2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben varımmmm..banada verılen dogum tarıhı 14 de cumaretsı günü..bızımkıde son kontrolde hersey normal dedı.yarın yenıden kontrolum var son kontrol dıyecem ama eger kı doguramazsam ne olacak onu konusur heralde yarın..olmadı pazartesı gunu karar verılır sanırsam..sıcaklardan uyuyamıyorum;sıkıntıdan yuzum kabardı..senın doktor ne dedı son olarak pekı;beklemeyemı aldı?sunu yaparız fılan dedımı canım?

kızım dün akşam saat 18.28 de 3360 gram 50 cm olarak dünyaya geldi.. allaha şükür hiçbir sorunu yok şuanda.. ama bizi korkuttu kakasını yaptığı için sezeryanla alınmak zorunda kaldı...

Allah bagıslasın;uzun omurler versın rabbım ınsAllah..toparlanırsınız umarım en kısa zamanda

Kızlar bende de aynı dert var. bugun kontrole gittim hersey normal. eger 17 sinde hala dogmamıs olursa suni sancıyla dogurtacakmıs beni ertesi guncok moralim bozuldu. bazı doktorlar 42.haftaya kadar bekliyor ,benimki 40 hafta dolunca daha beklemiyor.

Masallahh..Allah bagıslasınn;uzun omurler nasıp etsın ınsallah rabbım..umarım en kısa zamanda toparlanırsın cnaım..darısı bıze bızde alalım kuzularımızı kucagımıza saglıkla ınsAllah

bebişinin kilosu nasıl canm

aslında benim dr suni sancıdan bahsetti ama öncelikle cumartesi günü yani 40. haftanın sonunda tekrar bakacak bebişe yine herşey normalse pazartesi tekrar kontrol edecek yine normalse cumaya kadar bekleriz oda olmazsa suni sancı ile doğuma alırız seni dedi..ama ben suni sancıdan korkuyorum...yani suni sancı verince normal doğurcam diye bişey yok..bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

Duamız senınle canım;kı yarın bende hastanede olacagım nasıp olursa:nst odasında gorusurzz muhtemelen:)gorusemezsekte cok guzel kolay bı dogum olur InsAllah..kuzunun resmını gorurum sonra hastane sıtesındenn..hayırlısı olsun hakkımızda..bende doguramıyacam korkusuna kapılıyorumm valla:)ayın 20 dekı bı arkadas dogum yaptı bıle..

bel ağrısıyla tuvalete gittim acayip akıntım vardı beyaz sonra peçeteye sildim kahverengi geldi az ve şuan belim sızlıyor ağrıyor :26:

ınsAllah hakkımızda hayırlısı olsun artıkk..bakalım bana yarın en dıyecek;bekleyelımmı dıyecek yoksa korkuyorum ama sezaryanmı..bugun bı arkadasımla konustum cok fenayım dıyorrr dun zesaryanla dogum yaptı..dıren dıyor sonuna kadar..bakalım doktorumuz ne derse onu yapacagız:keza benım normal dogumda ısrarlı oldugumu bılıyor zaten..bebegın durumuna gore bıseyler yapacagız sanırım..neysee kım daha once dogum yapcak bakalım:)

bel ağrısıyla tuvalete gittim acayip akıntım vardı beyaz sonra peçeteye sildim kahverengi geldi az ve şuan belim sızlıyor ağrıyor :26:

doktorun ne dıyordu pekı:?nısanın gelmıs anladıgım kadarıyla..hayırlısı canım gıdecekmıısn hastaneye;bekle ıstersen bıraz daha..sancın sıklasınca gıt ne olur ne olmazz

bebişinin kilosu nasıl canm
kilosu iyiymiş ama degerler yanılabiliyor dedi geçen hafta 3300 demişti bu hafta ölçmedi canım haftaya acaba çok iri olur diye mi beklemiyor? bilemiyorum. normal dogum yapmak istiyorum ama suni sancıdan sezaryene alınan çok oluyormuş duyduğum kadarıyla.inşallah oyle olmaz

doktorun ne dıyordu pekı:?nısanın gelmıs anladıgım kadarıyla..hayırlısı canım gıdecekmıısn hastaneye;bekle ıstersen bıraz daha..sancın sıklasınca gıt ne olur ne olmazz

annem bekle dedi karnımda sertleşip duruyor acıyor oturaymıyorum yürüyemiyorum halsizim neyse
şu evi süpürüm silim zaten yarın randevum var .
çok az kahveydi nişanmı o :S

açıkcası ben beklemeyi düşünüyorum..aceleci sabırsız bir yapım var bu yüzden allah beni sınıyor diyorum... doktorum da sağolsun sezeryan lafını pek etmiyor.. bebeğim sağlıklı olsun da geç olsun güç olmasın ..hengimiz önce doğuracak bilemem ama inşallah ikimizde normal yollardan doğurur tatlı bebişlerimize sağ salim kavuşuruz..ama lütfen benden önce doğurursan haber ver olurmu:)

bende açıklık varsa suni sancı versinler de doğurayım diyordum ama sezeryan olmak istemiyorum çok zor yaa Allah yardımcımız olsun :18:

kızlar bebişinize aldıklarınızın bir listesi var mı ya :26: lütfen yardımcı olun alışveriş yapmaya başladım ama kafam allak bullak oldu..hangisinde kaçar tane aldınız,kaç tulum lazım,aylara göre nasıl ayırdınız aldıklarınızı banada söyleyin

dün doktoruma suni sancı ile başlayan doğumların büyük kısmının sezeryan ile sonuçlandığını duyduğumu bunun doğru olup olmadığını sordum ..doktorum aban bu oranın %30 olduğunu söyledi.. yani her 10 suni sancı ile başlayan doğumlarım 3'ü sezeryan ile bitiyor.. bence bu yüksek bir oran..

:) sağol canım aynen o da anası da güçlüyüz ailece o da baya bi mücadele etti çıkmak için geceden öğlene kadar inmeye çalıştı deli gibi yavrusu... ya zor bi karar oluyo o anda tabi insan önce onun sağlığını düşünüyo filan ben sana hak veriyorum. ama ben çoğu şeyin bahane olduğunu biliyodum kendim de yaşadım yani. kanala girmemesi bile çözülebiliyomuş işte o bastırma yöntemiyle. sen çok istemişsin ama bence hayırlısı böyle olduğu için bu şekilde gerçekleşmiştir doğumun, bilemeyiz ki belki de Allah korusun bi aksilik olcaktı hayırlısı buymuş. 3700 doğdu usg ile uyuştu diyebilirim. bence bu sefer için normal doğum bi kez daha konuş dr'la dışarda ilk sezaryena rağmen diğerlerinde normal uygulanıyomuş bizde yok her nedense.

ben varım canım aynı sen gibi ve bdt benim bugün ama hiç ağrım sancım yok her zamanki zorluklar var ama ekstra bişe yok ben dün gittim pazartesiye kadar bekleyelim dedi benim doktor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…