2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gozunaydin cnm, Allah anali babali buyutsun. Bebegede masallah
Iyi guzelde bu arada buyumeyede devam ediyor. Nasil cikaracagiz? :)

Ayni seyi bende dusunuyorum,hadi dursunlar karnimizda iyi guzelde giderek tombis oluyorlar nasil cikacaklar:)

bende varım daha doğuramayan... sıcaklarda bekliyoruz bakalım.. hakkımızda hayırlısı olsun ne yapalım bizim bebişler hiç acele etmiyor.. artık usandım telefonlara cvp vermiyorum.. doğursak duyarlar herhalde, ne bu milletin de telaşı anlamadım. sanki biz çok hevesliyiz çocukları içimizde tutmaya zaten sıcak!!!!

canım hayırlı olsun güle güle büyüt prensesi..maşallah ona bizim yerimize de kokla ve dualarını esirgeme bizler beklemedeyiz inşallah biz de sağ salim kavuşuruz kuzucuklara...

hayırlı uğurlu olsun canm mis kızını da bizim yerimize kokla

Dogum yapan annelerimiz nerde ??

burdayız canım nasılsın demir bebek nasıl biz gaz sacısı çekiyoruz şu aralar
doğum yapan arkadaşları bu topiğe bekliyorum bebişlerden ve lohusalıktan sohbet etmek isteyenler buyursun
http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/542634-once-hamileydim-simdi-anneyim.html

hayırlı uğurlu olsun canım Allah iki evladın hayırlı güzel ömürler nasip etsin

bende doğum yaptığım ilk hafta böyle bi olay yaşadım ilk 2 gün emzirdim uçları yara oldu sonra yaradan emziremedim göğüslerde süt birikti görsen dokunmadan taş gibi olduğu anlaşılıyordu sonra dediğin süt sıtması tuttu bi üşüme bir titreme o arada ben yaralardan emziremediğim için pompa yapıyordum 2 günde çözüldü birazd amasaj sayesinde tbi... moralini yüksek tut canım bir sorun yok sütüm yeterli göğsüme bişey olmıcak de kafada bitiyomuş herşey ben çok ağlamıştım sütüm yok az die şimi herşey yolunda şükür

hamilelik dönemiydi doğum ne zaman derken
hıh doğdu rahatlarız diyoruz ki o zamanda emdi emmedi meme yara oldu derdi başlıyor yaf
hep bi streslik durum :)

merhabalar temmuz anneleri canım oğlumu 11 temmuzda normal doğumla kucağıma aldım. Salı akşamı yürüyüşten geldikten sonra pembe bir akıntı geldi ve ardından sancılarım başladı.Gece 02.30 gibi hastaneye gittiğimde doktor açılmamın 8 cm olduğunu ve doğumumun başladığını söyledi. Saat 05.00 de bebeğim göğsümde yatıyordu. Canım oğlum doğum konusunda beni hiç uğraştırmadı her şey çok hızlı gerçekleşti. Oğlumun ismini Emir Alp koyduk .Şu anda emzirme problemi yaşıyoruz ememiyor sütüm de az az geldiği için çekemiyor sütü sinirleniyor pompayla sağarak vermeye çalışıyorum.Umarım bu problemi en kısa zamanda aşarız.

az önce dr den geldim bugün 40. hafta bitti..ama bende hala doğum belirtisi yok..bebeğin suyu ve kalp atışları iyi..ama bende sancı namına bir belirti yok..buda benim canımı çok sıkıyor..normal doğurmayı çok istiyordum bu hayalim gerçekleşmeyecek diye çok korkuyorum..
dr pazartesi tekrar görecek o vakte kadar hala bişe yoksa çarşamba beni kesecek......allahımdan bana normal doğurtmak nasip etsin hayırlısıyla..sancı mancı sonuna kadar çekmeye razıyım...benim gibi vaktini doldurmuş 40. haftadan sonra doğum yapan varmı aranızda ..bana hikayesini yazarsa çok mutlu olurum..

neden spinalden memnun kalmadın canım :18:

Son düzenleme:

ne güzel,oğluşun annesını hiç üzmemiş,umarım ömür boyu boyle devam eder.bızımkı hala bekletmede.doktorumu normal doğuma ıkna etmısken eğer 3 gun içinde gelmezse beklemem boşa gidecek.kesecekler,napalım ben son anıma kadar direndim.olmayınca olmuyor demekki.tekrar tebrık ederım canım.allah analı babalı büyütsün

ınsan buyuk hayal kırıklığına uğruyormus normal doğumu bekleyıp te sezeryan olunca,umarım bızde bu hayal kırıklığına uğrayanlardan olmayız.ınan bende o kadar istiyorumki,hurma yemeler mı dersın,kusburnu çaylarımı dersın,ama anladımkı bız deıl bızım cocuklar belırlıyor geleceklerı vakti.inşallah benım oğlanda 3 gün içinde gelsede annesini üzmese.herseyde vardır bir hayır.

allah analı babalı buyutsun canım.sıkıntılı atlatmıssın galıba,ama iyi olmana sevindim.hiç olmazsa atlattın.biz napalım.hala bi sır perdesi :))yoksa hamile deilmiydim acaba :))

Gözünaydın cnm ne güzel kavuştun kızına darısı ben ve benim gibi bekleyen annelerin başına

canım benim de 3 günüm kaldı,eğer doğmazsa suni sancı deneyecek. sen neden sezaryen oluyorsun ki? suni sancıyla normal doğurabilirsin

Son düzenleme:
Oyyy oyyy doğuramadım gitti daha bende. Sıcaklarda mahvoluyorummm artık. Gel oğlumm gel gell gelll... Off sezeryann olmak istemiyorum kızlar benn ya. Regl sancısı gibi sancılarım var dünden beri. Ha şimdi ha birazdan diyorum ama yokkk gelmedi gitti...

kaçıncı haftadasınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…