gibiyim karnım havada korkuyorum sezaryan olmam inşallah

anaaa ille herkesin inmek zorunda mi dogum dan önce anlamiyorum :44:
ınşallah olmayiz.

ben ıstanbul avrupa yakasında santaplus a we semiha sakir dogum evine gidiyordum. dogum için annem'lere Kayseri'ye geldim.
sen nerdesin canım ıstanbul da pek kimse yok olsa da anadoluda

canım senin adına sevindim çünkü hiç değilse açıklığın var bende ne açıklık ne de kanala girme durumu var ama tabiki daha hiçbişey belli olmaz hala ümidim var Rabbim gönlüne göre ve en hayırlısını versin inş dualarım seninle...
bugün bebeğim 3kez oynadı :26:
karakız iyice dikkat ve takip et bana bugün doktor artık son hafta bebek hareketlerini iyi takip et ve say dedi günde 15 gibi bir rakam söyledi ihmal etme derim yine de...

ayrıca ben de ist.dayım medical park fatih'e gidiyorum...

ben zeytinburnu'nda oturuyorum kiz :)

bu arada rengim felan değişti dogum dan umutluyum kendime gülüyorum ha
herkes soruyor bende çıkmak istiyor da ben tutuyorum diyorum :111:

ben zeytinburnu'nda oturuyorum kiz :)

bu arada rengim felan değişti dogum dan umutluyum kendime gülüyorum ha
herkes soruyor bende çıkmak istiyor da ben tutuyorum diyorum :111:

tam günün dolmadan bu kdr strese yapma gün geçtikten sonra çok daha zor oluyo inan ben de geçen haftalarda çok takmıştım kafaya artık bu hafta iyice gerginim nasıl olsa herşey olacağına varıyor bu arada ben de doğurdum da saklıyorum diyorum artık he? falan diyolar sinir oluyorum !!!!!!!!! bi de daha neyi bekliyosun doğurmak için diyenlere en çok kıl oluyorum zıkkımın pekini

mrb kızlar oğluşum doğdu 40 haftayı 3 gün geçtiği için suni sancıyla başlatılan normal doğum süreci açılma olmaması yüzünden sezaryenle sonlandı.. neyse ki oğlum sağlıklı ona şükrediyorum.. darısı diğer bekleyenlere

artık oturup kalkamıyorum
demin tam sandalyeden kalkıyorum cart etti altm , bıçak saplandi nefesim kesildi
biri dogum da daha beter olacak demesin lütfen :111:

Senle ne kadar benziyoruz. Bugun kontrolum vardi. Nst de yalanci sancilar cikti ama yine acilmam yok, kanalada girmemis, doktor kafasina ulasmadi. Acilma olmazsa suni sanci sadece eziyet olur ama istersen veririz dedi. Carsamba 42 ye girecegim o gune gelmezse sezeryana girecegim. Sezeryan olsam bile hep dogum basladiktan sonra olacagimi dusunurdum. Hic dogumun baslamayacagi aklima gelmezdi. Bu yuzden uzuluyorum ama hakkimizda hayirlisi.

Selamlar
Ben de Medical park Fatih e gidiyorum. Sizin doktorunuz kim ?

Canım benim Allah rahmet eylesin,cok icim acıdı,cok üzüldüm.Seninle bdtlerimiz ayniydi ve haftamıza göre suyumuz azdı,aklimdaydin hep.Bende 10 Temmuz sabah 10:10 da acil sezeryan ile dogum yaptım.Gece 1 de suyum geldi,10 dk bir sancım gelince,suyum az olunca gece 4 te hastaneye gittik,sabah 7 e kadar sancımı çektim acilma olmayınca,2 saat suni sancı aldım 1 cm dediler acilma,nst de bebeğin kalp atışları düştü diyip strese girdi,açılmanda yok acil sezeryana alicaz dedi doktor,5 dk icinde ameliyata girdim,genel anestezi ile dogum yaptım.Demek ki bunda bir hayir varmış.Doktora cok kızıyordum seni okuyana kadar,bana normal dogum şansı vermedi diye.Hayırlısı buymuş.Ama senin icin cok üzüldüm,gözlerim doğdu.Ben bu dünyada herseyin bir nedeni olduguna inanırım,Allah tez zamanda acini dindirir inşallah...

Selamlar
Ben de Medical park Fatih e gidiyorum. Sizin doktorunuz kim ?
Ayşegül hanım sizin kim ?

evet gerçekten herşeyde bir hayır var ben de okuyunca şaşırdım şimdi aynı durumda olduklarını görmek şaşırtıyor insanı ama demekki bu süreçler normal biz kendimizi normale odakladığımız için hayal kırıklığı yaşıyoruz ve 41. haftanın sonuna kadar da beklemişsin artık hakkında ve hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sağ salim alalım kucaklarımıza...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…