2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende yataktayken özellikle bi taraftan diğerine dönerken çok oluyor kilodan veya baskıdan olabilir diye düşünüyorum hele bi de sıcaklarla birleşince iyice baskı artıyo :s

evt bazen öyle, bazende oturduğum yerde ...
Allahım hayırlısıyla bi doğurup kucağıma sağlıkla sıhhatle alabilirsem inşallah...
Hepimiz inşallah...

Kızlar bişey sormak istiyorum...
Bazen nefes almakta çok güçlük çekiyorum.....
Sanki bişey nefesimi tıkıyor gibi...
Varmı sizdede böyle bi sorun?

canim senle bdt miz ayni. Bende oluyor bazen nefesim daraliyor sanirim nabzim hizlaniyor.oyle hissettigin zaman nabzini say bakalim..eger gogus kafesine baski yapiyorsa ondan da olabilir

Aklıma gelmişken sorayım kızlar kan tahlillerinizde
hemoglobin değerleriniz kaç çıkıyor?
Benim hcg 9.8 diyor...
Dr bana çok düşük kanın dedi ...
Kan takıcaklar ameliyattan önce...

ohh sonuda saçlarımın röflesini de yaptırdım yine sarı gacı oldum, özüme döndüm :))) eşim ise diğer ahline alışmöıştım ben senin o da çok güzeldi bence boyatmana gerek yok demez mi:))) eh nerdeyse 1 sendir boyatmayınhca o da alıştı saçlarıma ne yapsın :))) hafta sonu dolu dolu geçti halam da bizi yemeğe götürdü şööyllee eğlenceli falan bir yerlere:)) bir daha çocuk olunca biraz zor gidiceksin en azından bir müddet evdesin hadi felekten bir gece çalalım dedi, gittik sağolsun eğllendik hep birlikte. pazar sabahı da erkenden kayınvalidemleri aldık boğaza kahvaltıya gittikçooook güzeldi ordan da yeşilköy sahilde dinlendik, çay içtik falan...akşam da bize geldik yemeğim çok bişey yoktu ama uydurdum bişeyler yine nede olsa yabancı diiller yani:)) aa bu arada bebek çikolatalarımın kutusunun üstüne kelebeklerimizi yapıştırdık bir tek çikolata işimiz kaldı o kadar :))) valla yoğun bir hafta sonu geçti.... gecenin sonunda ayaklarım davul gibiydi ama güzeldi:))

ohh sonuda saçlarımın röflesini de yaptırdım yine sarı gacı oldum, özüme döndüm :))) eşim ise diğer ahline alışmöıştım ben senin o da çok güzeldi bence boyatmana gerek yok demez mi:))) eh nerdeyse 1 sendir boyatmayınhca o da alıştı saçlarıma ne yapsın :))) hafta sonu dolu dolu geçti halam da bizi yemeğe götürdü şööyllee eğlenceli falan bir yerlere:)) bir daha çocuk olunca biraz zor gidiceksin en azından bir müddet evdesin hadi felekten bir gece çalalım dedi, gittik sağolsun eğllendik hep birlikte. pazar sabahı da erkenden kayınvalidemleri aldık boğaza kahvaltıya gittikçooook güzeldi ordan da yeşilköy sahilde dinlendik, çay içtik falan...akşam da bize geldik yemeğim çok bişey yoktu ama uydurdum bişeyler yine nede olsa yabancı diiller yani:)) aa bu arada bebek çikolatalarımın kutusunun üstüne kelebeklerimizi yapıştırdık bir tek çikolata işimiz kaldı o kadar :))) valla yoğun bir hafta sonu geçti.... gecenin sonunda ayaklarım davul gibiydi ama güzeldi:))

Benim hcg 9.8 diyor...

valla ben hatırlamıorum canım ama alt sınırdaydı benimde... hatta ben endişelenmiştim ama doktorum kötü değil o seni idare eder demişti... fakat epidural sezaryen olan arkadaşıma da hemoglabini düşük old. için doğumdan önce 2 ünite kan takviyesi yapmışlardı... herhalde perşembe günü belli olur benimde...

oh oh...
boğaz deniz...
bizde eşim le 2 AVM
1 semt pazarı
2 hipermarket
birde yemek
derken benim pestilim çıktı gerisin geri koşa koşa eve geldik...
ama eksiğimiz kalmadı şükür...
herşeyi hallettik...

Benim hcg 9.8 diyor...

Bildigim kadarıyla hgb degerine bakıyorlar. Benim hep düşükte kan değerlerim, üstüne üstlük son zamanlarda kan ilacını epey aksatmıştım,son kontrolde değerlerim gayet iyi çıktı,çok komik :) 21 haziranda hgb 12,3 görünüyordu ama bilmiyorum su an ne durumda.

bide son bi kıl,tüy temizliği yapabilirsem,
bundan iyisi olamaz herhalde...
ama cnm hiç o işlere girmek istemiyo...
ben saçıma doğumdan sonra bakım yaptırcam...
gerçi hala karar verebilmiş değilim saçımı nasıl kestirim,röfle mi düzmü yaptırayım.
bide hafif bi kızıl merakım var ama eşim kızl yaptırma diyo...

Son düzenleme:
oh oh...
boğaz deniz...
bizde eşim le 2 AVM
1 semt pazarı
2 hipermarket
birde yemek
derken benim pestilim çıktı gerisin geri koşa koşa eve geldik...
ama eksiğimiz kalmadı şükür...
herşeyi hallettik...

offf sizde baya yorulmuşsunuzdur yaaaa benimde yarın pazar işim var birde çikolata siparişi vericez hepsi bu.. ama bittik yani kozmatik desene artık dışarı çıkasım bile yok yani hele merdivenler gözümde büyüyor yaww:KK43:(

Bildigim kadarıyla hgb degerine bakıyorlar. Benim hep düşükte kan değerlerim, üstüne üstlük son zamanlarda kan ilacını epey aksatmıştım,son kontrolde değerlerim gayet iyi çıktı,çok komik :) 21 haziranda hgb 12,3 görünüyordu ama bilmiyorum su an ne durumda.

valla emin değilim hgb de olabilir...
ama hemoglabin işte...
valla 6 kutu kan şurubu ile banamısın demedi...
şimdide kan takıcaz dedi diye almadım ilaç fln...

bide son bi kıl,tüy temizliği yapabilirsem,
bundan iyisi olamaz herhalde...
ama cnm hiç o işlere girmek istemiyo...
ben saçıma doğumdan sonra bakım yaptırcam...
gerçi hala karar verebilmiş değilim saçımı nasıl kestirim,röfle mi düzmü yaptırayım.
bide hafif bi kızıl merakım var ama eşim kızl yaptırma diyo...

ahh tabi benimde o işler var ama ben kuaföre gittiğim için benim için o kadar yotrucu olmaz herhalde... valla ben röfle yaptırıorum hep ve o yüzden sene de 2 kez falan yaptırıyorum. rahat oluyor. düz boyamadım hiç fakat boyatırsam benim için pratik olmaz sürekli yenilemek gerekir çünkü... kızılı bende çok severim ama kuaförüm önermio bana çok yakışır ama devamlı boya ister dio o nedenle ben yine klasiğimden şaşmadım :)

offf sizde baya yorulmuşsunuzdur yaaaa benimde yarın pazar işim var birde çikolata siparişi vericez hepsi bu.. ama bittik yani kozmatik desene artık dışarı çıkasım bile yok yani hele merdivenler gözümde büyüyor yaww:KK43:(

yorulmak ne kelime eve geldiğimde duş aldım attım kendimi yatağa hala yataktayım:KK70::KK9:
aynen ben silivride oturuyorum birileri ist tarafına geçince nasıl geçiyorsunuz nasıl gözünüz alıyo diyorum:KK53:sanki herkes hamileymiş gibi:KK9:
evden dışarı sadece sıkıldığım için çıkıyorum...
ama pişman olup gerisin geri eve giriyorum...
bırak evden dışarı ev içinde bile penguen gibi tıngıdı tıngıdı geziniyorumD

du bakayım sayayım...
Kansızlıkla alakası varmıdır acaba?

kansizlik nabzi hizlandirir ama surekli olmuyorsa bence vucudumuzun genel durumuyla ilgili. bende kansizlik yok mesela ama bazen nabzim hizlaniyor.el bileginde atan kucuk damari tut 1dakika say,80 i gecince yuksek demek. Gel gelelim caresini bilmiyorum:KK70:heralde yatip dinlenmektir

ahh tabi benimde o işler var ama ben kuaföre gittiğim için benim için o kadar yotrucu olmaz herhalde... valla ben röfle yaptırıorum hep ve o yüzden sene de 2 kez falan yaptırıyorum. rahat oluyor. düz boyamadım hiç fakat boyatırsam benim için pratik olmaz sürekli yenilemek gerekir çünkü... kızılı bende çok severim ama kuaförüm önermio bana çok yakışır ama devamlı boya ister dio o nedenle ben yine klasiğimden şaşmadım :)

aynen benim de sacimi degistirmeye cesaretim yok,golge kullaniyorum sadece. Yaptirmak istiyorum dogumdan once ama acaba bebege zararli olur mu diye cekiniyorum

X