2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun canım
sarılık artık hemen hemen her doğan bebekte oluyor ve bazı durumlarda bu tedavi öngörülüyor
onun daha iyi olabilmesi için bu dualarım seninle en kısa sürede kavuşursun inş.
zor ama kendini üzmemeye çalış bak çaresi var bunu düşün

anamm zeynep kendini buyüzden niye yıpratıyorsun aşkolsun sana
o daha yeni çıktı anne karnından bu dünyaya alışmaya çalışıyor ve yeni doğanların çoğu uykuyu tercih ediyor
sana ağlamak sızlamak yerine onu uyandırma taktikleri bulmak düşüyor
sen kendini böyle yıpratırsan yine olan çocuğuna olur aman ha sakin olmaya çalış
uyandırma konusunda doktorlar ne diyor benim yeğenimde öyleydi soğuk suya bile sokun demişlerdi
bzde ayaklarını suya tutuyorduk
birde ayak altına vurunca uyanırmış

canım yeni doğanlarda hep bir uyku hali var. inş. bir sorun yoktur.yağmurda 1 gün boyunca hiç emmedi hep uyudu düzelir.allah yardımcın olsun. dualarım senle ve ömürle canım

canım allah yardımcın olsun.üzme kendini bebişin sana ihtiyacı var. benim bebişde de sarılık oldu değeri 12.4 çıktı sabah akşam şekerli su verdim şu anda değer 12 düştü. doktor da hastaneye almamıza gerek yok dedi.allahım bütün bebişlere yardım etsin canları acımasın.topuğundan kan alınırken yağmurum agladı dayanamadım ben de ağladım.allahım ağlatmasın hiçbirimizi duaların senle ve bebişinle canım.

Cok cok gecmis olsun cnm, en kisa zamanda bebeginle beraber evinizde olursunuz insallah

aa ne güzel bende en son ben doğurcam sanıyuordum herkes doğurdu darısı bize canım

aminnn aminnnnn inş. canımmmm sorunsuz sağlıklı bir şekilde alırız kuzucuklarımızı kucağımıza cuma son kontrolüm var sanırım saatide belli olur bakalım hayırlısı olur inş.

maşallah diyorum ve darısı başımıza inşallah ben hala beklemedeyim gerçi bdt ye var henüz ama sabırsızlanıyor işte insan ister istemez..

Benim hastanenin odaları başarılı hem hijyen hem de görüntü bakımından, normal dogum 475, sezaryen 525 tl mis. Denizli bu Arda yaşadığım sehir.

bizim sezeryan fiyatıda 1600 tl canım

bizede 438 tl dendi ama hastaneden ne kadarla çıkarız bilemiycem...oda parası muayene falan artık bakacaz Allah yardımcımız olsun ..bu arada benimde perşembe doğumum...

bu doğum fiyatları nerde ??

ben gece gunduz sezeryan normal 225 tl hatta bi hastanede gündüz 150 gece 200

ıstanbulda ki doktorum 600 du :)

farklı bi çocukmuçıkartıyorlar acaba :)

evet ben de farklı bir çocuk mu diye düşünmedim değil :))))) tüm fiyatlara göz gezdirince anladım ki rekor ben de benim gittiğim hastane medical park fatih maşallah gerçekten çok pahalı yaaaa.... da ben bunu 9. ay bitince algıladım bana daha büyük bir bravo :)

Merhaba arkadaşlar.Ben de bir temmuz annesi olucam inşallah...Tahmini doğum tarihim 26 Temmuz bugun dr a gittim kızımın kilosu 3700.Normal doğum istiyorum ama kilosundan dolayı sezaryan olur mu bilmiyorum.Sizce norml doğurabilirmiyim?38 haftalığım ve dr sezaryan olabilir dedi ama ben istemiyorum kaç kiloya kadar normal doğum olabiliyor?

canım bende 2012 nisan annesiyim.allah tüm hamileleri sağlıkla kurtarsın.arasında senıde.canım bı kac arkadasım 4 kılo ve uzerı normal doğumla doğurdu.bu sadece kılo ıle alakalı deıl.senın çatı durumun bebeğin duruş şekli bır cok etken doğumu etkıler.ama doğuramazsın dıyede bısey yok.ha bu arada ultrasondakı kılo tahmını ınan tutmuyo.bazen yarım kılo az ve cok cıkma ıhtımalı bıle oluyo.ona kafanı fazla takma.doğum anında bıle cok sey deışiyor.bana dr 3 bucuk kılo dedı bebegın.2 gun sonra 3,150 olarak dogum yaptım.kımı de soylenenden daha kılolu doguruyo.sen içini ferah tut ve cesaretını de boyle dusunup kırma sakın.allah yardımcın olsun canım

Destek olan herkese tsk ederımm ..
bugun hastaneden cıkacagız ve eve bıle ugramadan ıyı bır check up yaptıracagımmm oğluma dogum doktorum harıka ama hastane ve personel berbattttttt
yenibosna Hayrunnisa hastanesine getireyımmmm bakalım ne dıyecek Allah rızası ıcın dua edın bize hersey güzel olsunnnn

ağrılar neden acaba
off ben her gün 4 7 arası uyanıyorum ve hep açıkıyorum

bilmiyorum ama 41. haftayi bende bekleyecegm gbi

aynen saat hiç sasmiyor ağrılarim duzensiz
kalktım peynir meyve suyu şu bu yedim

insanın kendi evi gibi yok
annem'lerdeyim hiç rahat değilim annem çok temizlik hastası felan herşeye konuşuyor

zaten kocam yanimda değil 1aydır doğum hikâyelerini okudukça içim gidiyor ya ölürsem eşimi goremezsem

Allah yardimcin olsun insaallah, telaslanma canim, hersey cok guzel olacak. hee birde spinalmi, epiduralmi, genelmi olacaksin yazmamissin.
cnm ben ameliyata girene kadar karar veremiycem sanırım...
spinal iyi güzelde ben o ortamı görünce ne yaparım bilmiyorum...
helebi gireyim doğuma o zaman karar vercem...

kzlar uyku gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....
zaten geç yatmıştım şimdide uykum gelmio....
hayırlısı ile bugun kuzumu kucağıma alıcam...
dualarınızı eksik etmeyin...

canmım ALLAH yardımcın olsun inşallah sağlıkla çıkarsınız ikinizde doğumdan

canım aklına lütfen kötü şeyler getirme rahat olmaya çalış eşin nerdeki?

Allah yar ve yardımcınn olsunn canım..n kısa zamana alırsın melegını kucagına ınsAllah.. bendede kac gundur tilki uykusu mubarek.sıkıntıdan kasınıp duruyorum..yatamıyorum barı bakınayım dedım hazırlanmaya baslarım bende bırazdan kontrol ıcın

günaydın kızlar...dün kontrole gittik paşam 3300 gr 51 cm olmuş maşallahhh.İkinciye çatı muayenem yapıldı iki hafta öncede yapılmıştı erken doğum riskiyle ama bu sefer daha uzun sürdü ve acılıydı.Biraz destekle doğurabilirsin dedi doktorum yani çokta kolay bir doğum olmayacak heralde.Bakalım artık beklemedeyiz su, nişan, sancı...

herkese günaydın kızlar

bizde artık saatleri saymaya başladık allah yardımcımız olsun 24 saatten düşmeye başladık tabi heyecan stres bir yandan
valla yarın nasıl olur durumum bılmıyourum ınsallah yarın bır sakınlık gelırde bende spınal olabılırım yoksa genel yapacaklar

kozmatıkte bugun hastanede allah yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…