2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

MErhaba busmai, benim arkadaşım epidural olacaktı. Suyu gelince hemen hastaneye gitmelerine rağmen ordayken birden açılma olmuş. İğneyi yapamadan normal doğuma geçmek zorunda kalmışlar. O yüzden çok da evde beklememek iyi olabilir bence.

inş hayırlısıyla dogurayım da kalsınn kocişim ağlamasınn vantılatör olmasa sıcaktan eririz valla ..
4 makıne camasır yıkadım yarında sil süpür ohh miss olur uzun sure camasır yıkayıp asmak ıstemıyorum bırazda oğluşum işgal etsın makinayıı :)))

benim dokktorda epidurali önermedi bende ilk kez duydum böyle şaşırdım :)
istememsinin bir sebebi kadın kendini kasıyormuş bebeği almak zor oluo ama genel olunca hop uyuyo bizde rahat oluyoruz dedi :)

canım benim doğumuma 11 gün kaldı aslında yaklaşık 4 saat sonra 10 gün kalmış olacak epiduralle doğum yapıcam ben

19 undamı olacak yani ?

senin doğum ne zaman kısmetse zeynep ?
beklenen tarihlerimiz arası birgün ya merak ettim :)

ay benim eşim ne yapacak acep
ben bi yavruşumu çok merak ediyorum iki eşimin nasıl bekleyeceği ve ilk karşılaşma anlaarı :)
ablam yada eltimden rica edicem o anları bol bol ölümsüzleştirsinler :)
evlendiğimizden 4 ay sonra ben acil ameliyat olmuştum bne çıkana kadar kapıda beklemiş öyle dediler hep yarı uyanıktım hatırlıom asansörde ben çıkarkende yanımdaydı kuzum
zaten içeri girene kadarda hep elimi tuttu beni içeri aldılar o dışarda kaldı kapı kapanana kadar bakıştık ben ağlamıştım

Son düzenleme:
kuzucugum ben yarın degıl ertesi gün doğum yapacagım Allahın izniye salı saat 7 bucuk daaa son 35 saatim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya ben kardeşimin düğünü, eksiklerini tamamlayayım derken bebeğin eşyalarını daha yıkamadım.. hastane çantasıda hazır değil bugün gittik nevresimini aldık yarında doktor kontrolü var gün belli olacak ağustos böceğine döndüm yumurta kapıya dayandı bende telaş başladı
ayrıca nevresim takımını TAÇ tan %20 indirimle 48 tl ye aldık winnie the pooh lu benim gibi almayan varsa baksın modeller çok güzel..

canım merhaba ben agustos annelerındenım topıgı zıyarte edeyım dedım.sen de kayserıdeymıssın hangı hastane ve doktora gıdıyorsun kımı tavsıyee edersın acaba???

slm canım ben tekden hastanesindeki zeki beye gidiyorum kayserinin en iyi doktorlarından biri
hümadan cahit beyi
dünayda ibrahim demiri öneririm

eğer bayan istersen hiç önerebilceğim biri yok :)

kuzucugum ben yarın degıl ertesi gün doğum yapacagım Allahın izniye salı saat 7 bucuk daaa son 35 saatim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ovv çok yakın :) allah kolaylık versin
7.5 iyi bir saatmiş
doktor bana genel anestezi olacağım için önceki akşam 12de yemeyi içmeyi kes oruc tuttuğunu varsay dedi :)
8.30da hastanede olacağım 10.30da doğumlar başlıyormuş ya 2 yada 4. sıradayım epey aç kalacam

ayy iyi cesaret etmişsin :))))

senın dogum ne zaman ?????

kızlar gecen gun agrım var yazmıstım.agrılarım arttı ve ertesu gun kızımı epıdural normal dogumla dunyaya getırdın.allah hepınızı kurtarsın ıns...

kızlar gecen gun agrım var yazmıstım.agrılarım arttı ve ertesu gun kızımı epıdural normal dogumla dunyaya getırdın.allah hepınızı kurtarsın ıns...

allah analı babalı, sağlıkla büyütsün canım.. canım yaa bende epidural normal doğum düşünüyorum.. nasıl oluyor anlatabilirmisin...

zamanımız neredeyse aynı demekki şimdilerde bende doğurabilirim :) kısaca özetleyebilirmisin yaşadıklarını? hayırlı olsun bebişin güle güle büyüt...

.......SON 3 .....
YA UYKU DÜZENİM,YEMEK SÜZENİM HARAP DURUMDA...
ne uyuyabiliyorum nede yemek yiyebiliyorum...
heyecan yapacak bişey yok biliyorum ama kuzu kuzu kesilmeye gidecek olmak fikri:18:
ALLAHIMMMM YARDIM ET...
ZEYNEPCİM ÇOK YAKLAŞTI...
ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIKLAR NASİP ETSİN....

belli olması mı daha iyi yoksa belirsizlik mi bilemedim gerçi belli olması durumunu düşününce de insanın içini farklı bir heyecan kaplıyor...bakalım benim bıdığım ne zaman teşrif edicek teyzeleri :)

Miniciğim,
yusuf defne,
alya...
Büyük ihtimalle hiç bir sorun yoksa (inşallah)yarın sabah çıkarlar...
Kuzularını kokluyorlardır....

canımmm allah yardımcımız olsun bol bol dua etmekten başka çaremiz yok sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına

KESİNLİKLE BELİRSİZLİK...
OĞLUMDA BU KADAR KASILDIĞIMI HATIRLAMIYORUM...
BİDE NORMAL BEKLEDİĞİMDEN SON VERDİĞİ TARİHİ NE KADAR GEÇMESİNE RAĞMEN...
en iyisi bilmemek...
o telaş,sancı,su vs. çok güzel duygular yaşatıyor insana...
İNŞALLAH BEBEĞİM DOĞUNCA AYNI ŞEYLERİ BUNUN İÇİNDE SÖYLEYEBİLİRİM...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…