2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın kızlarrrr:KK3:

bizde bugün doktora kontrole gidiyoruz bakalım bizim kız dönmemişse hala sezeryan günü verecek doktor:18:
hayırlısı bakalım doktorlada epudiral ve spinali konuşacağım bakalım ne diyecek:44:

kızlar kontrole gidiyorum... Umarım sorun yoktur.. Ama artık doğurmak istiyorum yaa beklemek çok sıkıcı :KK43:

herkese günaydın kızlarrrr:KK3:

Bizde bugün doktora kontrole gidiyoruz bakalım bizim kız dönmemişse hala sezeryan günü verecek doktor:18:
Hayırlısı bakalım doktorlada epudiral ve spinali konuşacağım bakalım ne diyecek:44:

hadi hayırlı haberlerle inşallah...
Habersiz bırakmayın bizi...

günaydın kızlar herkes sanırım sezaryen
benim gibi bir kaç kişi var normal doğumcu :KK9:

daha çoook bekleriz biz :) :)

günaydın kızlar herkes sanırım sezaryen
benim gibi bir kaç kişi var normal doğumcu :KK9:

daha çoook bekleriz biz :) :)

günaydın hayırlısı bakalım bende normal isteyenerdenim herşey normal gözüküyor şimdilik nst de hafif sancım varmış herşey hazır bakalım nazlı kızım ne zman teşrif edecek:)

Merhaba kizlar ...... Cuma kontrole gitcegimi solemistim cuma sabahtan dr gittim usgde bakti hersey normal dedi catiya bakti cati zaten dardi ama dogurursun diodu bakti hic acilma yok yumusamada yok 8 aylk gebe gibi rahmin dedi ve sezeryana karar kildi yatisimi verdi saat 12 de spinal anestezi ile oglum okan yagiz dunyaya geldi 3450 gr 51 cm … cok sukur herseyimiz iyi sutumuzde geldi … anlayacagniz ben kuzuma kavustum darisi bekleyenlerin basina …

w
günaydın hayırlısı bakalım bende normal isteyenerdenim herşey normal gözüküyor şimdilik nst de hafif sancım varmış herşey hazır bakalım nazlı kızım ne zman teşrif edecek:)
benim de çok sancı var nst de de ckti
perşembe kontrol var altdan açıklık varsa suni sancı verdirip dogurcam :KK9:

yok hayatim bence sezaryen cesaret işi resmen ameliyat

merhaba kizlar ...... Cuma kontrole gitcegimi solemistim cuma sabahtan dr gittim usgde bakti hersey normal dedi catiya bakti cati zaten dardi ama dogurursun diodu bakti hic acilma yok yumusamada yok 8 aylk gebe gibi rahmin dedi ve sezeryana karar kildi yatisimi verdi saat 12 de spinal anestezi ile oglum okan yagiz dunyaya geldi 3450 gr 51 cm … cok sukur herseyimiz iyi sutumuzde geldi … anlayacagniz ben kuzuma kavustum darisi bekleyenlerin basina …

ay ne güzel hayırlı uğurlu olsun...
Gözün aydın...
Maşallah kuzun çok iyi doğmuş...
Güle güle büyüt...
Doğum hikayeni müsait olunca anlat bizede...
Spinal nasıldı?
Ağrın sızın varmı?

merhaba kizlar ...... Cuma kontrole gitcegimi solemistim cuma sabahtan dr gittim usgde bakti hersey normal dedi catiya bakti cati zaten dardi ama dogurursun diodu bakti hic acilma yok yumusamada yok 8 aylk gebe gibi rahmin dedi ve sezeryana karar kildi yatisimi verdi saat 12 de spinal anestezi ile oglum okan yagiz dunyaya geldi 3450 gr 51 cm … cok sukur herseyimiz iyi sutumuzde geldi … anlayacagniz ben kuzuma kavustum darisi bekleyenlerin basina …

masallah canım allah analı babalı büyütsün nasıl şimdi daha iyimisin spinalden memnun kaldınmı bas agrısı bel agrısı oldumu birazcık anlatsana ...

Merhaba kizlar ...... Cuma kontrole gitcegimi solemistim cuma sabahtan dr gittim usgde bakti hersey normal dedi catiya bakti cati zaten dardi ama dogurursun diodu bakti hic acilma yok yumusamada yok 8 aylk gebe gibi rahmin dedi ve sezeryana karar kildi yatisimi verdi saat 12 de spinal anestezi ile oglum okan yagiz dunyaya geldi 3450 gr 51 cm … cok sukur herseyimiz iyi sutumuzde geldi … anlayacagniz ben kuzuma kavustum darisi bekleyenlerin basina …

maşallah Rabbim analı babalı sağlkla büyütsün inşallah çok sevindim tatlım darısı bizm başımıa

Herkese günaydın kızlar:KK16:nasılsınız bakalım benim son 3 günüm bebeşi düşündükçe zaman geçmiyor ameliyatı düşüünce anamm 3 günüm mü kaldı diyorum ...yaa heyecandanmı nee yemek yiyemiyorum uyuyamıyorum kalbim gümbür gümbür napcaz bizz ...:KK50:

herkese günaydınnn :KK53: sonunda çok sıcaklasam da terlesem de çatlasam da sakin sessiz huzur dolu bir güne uyandım allahıma çok şükür.. kuş cıvıltılarıyla uyandım resmen yaa.. evde canavar gibi bir çocuk sesi yok :21: :21: :21: walla kırgınlık oldu görümcemle aramda ama yapacak bişey yok.. şu an çok mutlu ve huzurluyum takmıyorum bile.. bugün annem gelecek :KK8: temizliğimi yapacak tekrardan.. yarın da bebişimin mobilyaları gelecek :21: :21: çok heyecanlıyom yani.. doğumlar oldukça heyecanlanıyorum bende ama, bende tık yok daha.. bu gidişle ağustos annesi olacağım galiba..

herkese günaydınnn :KK53: sonunda çok sıcaklasam da terlesem de çatlasam da sakin sessiz huzur dolu bir güne uyandım allahıma çok şükür.. kuş cıvıltılarıyla uyandım resmen yaa.. evde canavar gibi bir çocuk sesi yok :21: :21: :21: walla kırgınlık oldu görümcemle aramda ama yapacak bişey yok.. şu an çok mutlu ve huzurluyum takmıyorum bile.. bugün annem gelecek :KK8: temizliğimi yapacak tekrardan.. yarın da bebişimin mobilyaları gelecek :21: :21: çok heyecanlıyom yani.. doğumlar oldukça heyecanlanıyorum bende ama, bende tık yok daha.. bu gidişle ağustos annesi olacağım galiba..
OH VALLA YAAA YALNIZLIK GİBİSİ YOK...
BARİ O KADAR BATIRDI AZ TEMZİLEYİP KÜSSEYDİ GÖRÜMMCEN:d
NESE BUNADA ŞÜKÜR...
KOLAY GELSİN SİZE...

Gözünaydın cnm ne güzel kavuşmuşsuz bebeğine en kısa zamanda doğum hikayeni paylaşırsan memnun oluruz

Slm kızlar benimde sabah 9 dan beri kasıklarımda ağrı var uyumaya çalıştım ama geçmedi şimdide gelip gidiyor bakalım takip edicem bu saate kadar geçer diye bekledim daha öncekiler geçmişti öğlene kadar bekleyip doktorumu arıcam bakalım inş bugün doğurmam :KK14:

Slm kızlar benimde sabah 9 dan beri kasıklarımda ağrı var uyumaya çalıştım ama geçmedi şimdide gelip gidiyor bakalım takip edicem bu saate kadar geçer diye bekledim daha öncekiler geçmişti öğlene kadar bekleyip doktorumu arıcam bakalım inş bugün doğurmam :KK14:

ben 3 gün dür çekiyorum ağrıyı gelip gidiyor çok kötü alttanda vuruyor belimde ağrıyor
perşembe gidicem açılmam varsa doğurcam inş ondan önce olmaz benimde doktorum yok :KK9:
ama doğuranların hikayerleri okudum hep böyle ağrılar yaşamışlarrrrrrrr

ben 3 gün dür çekiyorum ağrıyı gelip gidiyor çok kötü alttanda vuruyor belimde ağrıyor
perşembe gidicem açılmam varsa doğurcam inş ondan önce olmaz benimde doktorum yok :KK9:
ama doğuranların hikayerleri okudum hep böyle ağrılar yaşamışlarrrrrrrr

Benim ikinci doğumum olucak ama hala daha kestiremedim gerçek sancımı diye saat tutucam bakalım kasılmalar için

selam kızlar...herkeste bi heyecan bi telaş.Bu duyguyu hiç tatmamisti aynı anda hem sevin hemde kork.Tecrube yok ne yaşayacağini bilmiyorsun tam bir boşluk...İkinci çocuğumu bekliyor olmamı isterdim en azından az buçuk bisi bilirdim:KK1:

X