2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

şoklardayım yemin ederimm :86::111::111:

anneme okuttum annem diyor biri sallamış felan dedim yok bizim kızlardan biri oda şoke oldu ağzımız açık baktık :111:

sonuç neee eşin ne diyor :KK1:

Kaynanamın hamileliği ilerledikçe fotograf çekip koyacağım :KK9: inanılası bi durum değil tabi ama oldu bi kere, sonuç o bebek doğunca belli olacak bakalım, eşim öfkeli ... :KK4:

Kaynanamın hamileliği ilerledikçe fotograf çekip koyacağım :KK9: inanılası bi durum değil tabi ama oldu bi kere, sonuç o bebek doğunca belli olacak bakalım, eşim öfkeli ... :KK4:

57 yaşında anne olunurmu Allah korusun yaa Allah vermesin
kadın bilerek mi yapmış tesadüfmü :KK25::KK53:

merakla bekleyeceğim :KK52::KK9:

canım benim tabi ki allah yardımcın olsun ve en doğru kararı sen verebilirsin k.valideni en iyi sen tanıyorsun ama ben bişey sormak istiyorum yazının sonunu ben anlayamadım k.validen hamile mi şimdi yani :KK53:

bende o tepkiyi verdim :KK52::KK52::KK52:

kaç haftalık kız hayırlı olsun cinsiyeti ne acaba çin takviminden bakın :KK52::KK52:

saygımı bozmuyorum Allahtan annem beni frenliyor ama sırf bana değil onada yapınca ağzımı açmıyorum ama içime işliyor
annemin ağrıları oldu dur dünür ben sana ağrı kesici iğne yapaym dedi ne güzel bir yaptı iki yaptı e iğnenin etkisiyle annem ağrı hissetmediğinden hep ayakta koşturuyo sonra konuşmalarından anladım ki anneme iğneyi kendi iş yapmamak için yapıyor annemde sinir oldu iğne geçici çözüm yapmayın dedi aa ne güzel koşturuyorsun iğneyi yiyince diyo ya gelde sabret
bu arada k.validem beni sever sevmese zaten oğluna aldırmazmış beni sevmese gelmezmiş evime sevdiği böyleyse sevmediği nasıl merak ediyorum
Bravo kayinvaldene ne uyanikmis, ohhh demek yapiyor annene igneyiki o calissin o otursun. Sole annecigine oda yapmasin valla. Sende biraz daha sabret cnm, baska elden ne gelirki. Bak dua et oda size tasiniyim demiyor, ole olsa daha kotu:KK9:
Eki Görüntüle 464846

Çirkin temmuz bebişi teyzelerine merhaba demek ister :KK9:
Oyyy masallah:nazar: yerim onu bennnn:KK9:

ben de varım ayıp oluyo amaaaa

bende varım bendeeee doğuramayan lar listesnde

aa kızlar yabancımısınız ekleyiverseydiniz listeye kendinizi

busmai,ncakir89,glmt,bengu38,akkusni,ftsvrgn,mavigibi,karakız,çağl aşlı, ilknur_007,mgeee,busra1980,,borntobemother,pinkpri nces,elifnaz,hullus,gamzeligamze,forum_2,minita ve ben tabiki

olduk mu 20 kişi:KK1:

Bravo kayinvaldene ne uyanikmis, ohhh demek yapiyor annene igneyiki o calissin o otursun. Sole annecigine oda yapmasin valla. Sende biraz daha sabret cnm, baska elden ne gelirki. Bak dua et oda size tasiniyim demiyor, ole olsa daha kotu:KK9:

:
crownvetch i okuyunca Allahım şükür sana dedim annemde bende safız valla 2gün sonra uyandık ama uyandık ya yoksa canm annem ben yorulmayım diye koşturuyo ben anneme kıyamıyorum o bana ama diğeri salak zannediyo biz annem Allah rızası için yapıyorum kızım diyor annemn yardımı bile kadına dokunuyor arkadaş ne evlat canlısıymış önce ben diyecekmiş annemde sinirlendi 4 can bana bakıyor bu kızın hali malum ağrısını sızısını söylemiyor bile ben evlatlarım için yaşıyorum bu haliyle ne yapsın yavrum deyince susuyor tabi canm tabi diyor
bide anama koca buluyor ikiye bir niyet belli ben anneme dayanamam biliyor sıksık görüşürüz çünkü 2saatlik yol onada yılda iki defa gidiliyor 8 9 saatlik yol ben değil oğlu istemiyor gitmeyi bu gidişlerde benm zorumla oluyor
geldi geleli bu laf dilinde annem ben öyle şey düşünmüyorum dedikçe ısrar ediyor ya kafayı yiycem oğluda diyor anne sana ne hem adam kimmişki diye ama yok k.validem bizi yanına

aa kızlar yabancımısınız ekleyiverseydiniz listeye kendinizi

busmai,ncakir89,glmt,bengu38,akkusni,ftsvrgn,mavigibi,karakız,çağl aşlı, ilknur_007,mgeee,busra1980,,borntobemother,pinkpri nces,elifnaz,hullus,gamzeligamze,forum_2,minita ve ben tabiki

olduk mu 20 kişi:KK1:

yine baya varmışız dogurmaya bekleyen ya

cidden kayınvalideyi tebrik ediyorum.hadi kaza maza olur anlarım aldıramazsın edemezsinde... neyse ayıplamayayımda başıma gelmesin ilerde şoklardayım yani neler var yarabbi. :)

X