2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günlerdir yerde miyim gökte miyim bilmiyordum,bu arada yavaş yavaş doğumlar başlamış.Rabbim hepimizin bebeklerini korusun.Bilmem hatırlar mısınız 36 haftalıkken bebeğin kalp atışları yavaşladı denilip acil sezaryen olmuştum.Bebeğim solunum sıkıntısından 15 gün küvözde kaldı.3 gündür evimizdeyiz.Tarifi imkansız acılar içindeydim.Şimdi dünyaları bana vermişler gibi mutluyum çok şükür.Allah hepinizi sağlıkla kurtarsın.

bu doğum fiyatları nerde ??

ben gece gunduz sezeryan normal 225 tl hatta bi hastanede gündüz 150 gece 200

ıstanbulda ki doktorum 600 du :)

farklı bi çocukmuçıkartıyorlar acaba :)

kanamalarım var ama sancım kesildi
napıcam bilmiyorum doğuramicam ben bu kızı

arkadaşlar sağlık bakanı özel hastanelerde ameliyatlar ücretsiz olacak demişti.

benim doğum yaptığım özel hastanede belli bi süre ameliyatlardan para almadıklarını

belirrtiler.sezarynda sadece dr.a 250 tl verdik

ooo listeye sende dahil oldun desene:))))
kızlar hastane fiyatları gizli mi neden kimse yazmıyor :)
cnm benim ben bunun için özel bi konu açmıştım bile ama çok fazla oynuyor fiyatşar...
benim hastanem çok şık bi hastane...
odaları flnda gayet güzel...
silivri anadolu hastanesi
normal 350,
sezeryan için 450 dediler...
bilmem bu fiyatlara çıkabilirmiyiz...
ama çıkarken fatura istiycem...

evt cnm bende merak etmiştim kavuştunmu bebeğine diye geçen yazmıştın...
GÖZÜN AYDIN...
SAĞLIKLA BÜYÜT İNŞALLAH...

demekki şeker portakalı da benimle aynı gün doğum yapıcak kozmatikcim :)))

yaaa kızlarr ne garip dimi kimimizin bebişleri aynı gün, kimimizinki bir kaç gün arayla doğdu yada doğacak :)) çoook güzel yaaaa

bizimki de doğmadı yarın gidecez bakalım hiç kendimde degilim nasıl olcak leyla gibiyim yarın doğuma alır mı beni acaba

demekki şeker portakalı da benimle aynı gün doğum yapıcak kozmatikcim :)))
cnm cuma doğum yapacak 3 kişi oldunuz...
diğeri kimdi hatırlıyamadım ama biri daha vardı...

bizimki de doğmadı yarın gidecez bakalım hiç kendimde degilim nasıl olcak leyla gibiyim yarın doğuma alır mı beni acaba

cnm normal olma ihtimalini kullan lütfen...
sonra pişman olursun...
ben oğlumda 41+3 e kadar bekledim...
ne kakasını yedi nede bişey sağlıkla almıştım kucağıma...
gerçi normal yapamadım ama 12 saat sancısını suyunu vs.hepsini yaşadım...
ve bugun kızımdada drlar o fırsatı verseler hiç tereddüt etmem tekrar denerim...

oğlu gelce zaman işe tutuşuyor yok sen otur diye bide annem burda olmasa gelmezmiş ne yapacakmış ki benmle başbaşa annem pişiriyo o yiyo ben ortayı topluyorum bulaşık çamaşır ütü anam valla sinirlerim laçkalaştı bide sanki ben tembihliyormuşum gibi bu oğlan beni niye saymıyor diyo gideceği yerler var oraya götürecek mi diye soruyo ben ne bileyim anne dediğimde siz konuşmuşsunuzdr diye çıkışıyo oğluna diyorum seni mi aracı tuttu diyo ana oğul arasında kaldım resmen
eskiden şansın varmış benm oğlum gibi oğlana düştün diye laf söylerdi oğlunun sert tavrlarını görünce suspus oldu

3 mü olduk yawww ne çabukkkk :)))

ayyy bu gece çok sıcak kafayı yicem bir de deli gibi nem resmen yapış yapış elimi kolumu kaldırcak halim yok dedim tansiyon mu acep? eşime ölçtürdüm 12/6 mış... aslında normal gözüküo ama çıkmış çünkü ben hep düşük tansiyonluyum en fazla 9/6 fln çıkardı... sıcak resmen rotamı şaşırttı (

inş. bende normal istiyorum ama kakasını yer falan diye korkuyorum işte yoksa beklerim hiç sorun degil

yaaa ben takipteyim geçmişe baksam bulurum ama şimdi çok aramam lazım
benim hayret bugun uykum geldi baya bay:a...
hazır gelmişken dur ben hiç kaçırmayayım :)))

valla az önce benim de gelmişti buraya gelince biraz kaçtı gibi ama senin varsa koş yatağa derim bidaha bulamazsın :)) bu arda arama tatlım yaaa nasılsa doğuma yakın çıkıcak ortaya :))

...son 2....
...son 48....
ALLAHIM HAYIRLISI İLE ,
SAĞLIK İLE
SIHHAT İLE,
BOL SÜT İLE,
AŞK İLE...
KAVUŞTUR KUZUMLA BİZİ ALLAHIM!!!!!

valla az önce benim de gelmişti buraya gelince biraz kaçtı gibi ama senin varsa koş yatağa derim bidaha bulamazsın :)) bu arda arama tatlım yaaa nasılsa doğuma yakın çıkıcak ortaya :))

hehe her iki konudada haklısın ...
Yatıyorum hemen ve
aramıyorum çıkar nasılsa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…