2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

KIZLARRR yoklama yapıyoruz işte doğuramayan anneler

bengu38,akkusni,ftsvrgn,mavigibi,karakız,çağlaşlı,ilknur_007,mgeee,busra1980,,borntobemother,pinkprinces,elifnaz,hullus,gamzeligamze,
forum_2,minita ve ben tabiki

var mı arttıran

maşallh bayada varmışızz temmuz bebekleri pek rahat valla normal yolla gelen bebikler bekletcek belli ki :)

sistem özelden msj atmama izin vermedi

zeynepcim saol tatlım ne bileyim tecrübesiz olunca insan şaşırıp kalıyor işte spinalde uyuşukluk daha çabuk geçiyor epiduralde ağrın olunca yine ağrı kesici veriyorlar diye okumuştum nette açıkçası korktum biraz çok ağrım olursa kızımla ilgilenemem diye p.tesi son nst var bakalım hayırlısı ile ne diyecek doktorum , senin ömür paşan nasıl umarım herşey yolundadır

saol canım p.tesi son nst var dr tekrar konuşayım diyorum bakalım dr ne diyecek insan tecrübesiz olunca şaşırıp kalıyor

Cnm ben de gecen hafta cuma gunu spinal ile dogum yaptim ve memnun kaldim hemende toparlandm suan bir hafaligim ve dikislerim de gayet iyi bende cok rahat oglumla ilgilenebiliorum ben spinali oneririr

canımmmm çokkk saol peki bişey sormak istiyorum spinalde uyuşukluk hemen geçiyor ve ağrıyı daha çabuk hissediyorsun diyorlar ama epiduralde öyle değilmiş ağrın olunca ağrı kesici yapabiliyorlar gerçi her insanın ağrı çekmesi ve doğum hikayesi farklıdır ama ne bileyim ben korkmaya başladım galiba:18:

canım allahım analı babalı sağlıkla büyütmeni nasip etsin inşallahhhh darısı benim gibi bebişlerini bekleyen tüm hamişlerin başına inşallahhh

canlarımmmm ben geldimmmmmmmmmmmm
hersey yolunda elhamdülillah ...sadece cok uykusuz ve yorgunumm
havanında sıcak olması hem ömür beyı hemde benı zorluyooo .
sezeryan olacaksan agrın sızın olmaması gıbı bır sansın yok ne genelde ne spınalde .. elbette o narkoz gecıyo...
konus bakalım drla hayatımm ne dıyecek fazla kafana da takma ayrıca

Ay canimm.. Neyse atlatmissin. Masallah bebegine. Bebegin sana herseyi unutturacak..

ohhhhhh çokk şükür sevindim senin adına ne güzl herşey yolundaymış ağrıdan korkmuyorum aslında apandist ameliyatı oldum ben genel anestezi ile çok ağrım olmasına ve zor ayılmama rağmen çok sızlanmadım ama dediğim gibi kızımla ilgilenemem diye korkuyorum yoksa tabikide canım acıyacak sonuçta bir operasyon geçiriyoruz ve etimiz kesiliyor :18: rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallahhhhh

Ben geldimm.. 1 hafta oldu bebegi kucagima alali. 4 gun fakultede yattik sarilik oldu bebegim. Dun itibariyla eve geldik. Cok sukur biraz toparladik gb kendimizi. Dogumdan sonra pek okuyamadim gecmisi. Siz neler yaptiniz kimse kalmadi mi yoksa? Herkes bebegiyle ilgileniyor sanirim. Darisi bekleyen temmuz annelerine....

bebegım bende oğlana bugun sarılık testı yaptırdım sonuc 14.3 cıktı hafıf varmıs sık sık besle dedı . acepp hızlı gecırmek ıcın ne yapmak lazım ???

doğuramamak ayrı bir stres k.validem ayrı bir stres eşim apayrı teker teker gelin diye bağırasım var
burası ve siz olmasanz ne olurdu bilmiyorum
kraliçe doğumdan 2 3 gün sonra gidecekti şimdi göbek düşene kadar kalacakmış göbek ne zaman düşüyor kızlar

Galiba 1 hafta 10 gune dusuyormus cnm. Valla kendimi dusunuyorumda evde keyfime gore yatiyorum kalkiyorum ne biliyim kafama gre takiliyorum, kayinvalidem olsa bole rahat olamam. Allah sabir versin, seninki biran evvel dogsunda hmn gobecigide dusuversin insallah:)

alyacımm hoşgeldin doğurdunuz bize teslim ettiniz şimdi nöbet sıraları bizde kızın nasıl

kızlar bizde atlatıp 40 haftayı doğrurmuyuz acaba bebe sanki hep içimde kalcak gibime geliyor

kızlar erken gelir dedikleri için oda erkenden geldi adı yardım ama ne yardım stresten doğuramıyorum ben
uzaktan herşey güzelmiş canmlar balımlar ama yakında olunca huyunu gösterdi eğer aynı şehrde yaşasak(ki onun oraya taşınalım diye türlü laflar söylüyo) biz kanlı bıçaklı oluruz
bide son olarak bu günlerimiz k.validemle balayımızmış nasıl balayıysa ne demek istediyse benm aklım almadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…