2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin bizde bugun 3 de kontrole gidiyoruz,guzel haberlerle geliriz insallah.

Ayy cnm eminimki cok zordur, dogum olunca esin gelcekmi yada sen doncekmsn hemen

Canım gelince yaz inşallah güzel haberlerle gelirsin
o gelecek doktor cumaya kadar bekleyelim dedi
perşembe cagirma mi diyorum
ıstanbul kayseri arası çok uzak ve polis olduğu için hiç
izni yok :KK43:(

Ayni problem bizde de var bizimki tam doymadigi icin oyle yapijormus. Mamayla takviye edince top atsan uyanmiyo

ay aynen,ben de cıldırcaktım sadece benım basımda sanıyordum.sabahın beşinden beri ayaktayız.10 dk emıyor uyuya kalıyor kucagımda,yerıne koyuyorum hooop uyanıyor.daha yenı uyudu sabahın beşınden berı,naapcaz boyle ne zaman duzene gırecek bu fındıklar.evi köyü ayaga kaldırıyolar valla.

Canım gelince yaz inşallah güzel haberlerle gelirsin
o gelecek doktor cumaya kadar bekleyelim dedi
perşembe cagirma mi diyorum
ıstanbul kayseri arası çok uzak ve polis olduğu için hiç
izni yok :KK43:(

İnsallah cnm gelince hemen yazarim. Gunun belli olsunki ole cagir izin ayarlamasi zor oluyorsa, gerci artik haftamizda doluyor buyuk ihtimal bebislere kvusuruz.
Bu arada belki dogum yapmis arkadaslar daha mi iyi bilir bilmiyorum ama dogum yaklasinca belirti olarak ishal olunabilirmis. Bende birkac gundur bu durum var, varmi sendede

Bilmiyorum ki canım bugün hiç gitmedim
usandım vc gitmekten :))))))
Benim 2 gündür aşırı midem bulaniyor. :26:
Normal doğum yapan anneler bilirler aslında
mutlaka vücut bi belirti veriyordur
kaç gündür bende bunu düşünüyorum :44:

Günaydın Kızlar
uykusuz geçen gecelere devam ediyorum.gaz sancıları ve bebeği emzirme faslı derken gece gündüzüme karıştı valla:KK37:

Kızlar merhaba,
Biriileri var mı?bugun saat 14 tekontrol var.nst,su vs kontrol edilecek.40+1 olduk.Kordon vardı kızımın boynunda cok korkuyorum.Dr önemli bişey değil dedi ama yine de korkuyorum.hıc aynı durumda olan var mı?bi de su 2-3 gundur acaip mide yanmam var.Hıcböyle sorunlarım olmamıstı.Simdi niye ki????

:
Kızlar merhaba,
Biriileri var mı?bugun saat 14 tekontrol var.nst,su vs kontrol edilecek.40+1 olduk.Kordon vardı kızımın boynunda cok korkuyorum.Dr önemli bişey değil dedi ama yine de korkuyorum.hıc aynı durumda olan var mı?bi de su 2-3 gundur acaip mide yanmam var.Hıcböyle sorunlarım olmamıstı.Simdi niye ki????

Kordon dolanmasi. Mi önemli değilmiş :KK53:

Kaç kişi kaldı acaba temmuz annelerinden doğurmayan? Doğum listesini keşke düzgün tutabilseydik ona bakabilirdik :S

ben de varım :) takvim de bitmek üzere bakalım ne zmn uykusuz gecelere biz de başlayabileceğiz Rabbim hayırlısını versin inş sağlıkla gelsinler de bekleriz...Bu arada herpinize hayırlı ramazanlar olsun Rabbim maneviyatından istifade edenlerden eylesin inşallah cümlemizi..

artık hepımızınkı saglıkla gelse keske.
ramazanı gormm dıyordum ama boyle gıderse ramazanın ıkıncı haftasını bıle gorebılır:KK70:
hepımızın bebıslerı aslan burcu olacak sanırım:KK70:

artık hepımızınkı saglıkla gelse keske.
ramazanı gormm dıyordum ama boyle gıderse ramazanın ıkıncı haftasını bıle gorebılır:KK70:
hepımızın bebıslerı aslan burcu olacak sanırım:KK70:

:) valla bende kesin yengeç diyordum ama benim kız 3 gün daha sabrederse aslan olacak. ki benimkinde tık yok. 18 inde günüm doldu doktorum 10 gün daha bekleme taraftarı. Yarın kontrolum var bakalım değişen bişi olacak mı :)

:) valla bende kesin yengeç diyordum ama benim kız 3 gün daha sabrederse aslan olacak. ki benimkinde tık yok. 18 inde günüm doldu doktorum 10 gün daha bekleme taraftarı. Yarın kontrolum var bakalım değişen bişi olacak mı :)

saglıkla kucagına al canm ıns.
benım gunumde persembe dolacak sanırım bende bır 10 gun daha bekleyenlerden olacagım:KK70:
bır belırtı yok henuz benımde pzartesı doktorum bakalım ne dıyecek:)

canım merhaba son durumlar nedır merak ettım senı.acılman arttımı.bırde doktorumu son kez degıstırdım yazmıssın kıme gıdıyorsun sımdı.bızım topıgın de maasallagı var artık hergun bır bebiş tesrif edıyor.dun bchemıst dogum yapmıs:KK34:

Bebegi olan anneler nasil belli yaa:)) nobetteyiz dimi gece gunduz. Canim bende aptamil aldim ama ben senin kadar ugrasmiyorum acikcasi. Onceden kaynattigim biraz so var onu kavanoza koydum. Mama yapacagim zaman ( mesela bizimki fazla yiyemiyor memeden doymus oluyor biraz. Ben 30 cc lik hazirliyorum genelde. Yetmmezse tekrar yapiyorum.) 30 cc yi biberonla olctum bizim kasiklarla 5 yemek kasigina denk geldi. Bende 3 yemek kasigi cezvede kaynattigim sudan koyuyorum 2 yemek kasigi da kenardaki kaynamis sudan koyuyorum sicakligini dengelemis oluyo beklemeden calkalayip veriyorum cocuga.
Peki 40 derecede mamayi karıştırma olayı nasıl oluyo, sen öyle karistirinca 40 derece oluyo sonra mi bebeğe karar sogutuyosun, bide ben geçen sagmayi denediim hiç gelmedi napcam bilmiyorum bebek 3 dk beni emiyo yuktundigunu duyuyorum ama sonra yorulup uyuya kaliyo, yatirinca hareketlenip basiyo çığlığı mecbur mama veriyorum, bu seyirle nasıl sutumu arttıracak bu bebek bilmiyorum. Bugün dr a gitcez akşama bir bir sorcam hepsini, inş ii bi doktordur da bi yol gösterir :KK43:

ay aynen,ben de cıldırcaktım sadece benım basımda sanıyordum.sabahın beşinden beri ayaktayız.10 dk emıyor uyuya kalıyor kucagımda,yerıne koyuyorum hooop uyanıyor.daha yenı uyudu sabahın beşınden berı,naapcaz boyle ne zaman duzene gırecek bu fındıklar.evi köyü ayaga kaldırıyolar valla.

yanlız diilsin cnm, benimki en fazla 5 dk emiyo, mememde uyuyo sonra yatağa koyunca gerine gerine uyanıp basliyo ağlamaya, sanki hiç düzene girmiyceekmis hep böyle olcakmis gibi geliyo. Hergün 3 saatlik uykuyla nasıl ayaktayım oda ayrı bi konu tabi :18:

kaç gündür bende bunu düşünüyorum :44:

Yani bir belirtisi olabilir belki, bende oyle nişan falan gelmedi. Bugun doktora aklimdaki herseyi sorayim en iyisi

İnsallah cnm gelince hemen yazarim. Gunun belli olsunki ole cagir izin ayarlamasi zor oluyorsa, gerci artik haftamizda doluyor buyuk ihtimal bebislere kvusuruz.
Bu arada belki dogum yapmis arkadaslar daha mi iyi bilir bilmiyorum ama dogum yaklasinca belirti olarak ishal olunabilirmis. Bende birkac gundur bu durum var, varmi sendede

kaç gündür basende bunu düşünüyorum :44:

bende ishal oldu arkasından biraz kan geldi sonra sancılarım başladı hastaneye gidincede suyum geldi. Yani hepsi 3-4 saat içinde oldu herkesin bünyesi farklı çevremdekiler 40 dan önce doğum olmaz erkek bebek geç gelir deyip durdu.Kendi doktorumu aradım kan geliyor biraz dedim bir kaç gün gelir dedi o bile kestiremedi ki çok iyi bir doktor mükemmel bir doğum yaptırdı çok yardımcı oldu başlarda çok despot geliyordu korkuyordum resmen doktorumdan değiştirmeyi düşünmüştüm iyiki değiştirmemişim.
İşin özü Allah (c.c)herkese taşıyabileceği kadar yük verirmiş. Korkmayın inşallah bir avazda kurtulursunuz. Kendinizi şartlamayın da normal doğum diye koşullar neyi gerektiriyorsa öyle olur kimsenin lafını sözünü de takmayın hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

X