2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Aynı durum benim de basımda. Kayınvalidem ve oğlu erkenden damladilar,kadin normal olsa icim yanmicak ama herseye karışıyor,hic susmuyo, anneler gelince evin yatma planının ne olduguna kadar belirlemeye çalışıyor,benim evimden,düzenimden ona neyse,sanırım bayrama kadar kalacak,deli olucam ben de. Bizim bebekler çıkmamakta haklı valla,ben de bı yer bulsam saklanacak keske, bı de hakikaten gezmeye gelmiş,yardım filan yok hic .

cnm nabza nasıl bakılıyo biliyorumda hiç bişey tıklamıyo ordaDDDDD
yada ben becerip bulamadım...
nese ölüyorum galiba:EEEEEhehe..
zaten bişey yapmıyorumki akşama kadar evde çamaşır,bulaşık ,süpür o kadar onlarda hemencik bitiyolar...
yat yat karpuz gibbi mabadim büyüdü valla

Aklıma gelmişken sorayım kızlar kan tahlillerinizde
hemoglobin değerleriniz kaç çıkıyor?
Benim hcg 9.8 diyor...
Dr bana çok düşük kanın dedi ...
Kan takıcaklar ameliyattan önce...

benim bildiğim alt sınır 11.5,benimde düşük çıkmıştı ama baya oldu bi daha yaptıramadım evden çıkamadığım için
o kadarda kan ilacı içiyoruz anlamadım...

ya bende bakımından korkuyorum...
zaten bebekle 1 saati bile zor buluyo insan bide aylık bakım gerektirir korkusu var...
ama napım cnmda istiyo...
bilmiyorum daha...
bende kuaföre danışırım...
röfleden çok sıkıldım...
ama en iyisi dibi köşesi sıkıntı olmuyo hiç değilse:)

hahahaha:))) bende öyle valla zaten ben hiç çıkmıorum hafta içi bir salı günleri pazar var onu da eşim çıkma ben alırım dio ama olsun bende geleyim bir yürüyüş olur deyip öyle çıkıorum.. sanırım çook miskinleştim çoookk (

aynen benim de sacimi degistirmeye cesaretim yok,golge kullaniyorum sadece. Yaptirmak istiyorum dogumdan once ama acaba bebege zararli olur mu diye cekiniyorum

İnternette araştırdım boyanabilirmiş.. hatta bazı doktorlar tavsiye bile ediyormuş hamilelere moral olsun diye.. sadece ilk 3 ay tavsiye etmiyorlarmış.. bende kandilden 1 gün önce boyadım saçımı..:108:

benim bildiğim alt sınır 11.5,benimde düşük çıkmıştı ama baya oldu bi daha yaptıramadım evden çıkamadığım için
o kadarda kan ilacı içiyoruz anlamadım...

ya hiç sorma ...
drum bana hiç dğilse 10 u bul dedi...
ama nerdeeee.....
ilaç,kaçiboynuzu pekmezi,üzüm çekirdeği ekstresi banamısın demedi...

aynen benim de sacimi degistirmeye cesaretim yok,golge kullaniyorum sadece. Yaptirmak istiyorum dogumdan once ama acaba bebege zararli olur mu diye cekiniyorum

yok canııım artık bişey olmazz zaten benim doktorum daha önce bile yaptırabilceğimi söylemişti fakat ben cesaret edipte yaptıramadım son 1 hafta die yaptırdım... birde röfle deriye temas etmiyor ya ona güvendim. gölge de öyle mi oluyor acaba onu bilmiorum herhalde öyle oluodur...

silivri pazarı pazartesi ,ama ben eşimde boş diye selimpaşa pazarına gittim dün, aman allahım yaşlı yaşlı çıplak amca teyzeler, acaip de kalabalıktı işimizi hızlı hızlı gördük çıktık...
ben normalde çarşı pazar gezmeye bayılıyorum ama son bir ydır sevdiğim tek şey yatağım hatta sıkıntıdan patlasam bile...

evet tatlım artık durumumuz kritik yan,i:))) çok sevdiğimiz işleri bile külfet sayıyorsak düşün yanii... bende aynen öyle yaa hatta bu hafta daha bir uykum gelir oldu gündüzleri kendimi yatağa atmak istiorum hep bu arada doğumdan önceki gün tahliller falan uzun sürüomu ki acaba??? ağda olayını o güne bırakayım mı die düşünüorum da...

selam kızlar
bugun doktorumuza gıttık. hersey yolunda. kızım 3400 gram olmuş.
cuma gunu sabah sekızde sezaryen olacağım. yıne yaptık pazarlığımızı ama yok kabul etmedı. cuma kavusacagız allah ın ıznıyle.

ya hiç sorma ...
drum bana hiç dğilse 10 u bul dedi...
ama nerdeeee.....
ilaç,kaçiboynuzu pekmezi,üzüm çekirdeği ekstresi banamısın demedi...

bende aç karnına 1 2 kaşık pekmez içiyorum,siyah kuru üzüm dediler ondanda yedim.Doktorumda hiç baktırmıyor sağolsun sağlık ocağı daha iyi takipteydi ama 2 aya yakın oldu nerdeyse yaptıramadım...
hamilelik öncesinde de vardı kansızlık bende zaten

merhabalar kızlar bugün kontrolümüz vardı doktorum haftaya doğurursun dedi. Hafif sancılarım var oğluşum yerini hazırlamaya başlamış.

cnm ne olur ne olmaz sen yinede çarşamba hallet derim ben...
bende yarın mı buugun mü halletsem karar veremedim...
tahliller için çarşamba öğleden sonra gidicem ama çarşamba günü evin son durumu fln derken vaktim olmaz diyorum...

aaaa aynı gün olucaz sezaryenlerimizi:)) benim saatim belli diil perşembe belli olucak ama sanırım benim de öyle birşey olur:))) kızımın kaç kilo olduğuna da son kez çarşamba günü bakılacak çoook merak ediyorum :)

haklısın valla yaaa öyle yapayım ben... hani perşembe günü zaten dışarı çıkıcam yaa 2 kez çıkmak olmasın die perşembeye bırakayım dedim düşün artık benim ne kadar miskinleştiğimi DDDD o zaman bence sende bugün hallaedebilrisen hallet derim madem evle ilgilenicen bir yandan da...

tamamen temas etmiyor ama bazı yerler ister istemez temas ediyor deriye canım yakıyor kafa derisini hafiften hissediliyor. neyse madem son haftada birşey olmaz diyorsunuz çarşamba gunu kontrolden sonra hemen yaptırıyorummmm, bunu planlamak bile moral oldu valla

İnternette araştırdım boyanabilirmiş.. hatta bazı doktorlar tavsiye bile ediyormuş hamilelere moral olsun diye.. sadece ilk 3 ay tavsiye etmiyorlarmış.. bende kandilden 1 gün önce boyadım saçımı..:108:
kesinlikle morale ihtiyacımız var o zaman mecbur yaptırcaz

sorma canım yaa ,doktor da bana "bu son haftalarda yorulana kadar yürü" dedi doğumu kolaylaştırsın diye ama hamilelik psikolojisi iyice yatmaya meylettiriyor hele ki son yatışlarım olduğunu düşündükçe..

Son düzenleme:

hadi hayırlısı olsun cnm...
snn neden sezeryandı?

bende sağlık ocağında takip ettirip sonuçları dra götürüyordum...
artık yapcak bişi yok ...
kansa kan takılcak
merhabalar kızlar bugün kontrolümüz vardı doktorum haftaya doğurursun dedi. Hafif sancılarım var oğluşum yerini hazırlamaya başlamış.
HADİ BAKALIM DOĞUMLAR İYCE SIKLAŞTI...
AĞUSTOSA KİMSE KALMIYACAK...

EVT EVT HALLEDELİM...
AMA BEN SABAHTAN BERİ EV AZ SERİNLESİN DİYE BAKIYORUM...
ODA HİÇ SERİNLEMİYOR MÜBAREK...:d
YA NE BU DERT BİZDEKİDE KIL DI TÜY DÜ AMELİYATTI AAAA ERKEK OLCAKSIN OH...
KOCİŞE HAZIRLIK,BEBİŞE HAZIRLIK...
İSYAN BAŞLATICAM YAKINDA

ayy evet işteee evde de yapılmıo ki bu meret çoook sıcak çoookkk ( aynen yaaa erkeklik rahat iş bee:)) sen isyan bayraklarını çekmişsin bile tatlım hahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…