2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Dün akşam vakitlerinde hatta tam iftar vakti kızımı kucağıma aldım..:KK16: normal kontrolümüze gitmiştik dün.. suyum azalmış ve kızımın hareketleri yavaşladığı için doktorum yatış verdi.. Suni sancıyla rahim yumuşatıcıyla açılmam oldu.. normal olarak doğurdumm çok şükür.. ayrıntıları daha sonra yazarım... :KK34:

cnm allah analı babalı büyütsün inş

kafası yerleşmiş yada yerleşmemis BİRŞEY demedi bende açıklık var sancı var
perşembe gittim 3450 ydi bakalım ne olacak bizimki 42 ye kadar bekleyecek gibi
ama ben beklemem çok korkuyorumAllah korusun kakasini flan yer :26:
suni sancı verecek sanırım

Allah korusun olabiliyor oyle seyler, bende cok beklemek istemiyorum o yuzden acikcasi. Doktorumda pek taraftr degil ole 42 lere kadar beklemeye, bakalm artik hayirlisi. Acilman falan varsa suni sanci etkili olur belki ama hic acilma olmadan suni sanci alincada agriyi siziyi cekiosun o kadar saat sonrada sezeryana donebiliyor,sirf o yuzden ben istemem suni sanci

çocuğu kucağıma alsam neler çıkacak kimbilir başkası anlatsa abartıyor derdim ama kendim görünce bide niyeti lohusalığımı yanında geçirmem burdaki hizmetten memnun kalınca orda da hizmetlencem hayrlı olsuna gelenlere bayram temzliğini falan yapcam arada da çocuga bakarm ooh oda süslenr püslenr oturur

Allah korusun olabiliyor oyle seyler, bende cok beklemek istemiyorum o yuzden acikcasi. Doktorumda pek taraftr degil ole 42 lere kadar beklemeye, bakalm artik hayirlisi. Acilman falan varsa suni sanci etkili olur belki ama hic acilma olmadan suni sanci alincada agriyi siziyi cekiosun o kadar saat sonrada sezeryana donebiliyor,sirf o yuzden ben istemem suni sanci

Annem de inatla bekle diyor ama canimi skyor
Evet benim acilma 2cm suni sanci isticem

Glmt kayinvaliden yanindaydi herlade dimi cnm, sıkma canini bak bebegini bekliosun oda senn sakin huzurlu olmani bekliyordur belki gelmek icin. Ne istiyor senn bu kayinvalide 9 aylik hamile kadindan:KK20:

Annem de inatla bekle diyor ama canimi skyor
Evet benim acilma 2cm suni sanci isticem

Hakkimizda hayirlisi olsun cnm

eee niye kimse bana cevap vermemiş bu smileleri nasıl yapıyosunuz diye sordum 40 haftası bitmiş hatta geçmiş bir kadıncağınızı üzüyosunuz hiç sallamıyosunuz yazdıklarını :KK43: ayrıca 40 haftayı geçip bekleyen çok kişi var arkadaşlar kendinizi yalnız hissetmeyin benim doktor 42 haftayı da beklicem diyo sen kendin bekle dicem ben de

eee niye kimse bana cevap vermemiş bu smileleri nasıl yapıyosunuz diye sordum 40 haftası bitmiş hatta geçmiş bir kadıncağınızı üzüyosunuz hiç sallamıyosunuz yazdıklarını :KK43: ayrıca 40 haftayı geçip bekleyen çok kişi var arkadaşlar kendinizi yalnız hissetmeyin benim doktor 42 haftayı da beklicem diyo sen kendin bekle dicem ben de

Bugun kontrolum vardı. Nst ye girdim. 60 lık yalancı kasılmalarım çıktı. Doktor yalancı kasılmalar başlamış dedi. Başka da bişi yok :S P.tesi tekrar gideceğim. Doktora çocuğun tuvaletini yapmasını sordum. Doktorda o yüzden nst ye sokuyoruz dedi. Ama dün gamzeliigamzelinin başına gelenlerden sonra epey bi korktuğumu söylemeliyim. Bende bugun 40+4 üm. P.tesi de bişey olmazsa beklemeyeceğiz sanırım, suni sancı deneyeceğiz. Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın ve günü geçenleri daha fazla bekletmesin :KK43:

ömrün uzun olsun canım ya :KK9:
ayarları tıkla profilinden smileyler görünsün de tlden girdiğim için yazamıyorum ayrıntılı

Bugun kontrolum vardı. Nst ye girdim. 60 lık yalancı kasılmalarım çıktı. Doktor yalancı kasılmalar başlamış dedi. Başka da bişi yok :S P.tesi tekrar gideceğim. Doktora çocuğun tuvaletini yapmasını sordum. Doktorda o yüzden nst ye sokuyoruz dedi. Ama dün gamzeliigamzelinin başına gelenlerden sonra epey bi korktuğumu söylemeliyim. Bende bugun 40+4 üm. P.tesi de bişey olmazsa beklemeyeceğiz sanırım, suni sancı deneyeceğiz. Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın ve günü geçenleri daha fazla bekletmesin :KK43:
Ya benimki de öyle söylüyor o yüzden böyle sık sık görüşüyoruz artık son haftalar falan diye ama dışkı yapıp yapmadığı nst de çıkıyo mu ki işte bişey sorunca zaten biz de iyiliğinizi düşünüyoruz falan diyolar ama ben de çok etkilendim gerçekten suni sezeryan farketmez bir an önce doğurmak istiyorum inşallah yalancı sancıların gerçeklerine dönüşür bir an önce de artık daha fazla kandırık atmazlar bize :S
ömrün uzun olsun canım ya :KK9:
ayarları tıkla profilinden smileyler görünsün de tlden girdiğim için yazamıyorum ayrıntılı
:) ben hala anlamadım baya bi uğraştım ama yok bulamadım du bakalım biraz daha deniyim yine de çok saol canım yazdığın için :)))

ben kızımı 9 temmuzda sezeryanla kucağıma aldım. çok güzel bir duyguymuş rabbim herkese tattırsın inşallah. bebeğini kaybeden arkadaşımıza çooook üzüldüm . rabbim çok büyük bir sınava tabi tutuyor sabrınıda verir inşallah

Ya benimki de öyle söylüyor o yüzden böyle sık sık görüşüyoruz artık son haftalar falan diye ama dışkı yapıp yapmadığı nst de çıkıyo mu ki işte bişey sorunca zaten biz de iyiliğinizi düşünüyoruz falan diyolar ama ben de çok etkilendim gerçekten suni sezeryan farketmez bir an önce doğurmak istiyorum inşallah yalancı sancıların gerçeklerine dönüşür bir an önce de artık daha fazla kandırık atmazlar bize :S

Nst de kalp atışlarına bakıyor. Sanırım çocuk strese girerse yada kakasını yerse kalp atışları düzensizleşiyor. Bebeği bilmiyorum ama ben gün geçtikçe ona bişey olacak diye strese giriyorum :KK43:

Nst de kalp atışlarına bakıyor. Sanırım çocuk strese girerse yada kakasını yerse kalp atışları düzensizleşiyor. Bebeği bilmiyorum ama ben gün geçtikçe ona bişey olacak diye strese giriyorum :KK43:

işte iş işten geçtikten sonra anlasalar ne olucak ben de çok stres içindeyim artık her saniye düşünür oldum normal hayatımı yaşayamıyorum hep birşey olucak sanıyorum Allah hepimizin bebeğini ve bizleri korusun inşallah yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik sağ salim kurtulalım ve burdan hayırlı haberlerimizi paylaşalım inşallah...

http://www.kadinlarkulubu.com/sitede-yasadiginiz-sorunlar/506089-smile-kullanamiyorum.html
Bu link sanirim sorunun cevabi:)

Baba olmak varmış yaaaaaa, oh öğleye kadar horul horul uyudu. Bense napsamda sutum artsa, yok gaz sancısı vs. Sutum yetmeyince ya bu çocuk doymuyo diyolar, kalkip mama yapinca aaaa nami yiycek diyorlar, ana oğul beni delirtcekler, napayim bebek aç mi kalsın. Of yaaa, zaten sagdım 30cc anca çıktı moral yerlerde, bi de insanları çekmek çok zor. Kayganayla başbaşa da hiç kalmamistim oglusum sayesinde bunu da tecrübe ediyorum, nefis terbiyesi veriyo kerata bana, benim hatrima topuna katlancan diye :KK43:

Baba olmak varmış yaaaaaa, oh öğleye kadar horul horul uyudu. Bense napsamda sutum artsa, yok gaz sancısı vs. Sutum yetmeyince ya bu çocuk doymuyo diyolar, kalkip mama yapinca aaaa nami yiycek diyorlar, ana oğul beni delirtcekler, napayim bebek aç mi kalsın. Of yaaa, zaten sagdım 30cc anca çıktı moral yerlerde, bi de insanları çekmek çok zor. Kayganayla başbaşa da hiç kalmamistim oglusum sayesinde bunu da tecrübe ediyorum, nefis terbiyesi veriyo kerata bana, benim hatrima topuna katlancan diye :KK43:

cnm stres yaptıkça daha da azalır sütün, kendini üzme dicem ama insanın elinde olmuyo tabi.. bi de sağınca cok gelmiyo benm de belki zamanla artar..
ama bol bol sıvı tüket komposto, hoşaf iyi geliyo.
bi de bulgur sütü arttırıyomuş, soframızda herşey bulgurlu o yüzden, dolma, pilav, çorba herşeyde bulgur var :KK56:

Glmt kayinvaliden yanindaydi herlade dimi cnm, sıkma canini bak bebegini bekliosun oda senn sakin huzurlu olmani bekliyordur belki gelmek icin. Ne istiyor senn bu kayinvalide 9 aylik hamile kadindan:KK20:

Hakkimizda hayirlisi olsun cnm

ah bende bilsem her saniyesi bir olay doğumdan sonra gelecek olan görümcede geliyor ve bundan ne benm nede eşimin haberi var kendince ayarlıyor herşeyi odanın önünden geçerken duydum sok oldum ya hani ev müsait mi demek de yok kafasında annemn yatağınıda ona veriyor bana bakacak olan annem nerde kalacak merak ediyorum k.valide bize ne zaman söyleyecek bakalım yoksa yarın çat kapı mı gelecek çünkü o annesi söylemiştr diye düşünüyordr arkamdan iş çevirme konusunda üstüne yok eğer eşimden yüz bulsa bu yaptıkları hiç kalır eşimede birşey diyemiyorum doğumdan sonra izne ayrılacak herişini bitrmeye çalışıyor zavallım sus diyorum kendime Ramazan mübarek gün kavga çıkıp ortalık karışmasın
bide k.v beni seviyor şimdiye kadar ne tartıştım nede hatalarını yüzüne geldim bu nasıl sevgi anlamadım bide bilgisayar kursuna gidecekmiş her özlediğinde torununu görebilecekmiş

Allah sana sabır versin onlara da vicdan merhamet versin arkadaşım

X