2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Cnm ben de gecen hafta cuma gunu spinal ile dogum yaptim ve memnun kaldim hemende toparlandm suan bir hafaligim ve dikislerim de gayet iyi bende cok rahat oglumla ilgilenebiliorum ben spinali oneririr

masallah canım allah analı babalı büyütsün nasıl şimdi daha iyimisin spinalden memnun kaldınmı bas agrısı bel agrısı oldumu birazcık anlatsana ...

maşallah Rabbim analı babalı sağlkla büyütsün inşallah çok sevindim tatlım darısı bizm başımıa

Gözünaydın cnm ne güzel kavuşmuşsuz bebeğine en kısa zamanda doğum hikayeni paylaşırsan memnun oluruz

gözün aydın canım
allah analı babalı büyütsün inş.

saolun kizlar dogum hikayemi bi yazamadim annemler burda onlarla ilgilen oglumla ilgilen yazamadm yarin ins yazacam

Az önce kontrolden geldim, benim kız hala beklemede bakalım :) doktorum rahimde yumuşama olduğunu, bunun iyi bişey olduğunu ve bebikin pozisyonunu da bu sefer daha çok beğendiğini söyledi. Şayet çarşambaya kadar bı sürpriz yapıp da gelmezse Çarşamba aksamı 6 gibi yatış yapılacak, Perşembe öğlen de bebek gelmiş olacak. Doktorum bol bol yürüyüş yapıp sık sık ılık duş alman dogumu başlatmaya çok faydalı olur dedi. Bı de fitil verdi,doguma kadar her gece kullanılması, dogum sırasında enfeksiyon ihtimalini düşürüyormuş. Şimdilik son durum bu. Ha bı de epidural normal dogum öneriyor, 3-4 cm açıklıktan sonra iğne yapılıyormuş epiduralde, genelde hastaları memnun kalıyormuş. Formdaki az sayıda normal dogum bekleyenler olarak bol bol ılık duş ve yürüyüş yapalım diyorum o zaman :))

dün gece annemlerdeydim klima yoktu resmen sıcaktan oturdum ağladım hüngür hüngür böyle bir ter atma olamaz ya sinirlerim bozuk iyice. çok sıcaklara kaldık evden bi yere çıkılmıo ev hapsindeyim (((

merhaba arkadaşlar bende doğum yapmadım 16 temmuz pazartesi ultrasona ve adetime göre fakat bende daha tık yok dün nstye girdim sancı fln yok eger salı gününe kadar doğum olmazsa tekrar nstye giricem cumaya kadar olmazsada cuma günü doğumu başlatırız dedi normal doğum görünüyo şu anda bende kendi sancımla doğurmak istiyorum inş. cumaya kalmadan doğum yaparım suni sancıdan çok korkuyorum hani kız çocuk erken gelirdi görenler ayy sen gününü beklemezsin kız erken gelir yok efendim karnın aşağı düştü akşamlık sabahlıksın diyolardı :):) bekleyen arkadaşlar Allah yardımcımız olsun son günler hiç geçmiyomuş...

perşembe günü kızım zümra zülal i spinal anestezi ile dünyaya getirdim...
3700 51 cm doğdu...
ameliyat ve sonrası gerçekten zordu...
genel olmadığıma pişmanım...
eve yeni geldik...
şükür RABBİME daha iyiym...
müsait olduğum ilk anda detayları anlatacağim...

Doğum yapan bütün arkadaşlar gözünüzaydın Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin darısı biz bekleyenlerin başına...

cnm allah bağışlasın iki evladınıda hayırlı olsun . detaylarıda bekliyoruz ilk fırsatta

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün
sonrasındaki zorluk neydiben genel olacağım allahın izni ile :)

hamileliği öğrendiğimden beri yaşamadığım tüm sıkıntıyı dün yaşadım
yemek yaparken böğğ böğğ bi hal oldum sonrasında heryer bana et koktu yatak odamda dahil
kasık aprılarım ve bir ara sancı vari bişe yaşadım
hiç böyle olmamıştı

Zaten kiz erken gelir dedikleri için beklemek bu kadar zor oldu. 36 dan beri bekliyorum. Sabah 36 haftalik arkadasim dogurmus suyu gelmis. Benim new suyum geliyor ne de sancim. Tik yok vallahi. Bir de herkes sanki benim elimdeymis gibi dogurmadinmi artik falan demez mi. Zaten beklemekten sinirlerim bozuldu birde hergun bunlari duyuyorum. Dogursak sanki haber vermeyecegiz.

biz bu kadar sabırsız olduğumuzdan doğuramiyoruz sanırım .
boşver bizimki de ıçerde yatıyor beklemiyorum artık ben :)

biz bu kadar sabırsız olduğumuzdan doğuramiyoruz sanırım .
boşver bizimki de ıçerde yatıyor beklemiyorum artık ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…