2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.. BEN NORMAL ĞUCAĞIM ALLAH İZİN VERİRSE AMA BU HAFTA SON HAFTAMIZ ZATEN DOĞACAK ARTIK KIZIM.. ÇEVREYE SAKİNMİŞİM GİBİ GÖRÜNÜYORUM AMA İÇİM İÇİMİ YİYOR..:emir_bebek:

KIZLAR TOPİĞİMİZ BU YÖNDEN EPEY GERİ KALDI...
lüTFEN DOĞUMLARINIZIN HİKAYELERİNİ FIRSAT BULDUĞUNUZ İLK ANDA PAYLAŞIN...
SEZERYAN YADA NORMAL FARK ETMEZ...
ÖNEMLİ O LAN O ANI BİZİMLE PAYLAŞIYOR OLMANIZ...

benim dokktorda epidurali önermedi bende ilk kez duydum böyle şaşırdım :)
istememsinin bir sebebi kadın kendini kasıyormuş bebeği almak zor oluo ama genel olunca hop uyuyo bizde rahat oluyoruz dedi :)

19 undamı olacak yani ?

senin doğum ne zaman kısmetse zeynep ?
beklenen tarihlerimiz arası birgün ya merak ettim :)

ay benim eşim ne yapacak acep
ben bi yavruşumu çok merak ediyorum iki eşimin nasıl bekleyeceği ve ilk karşılaşma anlaarı :)
ablam yada eltimden rica edicem o anları bol bol ölümsüzleştirsinler :)
evlendiğimizden 4 ay sonra ben acil ameliyat olmuştum bne çıkana kadar kapıda beklemiş öyle dediler hep yarı uyanıktım hatırlıom asansörde ben çıkarkende yanımdaydı kuzum
zaten içeri girene kadarda hep elimi tuttu beni içeri aldılar o dışarda kaldı kapı kapanana kadar bakıştık ben ağlamıştım

yok canım rabbim izin verirse 20 sinde doğum yapacağım inşallah ben son günüde saymıyorum kızıma kavuşacağım günleri kısaltmaya çalışıyorummmm :KK52:
senin tarih belli mi ?

KESİNLİKLE BELİRSİZLİK...
OĞLUMDA BU KADAR KASILDIĞIMI HATIRLAMIYORUM...
BİDE NORMAL BEKLEDİĞİMDEN SON VERDİĞİ TARİHİ NE KADAR GEÇMESİNE RAĞMEN...
en iyisi bilmemek...
o telaş,sancı,su vs. çok güzel duygular yaşatıyor insana...
İNŞALLAH BEBEĞİM DOĞUNCA AYNI ŞEYLERİ BUNUN İÇİNDE SÖYLEYEBİLİRİM...

ilki normaldi sanırım ya ben çok korkuyorum hala bekliyorum ama böyle son anda vazgeçtim tamam ben yapamıcam dicekmişim gibi geliyo sezeryan olunca hiç değilse gün belli bu şekilde olunca artık manyapa bağladım sürekli su geldi sanıyorum çünkü nişanım geleli 10 gün oldu doktor o önemli değil diyo beklicez diyo ama işte ben de endişeliyim :S

ilki normaldi sanırım ya ben çok korkuyorum hala bekliyorum ama böyle son anda vazgeçtim tamam ben yapamıcam dicekmişim gibi geliyo sezeryan olunca hiç değilse gün belli bu şekilde olunca artık manyapa bağladım sürekli su geldi sanıyorum çünkü nişanım geleli 10 gün oldu doktor o önemli değil diyo beklicez diyo ama işte ben de endişeliyim :s

ilkide sezeryan ama onda sancı su nişan hepsini gördüm bebek inmeyincee sezeryana döndük...
Cnm nişan gerçekten önemli değil...
Su konusundada endişe etme boşa...
çünkü anlaşılmayacak bişey değil...
Eğer gelirse muhakkak anlarsın...

kıyamam canım yaaaa nasıl bir heyecandır şimdi senin ki :KK52: rabbim gönlüne göre versin inş hayırlısı ile sağlıkla paşanı alırsın kucağına saat 00:00 geçti artık benim de 10 günüm kaldı kızıma kavuşmama :KK16:
heyecan valla ama korku degıl herkes arayıp soruyor zeynep korkuyor musun falan diye annemde tık yok bunda diyor ..
korkumdan ölsemde belli etmem :KK9::KK9: cok inadımdır ..

.......SON 3 .....
YA UYKU DÜZENİM,YEMEK SÜZENİM HARAP DURUMDA...
ne uyuyabiliyorum nede yemek yiyebiliyorum...
heyecan yapacak bişey yok biliyorum ama kuzu kuzu kesilmeye gidecek olmak fikri:18:
ALLAHIMMMM YARDIM ET...
ZEYNEPCİM ÇOK YAKLAŞTI...
ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIKLAR NASİP ETSİN....
aminnn .. Kız benımde istahım bi açıldı heyecandan mıdır nedir aboooo oturdum sen 1 tencere yemeği ye kalk annem şok oldu kızım aç mı dogurdum ben senı dedi :KK1:

KIZLAR TOPİĞİMİZ BU YÖNDEN EPEY GERİ KALDI...
lüTFEN DOĞUMLARINIZIN HİKAYELERİNİ FIRSAT BULDUĞUNUZ İLK ANDA PAYLAŞIN...
SEZERYAN YADA NORMAL FARK ETMEZ...
ÖNEMLİ O LAN O ANI BİZİMLE PAYLAŞIYOR OLMANIZ...
bebegım ben bebegı kucagıma alayım hemencecık yazacam zaten pc mı ben hastaneye getırecegım ne olur ne olmaz . kkdan telefonla gorustuklerım var gerekırse onlara naklen yayın yaptırtırım sız merak etmeyinnnnn:KK9:

ilkide sezeryan ama onda sancı su nişan hepsini gördüm bebek inmeyincee sezeryana döndük...
Cnm nişan gerçekten önemli değil...
Su konusundada endişe etme boşa...
çünkü anlaşılmayacak bişey değil...
Eğer gelirse muhakkak anlarsın...

hayırlısı dediğin gibi ama ilk olmasının verdiği bir tecrübesizlik işte....sana da iyi geceler ben de kaçıyorum ufaktan herkese Allah rahatlık versin...

.......SON 3 .....
YA UYKU DÜZENİM,YEMEK SÜZENİM HARAP DURUMDA...
ne uyuyabiliyorum nede yemek yiyebiliyorum...
heyecan yapacak bişey yok biliyorum ama kuzu kuzu kesilmeye gidecek olmak fikri:18:
ALLAHIMMMM YARDIM ET...
ZEYNEPCİM ÇOK YAKLAŞTI...
ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIKLAR NASİP ETSİN....

bende aynıyım benim daha 10 günüm var hemen olsada bitse doğum anı :18:

merhaba temmuz anneleri ben yazmasamda topiği fırsat buldukça takip ettim bende temmuz annesiyim tahmini doğum 9 temmuzdu fakat bebeğim hala gelmeye niyetli değil 40 haftam bitti normal doğum olmayınca sezeryene karar verdik pazartesi sezeryenle bebeğime kavuşacağım allahın izniyle. inşallah tüm anneler sorunsuz bebeklerine kavuşur

merhaba temmuz anneleri ben yazmasamda topiği fırsat buldukça takip ettim bende temmuz annesiyim tahmini doğum 9 temmuzdu fakat bebeğim hala gelmeye niyetli değil 40 haftam bitti normal doğum olmayınca sezeryene karar verdik pazartesi sezeryenle bebeğime kavuşacağım allahın izniyle. inşallah tüm anneler sorunsuz bebeklerine kavuşur

Cnm allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin ins.

selamlar canım hayırlı olsun bebişin :nazar::nazar::nazar:
göğsümün ucu yara oldu tatlım iki gün emzirdim sonra tam ememediği için süt kanalları tıkandı şimdi pompayla alıp veriyorz arada mama takviyesi:KK43: var ama sağ göğsümün yarası geçti şükür ama sütüm daha az gibi hala

Canım sendemi dogum yaptın hayırlı uğurlu olsun Benimde Demir erken gelince emmede problem oldu tam ememiodu sutum var sarılık oldu pompayla çektim bende kanallar açılır üzüm ye sut yapıcı çay iç bol sıvı tuket artar sütun

zamanımız neredeyse aynı demekki şimdilerde bende doğurabilirim :) kısaca özetleyebilirmisin yaşadıklarını? hayırlı olsun bebişin güle güle büyüt...

benım onceden ne nısan ne suyum geldı.cok sancım oldu ve yaklasık 10 saat cektım duzenlı sancılardı ama ardından kanamam oldu ve sancılar dayanılmayacak sevıyeye geldı.hastaneye geldık 3 cm acıklık vardı.benı yatısa aldılar hemen.6 cm de fılan epıduralı aldım ama allahım o nasıl bı acıdır epıdural olmasa ben dayanamazdım emınım.9cm acıklıkta dr keseyı delsı suyumgeldı.suyumda bebegın kakası vardı ıcerde kakasını yapmıs.ama burda dr lar cok rahat bısey olmaz yutsada bız hemen kontrol altına alırız aglamazsa hemen korkma dedı.aradan 2 saat gectı epıdurale ragmen sancıları hıssetmeye basladım ve 9.ıkınmada kızım geldı.sukur bı problem de olmadı hemen agladı yanıma verdıler esıme kordonu kestırttıler.benım bole ıste.allah hepınızın yardımcısı olsun....

senın dogum ne zaman ?????

19unda allah nasip ederse

kızlar gecen gun agrım var yazmıstım.agrılarım arttı ve ertesu gun kızımı epıdural normal dogumla dunyaya getırdın.allah hepınızı kurtarsın ıns...

allah analı babalı büyütsün

yok canım rabbim izin verirse 20 sinde doğum yapacağım inşallah ben son günüde saymıyorum kızıma kavuşacağım günleri kısaltmaya çalışıyorummmm :KK52:
senin tarih belli mi ?

bende 10 gün kaldı diye sayıyorum 19u inşallah :)))))

heyecan valla ama korku degıl herkes arayıp soruyor zeynep korkuyor musun falan diye annemde tık yok bunda diyor ..
korkumdan ölsemde belli etmem :KK9::KK9: cok inadımdır ..

aminnn .. Kız benımde istahım bi açıldı heyecandan mıdır nedir aboooo oturdum sen 1 tencere yemeği ye kalk annem şok oldu kızım aç mı dogurdum ben senı dedi :KK1:

bebegım ben bebegı kucagıma alayım hemencecık yazacam zaten pc mı ben hastaneye getırecegım ne olur ne olmaz . kkdan telefonla gorustuklerım var gerekırse onlara naklen yayın yaptırtırım sız merak etmeyinnnnn:KK9:
ne güzel işte aç kalmazsın...
benim bağırsaklarımda bozuldu yemememden dolayı...
ne olcak halim bilmiyorum...
eşim diyo lahmacun,döner bişii istermsin ama yok gram bişey çekmiyo cnm...
zeynep hastaneye gitcen dimi bugun?

gece çok erken yatmışım gibi ,sabahta erkenden uyandım...
annem görse bu halime bayırlır....
evde iş fln dA bırakmıyorum ne olur ne olmaz diyerek...
:KK1:

X