2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben bugun medela nın su sagma makınesı aldım. çunku kızım uyudu mu 5 -6 saat uyuyor. ne yapsam uyanmıyor. ben de bugun sagdım uyurken bıle bıbetonu emdı. doydu dıye cok rahatım. 1 saat sonra aranmaya başladı. bende hemen mememı verdım. 5 dakıka emdı, tekrar uyud. bıberona alışmaması için elımden gelenı yapacam ama 5-6 saat ac klamasına dayanamıyorum. doktır ustune basa basa 2 saatte bır mutlka emzır dedı.
bır de sutu az olanlar humana nın sut arttırcı çayı var. ben cok faydasını gordum 2 gundur. alın deneyın mutlaka. hersey onlar için.

slm kızlar.Artık çok sık giremiyorum ama size bir sıkınımdan bahsetmek istedim.2 gün önce oğlum uyumuşken uyuyayım dedim.Ameliyetlı olduğumdan sadece sırt üstü yatıyorm.Birden sıtma gibi titreme başladı bende.Üşümeye başladım eşim üzerime yorgan örttü iyice terlemişim uyandığımda geçmiti.Doktoru aradık göğsünde süt kalmış bebek tam boşaltamamış.Bitirmezse sağ dedi.Ondan sonra artık göğüslerim boşalıncaya kadar emzirdim iyiydim.Bugün tekrar uzandım kısa bi süre de olsa yine oldu.Oğlum da maşallah bi yattı mı 3 saat uyanmadan yatacak.Zorla uyandırdım biraz emdi yine uyudu sağayım dedim annem sağdırmadı çocuk kalkar şimdi yine emer diye.Ayy ne yapacağm ya ya göğüslerime bişi olursa.Dayımın hanımı bu olaydan dolayı göğsünü aldırdı bi sürü ameliyatlar geçirdi.Allah'ım inş. bişi olmaz.Sizlerde de başına böyle birşey gelen var mı ?

koptum. çok iyiymiş yaw:)))
13.gün benim de favorim oldu.
bazı bilgilerde tuhaflık var ama süper olmuş. 15. gün hala ne topuk kanı anlamadım mesela?

doğumdan 1kaçgün önce içsek işe yararmı acaba sezeryanda geç geliyo ya süt

Dün gece rüyamda gordum ben canım senin bebeğinin adi eda olacak bilmiyorum ne kadar doğru

ben dogum hıkayemı topıge yazacagım da topiği bulamıyorum

selaammm biz geldik kızımla bugün acayip belim ağrıdı gece den beri ağrıo bide böle karnıma bi ağrı grio gaz sancısı gibi lavaboya gidiorum varmış gibi zorla yapıorum su ter içinde kalıorum walla tualetten sonra haydaaaa banyoya duşaaa
öldüm bittim walla bitkn düştüm iice

of offf Allah biz hamilelere ayrıca sabır versin çok sıcak buharlaşmak üzereyim üstelik sürekli bi ağlama isteği içindeyimmmm. artık doğuralım feraha çıkalım!!!!!

muayene sonucu ne diyor peki doktor müsait olup olmadığını mı söyledi açılma varmıymış

Benim zaten ikinci doğumum olacak kızımdada normal doğum yapmıştım doktorum çatılarımın normal doğum için çok müsait olduğunu aksilik olmadığı sürece kesinlikle normal doğum yaptıracağını söyledi cnm ters bişey olmazsa şimdilik normal doğum gözüküyor bakalım her şeyin hayırlısı

Slm kızlar bugün doktor kontrolüm vardı doğumum sezeryan ile olacaktı bugün dr sordum epidural mi spinal mi diye spinal yapıcağım dedi spinal hakkında çok fazla bilgim yok sanki epiduralle doğum yapanların sayısı daha fazla gibi geliyor bana sizce epidural mi spinal mi ????

bizim bi tanıdığımız sezeryan hemşiresi ve spinali sezeryanda uyguladıklarını söyledi,epidural normal doğum için uygulanan bi yöntem dedi daha sonra ameliyatlardada uygulanmaya başladığını söyledi.Aslında çokta büyük bi farkları yok sanırım iğnenin yapılış noktalarında fark var sadece

ne kadar sessiz bi topik oldu burası,sayfa ilerlemiyor resmen çok az kişi kaldık galiba.Doğum yapmayanları saysak ya bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…