2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

valla bende aynen öyleyim :)) en sevdiğim uykuyu bile uyuyamıosam vay halime...
güzel bir heyecan ama yine de içim bir garip oluo yawww:SS
bana daha bişey demedi yarın doktor kontrolümüz var. eşim 8:30 gibi alır dio ama bakıcaz artık... eşim de perşembeden yatarız demişti ama bize hemşireler yatış yaparız izinli çıkarırız sabah doğuma gelirsin dediler... o nedenle ben çıkarım yaa evimde uyumak istiorum orda heyecandan hiç uyuyamam ben :))

............son 34 saat.............

anam öle deme bacito valla benimde sabah 8,30 da ameliyat..sen şimdi saatleri sayınca içim bir hoş oldu ...allah yardımcımız olsun şu mübarek günlerde birbirimize dua edelim...valla ben aksamdan yatmayı düşünmüyom sabah 7.30 da orda olurum....birde sana kaçtan sonra yeme içme dedi..zaten yemek hayal olduda.:18:birde götürmen gerekeni falan sölendimi hastaneden

günaydın arkadaşlar doğum yapanlara hayırlı olsun bebeklerizamanı gelipte henüz doğurmayan ben kaldım galiba dün kontrolde doktorum bi sorun yok gebelik 42 haftaya kadar yolu var diyo allahım napıcam ben dua edin banada normal doğum yapayım bir an evvel çok stresliyim

Slm tatli annisler ve kuzulari benim minik prensesim dun saat 11.10 da epidural normal dogumla dunyaya geldi 3060 gr be 50 cm sagligi gayer yerinde butun taburcu olucaz

ya bende akşam 12 ye kadar tıka basa yemek yemek istiyorum...
evimde cıbıl cıbıl dolaşmak istiyorum...
ama eşim kan takacaklar ne olur ne olmaz sen hastanede kalcaksın diyo:)

asıl sen say kız o zaman saatleri...
valla kuzum bana yarın gidip tahlilleri fln yaptırcam ,kan takıcaklar o zaman söylerler aç mı kalcam,yanmı yatcam çamuramı batcam diye...
sen nerede doğum yapıyorsun esinim?

aynı durumdayız canım... bende normal doğum istiyorum ama sancım falan da yok.. doktor herşey yolunda diyor ama pazartesiye kadar doğmazsa suni sancı veririz dedi bende onu istemiyorum.. sancıyı verdikten sonra açılma olmazsa sezeryana alıyorlar bu sefer ikisini birden çekmiş olacağım.. bunu göze alamıyorum.. eğer pazartesiye kadar doğum olmazsa sezeryan olacak .. umarım ikimiz içinde hayırlısı neyse o olur...

cnm merak etme...
ve sıkıntı yapma sakın...
elinden geldiği kadar raht olmaya çalış...
o biliodur çıkacağı zamanı...
hemen gelmediğine göre vakti var nee güzel bak drun olmadı sezeryan dememiş en azından...
ben şimdi üzülüyorum kızzım kendi karar versin gelmeye isterdim...
müdahale etmek istemezdim ama kısmet,hayırlısı buymuş...
gerçi hiç değilse bdt ye 5 gün kala olcak kimisine 20-25 gün önceye vermişler sezeryan tarihini...
Slm tatli annisler ve kuzulari benim minik prensesim dun saat 11.10 da epidural normal dogumla dunyaya geldi 3060 gr be 50 cm sagligi gayer yerinde butun taburcu olucaz

ne güzell hayırlı evlat olsun inşallah...
hastaneden hemen çıkarttıklarına göre normal oldu doğumun?
doğum hikayeni doğum hikayeleri bölümünde bekliyoruz...

nese teyzeleri kızımın karnı acıktı bi mamalar yiyip gelelim biz:)
ayyyyy heyecan yaptım 2 gün sonra nasipse meme vercem kuzuma...
yine ben besliycem ama daha farklı tabi:)

ben tokatta özel hastanede yapacam nasipse yok valla ben saat falan sayamam ter basıyo elim ayagım uyuşuyo heyecandan sen say benimde yerime persembe 8,30 ben 9,30 sen hadi kolay gelsin sana

inşallah canım doktorum çok çok mecbur kalmadıkça asla sezeryan yapmaz bunu biliyorum ama bebeğim her gün daha büyüyo nasıl doğururum onu bilmiyorum bide sürekli arayıp bebek doğdumu diye soranlar olmasa

haklsın canım rahat olsam ah keşke bu arada iyiki varsın bu topikte hepimize moral veriyosun tecrübelerini paylaşıyosun teşekkürler her şey için

hmmm bir de kan olayı var senin dimi ... ben daha bilmiorum benim değerleri perşembe belli olur. gerçi bizim arkadaşa da kan takviyesi yapmışlardı ama o çıktı ertesi gün evinden gitti doğuma... boşver yaa eşin öyle diosa öyle ya bari dinle kocanı

inşallah canım doktorum çok çok mecbur kalmadıkça asla sezeryan yapmaz bunu biliyorum ama bebeğim her gün daha büyüyo nasıl doğururum onu bilmiyorum bide sürekli arayıp bebek doğdumu diye soranlar olmasa

ewt arayanlardan bıktım artık cevap vermesen olmuyor.. bazen anneme cevaplatıyorum..uyuyor diyor.. benim ilk bebeğim senin ilk mi.. bu arada beklemek çok sıkıcı artık kucağıma almak istiyorum kızımı ama sanırım o yerini çok sevdi gelmek istemiyor :)

kuzucum sağlıcakla bebeğini kucağına al dualarımız senınle rabbım kolay doğumlar versin ömürün ömrüne bin katsın ikinizide şimdiden kucak dolusu öpüyorum
kızlar rabbım hepinizin yardımcısı olsun hepiniz bebişleriniz sağlıcakla kucağınıza alın

evet canım ilk bebeğim herşeyim
4 Temmuzda kızım ve oğlum dayanamayıp geliverdiler, darısı sizlerin başına teyzeleri

maşallah ikizlerine hayırlı olsun canım Allah sağlıklı güzel ömür nasip etsin bebeklerine

20-25 gün önce kime tarih vermişler kozmatik???

20-25 gün önce kime tarih vermişler kozmatik???
yoksa benden mi bahsedion??? daha önce bir arkadaş çok erkene vermişler tarihini dedi de ondan soruorum... eğer öyleyse bir daha açıklayayım 39. haftama girdiğim ilk gün bebeğimi dünyaya getiricem. sonuçta sezaryen ve zaten doktorlar 38. haftada alıyorlar genelde... abimin kızını 37. haftada aldılar... 3300 kg ve 52 cm doğdu gayet sağlıklıydı. yani eğer bir gelişim geriliği yoksa bu tarihler çok normal canım

yawwww bir güzel kahvaltı yaptım fakat üst kat komşum hamur kızartmış "kokmuştur" die getirdi.... ehh şimdi napıcam yesem mi yemesem mi?? kendimle cebelleşiorum şu an ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…