2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben alıştım galiba gecelri uyuduğum 2-3 saat toplasan ancak onlan idare ediyorum

oh sızın gobek dusmuş ne guzel. bız 11 gunluk olduk gobegımız duruyor.
allah yardımcımız olsun.

yuppi yuppii uyudu oğlummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.. yehhuuuuuu nasılsınız hatunlar 7 saat ustune uyudu paşammm

bitmişşşşşşşşşşşşşşş :S bi de ben şu kullandığınız smile lerden yapamıyorum ya kaç zaman geçti hala öğrenemedim büyük bir şaşkın ifade koymak isityorum bitti takvimmm

sıcak bir günden daha slmlar hanımlar.. sanırım ben, destiny vardıya her gün yazardı, onun görevini üstleneceğim burada
her sabah uyanınca yazacağım.. bugün de doğuramadım diye... bizim oğlan amma tembel çıktı yaa hiç bir kıpırtı yok daha.. gelmesi ile ile ilgili ümitlerimi yitirdim sanırım artık.. pazartesi günkü kontrolde sezaryen olmak istediğimi söyleyeceğim doktora şayet o güne kadar hala doğmamış olursa.. allah korusun bekle bekle nereye kadar??? bebişime bişey olur diye aklım çıkıyo zaten bu 4. hamileliğim. ilk 3ü düşükle sonuçlandı.. normal doğumu çok istedim ama ne yapalım kısmet biraz da sanırım.. olmayınca olmuyor.. allah yavrularımıza sağlık versin.. gerisi boş

slm cnm bende normal doğum isterdim ama bebklerimizi riske etmeye gerek yok bence o kadar zahmetini çekiyorum hem kimin bebeği sezeryanda bişey olmuş 1 hafta cekeriz acısını allahın izniyle

Selammm kizlar napiosunuzzzz??
Ayy bugun kuafore gidip azcik sac bas olaylarinami girsem dedim ama karar veremedim, dogurursam falan azcik bakimli olayim diyorum, sicak yuzunden koyvermis durumdayim kendimi hoop tepede bir topuz yetiyor ama ogluma azcik guzel olayim istiyorumm

As canım naptin. Kontrolun ne zaman 41, mafyayı bekleyecek misin

As canım naptin. Kontrolun ne zaman 41, mafyayı bekleyecek misin

Dun gittim kontrole alttan muayenede oldum,basi asagi yerlesmis. 40 i gececegini pek sanmiyorum dedi doktor, gelecek gibiymis bizim oglan. 40 dan sonra fazla beklemek istemiyorum kilosuda fazla zaten 3668 di, 40i doldurunca gelmemis olursa suni sanci yerine sezeryan tercih ederim diyorum. Sende nasil durumlar??

Dün akşam vakitlerinde hatta tam iftar vakti kızımı kucağıma aldım.. normal kontrolümüze gitmiştik dün.. suyum azalmış ve kızımın hareketleri yavaşladığı için doktorum yatış verdi.. Suni sancıyla rahim yumuşatıcıyla açılmam oldu.. normal olarak doğurdumm çok şükür.. ayrıntıları daha sonra yazarım...

Ayy hadi gozunaydin cnm, gule gule buyut bebegini. Hikayeni merakla bekliyoruzzzz:)

kafası yerleşmiş yada yerleşmemis BİRŞEY demedi bende açıklık var sancı var
perşembe gittim 3450 ydi bakalım ne olacak bizimki 42 ye kadar bekleyecek gibi
ama ben beklemem çok korkuyorumAllah korusun kakasini flan yer :26:
suni sancı verecek sanırım

Sağlıkla huzurla büyüt inşallah

gözün aydın canım uzun ve sağlıklı ömürler versin yüce rabbim ne güzel suni sancıyla açılman olmuş hemen
inşallah benmde olur ya okadar sancıyı çekipte sezeryana gitmek istemiorum

Cook şükür canım yaa Allah hayırlı uzun ömürler nasip etsin
Nasıl sevindim anlatamam darısı bize ins

kızım kaynanamı gördükçe içime kaçıyor resmen doğuramama sebebimi buldum anam doğurmakla bitmiycek benm çilem kocamın giderken öpmesi bile mesele oluyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…