2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

her doğum aynı değilmişki burcucum ya

Bacaklarıma değil ama kasıklarımdan belime vuruyor acayip şekilde karnım kasılıyor taş gibi

benim şuan kasıklarımda dizlerime vuruyor kramp dicem

sabahtandır midem bulanıyor aşırı derecede

Cnm inanki ilk doğum daha güzel hiçbirşey bilmeden gitmek ama ikinci doğumda neler yaşayacağını bildiğin için biraz korku oluyor yani kendi adıma konuşmak gerekirse hem korku var hem heyecan ama en güzelide bbeğini kollarına aldığın an herşey bitiyor dünyalar senin oluyor

yok yook bence zeynep iyi bir kayınvalide olur tabi dediği gibi oğluşunu nasıl paylaşıcak orası meçhul:)))

AMİİNNN canım valla... kocişler bitane... her zaman yanımızdalar, ne olursa olsun... ne güzel dedin birlikte yaşlanmayı nasip etsn Allahım... duygulandım yaaaa....

selaamm kızlaarrr 3 gün oldu giremedim kayınvalidemler burda onlarla ilgilendim falan... bu arada merakla girdim hemen kk ya yusuf defne ve miniciğim doğum yaptılar değil mi??? geçmişi okuyamadım allah sağlıkla bebişlerini kucağına almayı nasip etmiştir umarım.. çok merak ediyorum onları haber var mı???

yok yook bence zeynep iyi bir kayınvalide olur tabi dediği gibi oğluşunu nasıl paylaşıcak orası meçhul:)))

AMİİNNN canım valla... kocişler bitane... her zaman yanımızdalar, ne olursa olsun... ne güzel dedin birlikte yaşlanmayı nasip etsn Allahım... duygulandım yaaaa....

Persembe gunu sezeryanim vardi epidural oldum hersey harikaydi oglusumun ilk kokusunu duymak onu opmek harika bi duyguydu 3800gram dogdu masallah yavruma darisi bekleyen annelerin basina dogum hikayemide yazcam opuyorum kizlar

oyyyy maşallah canım beniimm gözünüz aydın çook sevindim:)) allah güle güle büyütmeyi nasip etsin hayatım doğum hikayeni en kısa zamanda bekliyoruzzz:))

ayyyy çok şükür canım benim yaaa çok sevindim inan:)) sonunda kızını aldın kucağına bak sağlıkla... kilosu, boyu herşeyi çok iyi maşallah.allah güle güle büyütmeyi nasip etsin .ehh tabi doğum bu acıyacak biraz ama eminim en kısa zamanda geçicektir ağrıların... böyle diyince acaba yanımda hazır mama götürsemmi diye düşünüorum... sonuçta bir müddet sonra gelio süt ehh bebiş de aç aç bağırıyor... doğum hikayeni de merak ediyoruz canım en kısa zamanda okumak dileğiyle:))

benimde senden pek bir farkım yok sanırım..evde hem kayınvalde hem oğlu, annemle ikmiz onlara hizmet ediyoruz...güya doğuma geldiler..ama böyle bir yerde yaşadığın için millet tatilini yapmaya geliyor..sen ve bebek bahane..benim kaçacak yerimde yok..bebeğin de geleceği yok zaten.. 40. haftaya girdik bende ne bir sancı ne bir leke hiçbirşey yok. kızımın yeri çok rahat galiba.. yada o da ev bu kadar kalabalıkken çıkmasam en iysi diyordur:) bende olsam çıkmazdım..

yok cnm bi haber ancak çıkmışlardır evlerine bugun yarın haber alırız inşallah...

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün.... geçicek tatlım mutlaka ağrıyordur sonuçta bir operasyon geçiriosun... ama dikkat ediyorum da herkes şöyle ağrım var böyle ağrım var die başlıyor ama diye bağlıyor:)) ama bebek sahibi olmak kadar güzel bir şey yok değil mi... allahım bize de o zamanı göstersin canım... bebişinle sağlıklı, mutlu ve uzun ömürler diliyorum :))

her doğum aynı değilmişki burcucum ya

benim şuan kasıklarımda dizlerime vuruyor kramp dicem

sabahtandır midem bulanıyor aşırı derecede

her doğum farklı olabiliyormuş evet,ne bilim daha önce tecrübe etmiş olsam belki daha rahat olurdum diyorum ama :26:
gerçi eğer o kadar kötü,korkunç bişey olsa bu doğum kimse 2.yi 3.yü yapamazdı dimi

her doğum farklı olabiliyormuş evet,ne bilim daha önce tecrübe etmiş olsam belki daha rahat olurdum diyorum ama :26:
gerçi eğer o kadar kötü,korkunç bişey olsa bu doğum kimse 2.yi 3.yü yapamazdı dimi

çok adet sancısı çektiğim için çok iyi biliyorum ağrılar beni nasıl terletirdi
aynı şimdi öyleyim daralıyorum yorgunum acayip ağrım var

ama karnımın inmesi suyumun gelemsi yada nişanın gelmesi gerekiyormuş annem öle diyor
ondan beklliyorumm

canıımm gözünüz aydın çok sevindim allah güle güle büyütmeyi nasip etsin:) bebeğinizle sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür diliyorum:))) annesi senin o minik dediğin kız hemenceccik büyüyüp nasıl da güzelleşecek sen bile şaşıracaksın) sana da geçmiş olsun canım kendine ve kızına iyi bak..

bende adet olunca ilk gün yataktan kalkamam su torbaları,patikler,yorgan altında titremeler direnirim ağrı kesici içmeyim diye ama sonunda mecburen bayılacak gibi olduğumda içerim sonra hafif bi rahatlama sızar kalırım
akıntım çoğaldı,kasık ağrılarım zaten hep var ama artık yürüyemiyorum,evin içindeki merdiveni bile inip çıkamıyorum,çok yoruluyorum,u yok,nişan yok bendede...
boşver ilknur ya dursunlar bir hafta 10 gün daha,toparlasınlar iiice bi daha geri koymak istesekte koyamıcas
yalnız bu kadar yaklaştığını bile bilmek ürkütüyor

çok gerginim sinek uçsa kriz geliyor bna yarın sabah 8 buçukta tahliller olacak ertesi gün doğum .
mide bulantım ve çarpıntım geçmiyor . korkmuyorum buna eminim ama gerginimmmm..
ne yapmalıyımmmm??

ayyy zeynepcim canım yaaa normaldir korkudan olmasa bile heyecandan artık insana herşey fazla geliyor.... bugün tahlillerin var senin şu an onlarla meşgulsündür eminim... umarım herşey yolunda gider haberlerini bekliyorum tatlım

umarım sen emzırme problemı yasamazsın canım,sizde hayırlısıyla doğurursunuz inş..

Kızlar bişey sormak istiyorum...
Bazen nefes almakta çok güçlük çekiyorum.....
Sanki bişey nefesimi tıkıyor gibi...
Varmı sizdede böyle bi sorun?

bence sen nisan falan bekleme doktora git.benim 3. hamilelik.onceki ikisinde de nisan su falan gormedim agriyla doktora gittim.ve dogurdum.

doğuruyorsun mu diyon yani bana
yok canım öyle düzenli sancı falan değil benimkiler,klasik hamile şikayetleri...
yalancı sancılar,alınan 20 kilonun faydaları
her hafta doktordayız yoksa,ama yok daha doğum diyor

gözün aydın canım
allah analı babalı büyütsün inş.

Kızlar bişey sormak istiyorum...
Bazen nefes almakta çok güçlük çekiyorum.....
Sanki bişey nefesimi tıkıyor gibi...
Varmı sizdede böyle bi sorun?

bende yataktayken özellikle bi taraftan diğerine dönerken çok oluyor kilodan veya baskıdan olabilir diye düşünüyorum hele bi de sıcaklarla birleşince iyice baskı artıyo :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…