2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar herkese merhaba bizde cena arkadaşım gibi aynı hastanede aynı gün doğum yaptık:KK34:
kızım 13 temmuz cuma 08:43 de genel anestezi ile dünyaya geldi 3360 gr 50 cm :nazar:
ciğerlerindeki suyun tamamını çıkartamadığı için küvezdeydi allaha şükür salı günü çıkardık şimdi evimizdeyiz
rabbim isteyen herkese bu güzellikleri yaşatsın inşallah:KK16:

kızlar herkese merhaba bizde cena arkadaşım gibi aynı hastanede aynı gün doğum yaptık:KK34:
kızım 13 temmuz cuma 08:43 de genel anestezi ile dünyaya geldi 3360 gr 50 cm :nazar:
ciğerlerindeki suyun tamamını çıkartamadığı için küvezdeydi allaha şükür salı günü çıkardık şimdi evimizdeyiz
rabbim isteyen herkese bu güzellikleri yaşatsın inşallah:KK16:

büyük geçmiş olsun ve hayırlı olsun güle güle büyüt bebişini darışımaa BDTlerimiz nerdeyse aynıymış ama ben hala bekliyorum :) dualarını eksik etme inş..

yalnız olmadıgımı gormekten mutlu oldum acıkcası:)
ben gecen hafta gıttıgımde 38 hafta 4 gunluktu ne sancı ne acılma vardı
ustelık bızm bebıs daha kanala bıle gırmemıstı.sanırım hala gırmedı cunku hıc bır degısıklık yok karnımda.
normal dogum ıstıyorum bakalım olacakmı:KK43:

benım gıbı olan varmı.kafa asagıda ama hala kanala gırmıyor bebısım:)

Benimde öyle cnm bende geçen cuma gittim doktora muyahane etti bebeğin kafası aşağıda ama ne açıklık vardı nede kanala girmişti karnım hala yukarıda zaten yarın tekrar doktora gidicem pek bi değişiklik olduğunu sanmıyorum

inş bende yarın gittiğimde kontrole açılma var deyip alsa doğuma ne güzel olurdu:2:

Yarın benim de kontrolüm var.En son pazartesi gittik,nst ye bakıldı,en ufak bi sancı yok . bebeğin hareketleri gayet iyi ama.Suyuma baktı iyi,çatıma baktı iyi ama açılma yok.Bugün tam 40 hafta doldu.Bekliyoruz zilliyi.Nasılsa gelicek yavrum telaş yapmıyorum.doktor en geç 26 sına kadar bekleriz dedi.Benim yalnız kafamı kurcalayan kordon bebeğimin boynunda görünüyor dr uma çok güveniyorum,bi sorun yok merak etme dedi ama yine de elimde değil.Normal doğumu zora sokar mı acaba diye düşünüyorum.

benımkıde coktandır asagıda pozısyonu aldı hatta ben ozamn bu erken dogacak dıyodum ama nerdee bır haftamız kaldı beyımız hala yukarlarda dolanıyo:KK70:
ama sevındım dedılerın rahatlattı bıraz bnı.
artık sabırsızlanmaya sklmaya basladım..acaba ben bastırsam sımdıden yola gırermı :p

:) Sende eşim gibisin. O da akşamları hafiften karnımı aşağı bastırıp hadi kızım çık artık falan diyor ama sonuç aynı :) Bana da hiç gününü beklemeyecekmiş gibi gelirdi. Şimdi şaşırıyorum halime. Ramazan gelmeden doğsun istiyordum. Babamız için çok zahmetli olacak ramazanda :KK43:.

:) Sende eşim gibisin. O da akşamları hafiften karnımı aşağı bastırıp hadi kızım çık artık falan diyor ama sonuç aynı :) Bana da hiç gününü beklemeyecekmiş gibi gelirdi. Şimdi şaşırıyorum halime. Ramazan gelmeden doğsun istiyordum. Babamız için çok zahmetli olacak ramazanda :KK43:.

Bizdede durum ayno aksamlari babalarda sabrsiz artik:) evt ramazanda zor olacak Allah kolylik versn artik glsnlr surekli elim karnimda inmosmi diye ama yok hala dimdik yukarda sanirim gununu gecirecek:) pazartesi kontrol var ama degsen bisi olcani sanmyrm:KK43: acaba bir anda inerlermi yoksa dha bekliycezmi:KK43:

Gobek deligindemi nee guzel benmki kaburgalarimi cok sevdi:KK70: ayrilmio ordan:)

1 günde iniyor canım hiç merak etme günlerimiz aynı :)

alyaa hümada cahit beye gittim tanidik vasıtasıyla
ağustos eylül.e gün veriyorlar di ta
çok şükür doğum için anlastik son 1kontrol um kaldı :)

Annemi yolcu ettim, ankaraya dönüyor, kayganayla başbaşa günler beni bekliyor, sutum gelmiyor, ağlamak istiyorum yaaaaaa! bebeğim yoğun bakımdan çıktı ama ben hala kendimi toparlayamadim. Istahim yok, göğüslerim kucucuk, uykusuzum, bebeğim aç mi kaliyo diye düşünmekten kafayi yemek uzereyim, allahım benim gibi olan anneler varsa şu muberek günlerin hayrina bize yardım etsin inşallah :KK43: bu günümüze ve hergunumuze şükürler olsun, ama noluuuur sütümüz de olsuuuuun

1 günde iniyor canım hiç merak etme günlerimiz aynı :)

alyaa hümada cahit beye gittim tanidik vasıtasıyla
ağustos eylül.e gün veriyorlar di ta
çok şükür doğum için anlastik son 1kontrol um kaldı :)

Ayy cok svndm ya hala yukarlrda dye uZuluodm morl oldu saol cnm ins bnmkide iner:)

kızlar bende pazartesi akşam saat 08:36 da genel anestezi ile doğum yaptım şimdi evdeyiz..Bebeğim 3.350 kg 53 cm Allah herkese bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin alanlarada Allah kolaylık versin uykusuz geceler başladı:KK52:

X