2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

biz eşimle hep düşünmüştük :KK70: kız olursa inci erkek olursa emir :nazar:
ama ikimiz de erkek gibi hissediyoruz :KK70: iki isim vermeyi düşünüyoruz bebeğimize, ben emir tuna olsun diyorum o emir serdar diyor. ama ikinciye çotjkarışmak da istemiyorum çünkü emir benim fikrimdi :KK70: :KK3:

guzel ısımler canım ınciyı bende duşunmustm:)ama ben zeynep su ıstyodm sevmdgm bırı zeynep naz koydu zeynebı eledm aklmda yok bı ısım erkek olursa esım selim ıstyo

teşekkür ederim. kaybından ne kadar süre sonra hamile kaldın. bu benim için çok önemli. bebeğimi çok istiyorum. 6 ay beklemen gerek falan diyorlar nasıl bekliycem bilmiyorum. ne zaman hamile kaldın tekrar. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Canım Allah tekrar yaşatmasın inşallah, benim de temmuz ayında bi kaybım oldu hem de 14 haftalık, 3 ay bekledim ekimde yine hamile kaldım çok şükür hatta doktorum bi adet dönemi geçtikten sonra tekrar hamile kalabilirsin demişti ama ben sonra tekrar ameliyat fln olduğum için 3 aya çıktı süre, canını sıkma sen de en kısa zamanda hamile kalırsın umarım...

guzel ısımler canım ınciyı bende duşunmustm:)ama ben zeynep su ıstyodm sevmdgm bırı zeynep naz koydu zeynebı eledm aklmda yok bı ısım erkek olursa esım selim ıstyo

ah ah sen o zeynebi bir de bana sor :)
benim de küçüklüğümden beri kızım olursa adını zeynep koycam gibi konuşmalarım vardı ammaaaaaaaa gel gelelim kiiiii, eşimin eski sevgilisinin adı zeynep :KK43: maalesef kafaden elemek zorunda kalıyorum :KK55:

Banada hep erkek gibi geliyor acaba dogrumudur bu hisler :)) ruyalarimdada hep erkek olarak goruyorum :]

Ben de kaybettiğim bebeğimde hep erkek gibi hissediyordum ve erkek olduğunu öğrenmiştik, şimdi ise kız hissediyorum bakalım tutatacak mı yine, tabiki önemli olan sağlıklı olması :nazar:

Başka var mı kızlar cinsiyet hisseden:KK1:

Banada hep erkek gibi geliyor acaba dogrumudur bu hisler :)) ruyalarimdada hep erkek olarak goruyorum :]

ayy benimki de bana erkek gibi geliyor. yani aslında kız istiyordum hep önceleri ama hamile kalınca hep erkek gibi gelyor bana. rüyalarımda da erkek görüyorum hep :) hakkımızda hayırlısı. rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize :)

Ben de kaybettiğim bebeğimde hep erkek gibi hissediyordum ve erkek olduğunu öğrenmiştik, şimdi ise kız hissediyorum bakalım tutatacak mı yine, tabiki önemli olan sağlıklı olması :nazar:

Amin cnm ins . Rabbim saglik versin hepsine. İnsallah bnm hissimde dogru cikar =]

Sağlıklı,sıhhatli,hayırlı evlatlar olsunlarda cinsiyetin hiç bir önemi yok.Ama tanıyan tanımayan herkes senin kız çocuğun olacak diyor.Bende bazen oğlum diye ağzımdan çıkıyor.Sonra çok pişman olup yavrum diye seviyorum.

ayy benimki de bana erkek gibi geliyor. yani aslında kız istiyordum hep önceleri ama hamile kalınca hep erkek gibi gelyor bana. rüyalarımda da erkek görüyorum hep :) hakkımızda hayırlısı. rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize :)

Amin ins. Bende onceleri kiz istiyordum hep ama simdi senin dedigin gibi oldu Hamilelikte =]

ah ah sen o zeynebi bir de bana sor :)
benim de küçüklüğümden beri kızım olursa adını zeynep koycam gibi konuşmalarım vardı ammaaaaaaaa gel gelelim kiiiii, eşimin eski sevgilisinin adı zeynep :KK43: maalesef kafaden elemek zorunda kalıyorum :KK55:

bende aynı canım kucuklgmdn berı zeynep dyodm kısmet dglmş sagliklı gelsnlerde meleklermz

kizlar bu gun migdem cok kotu, hem bulaniyor, hem agriyor. Gece boyunca da bas agrisindan uyuyamadim. 11. haftaya girecez, ama benim migdem bu gunlerde daha koyu olmaya basladi.
Ayrica asiri duygusalim, ya da gercekten kendimi cok yalniz hissediyorum. Annem ve kardeslerim aklima gelip durup durup agliyorum. Burda cok yalniz kaldim, canim yemek yapmak, yemek yemek bile istemiyooo...Kendimi cok caresiz ve hissediyorum, korkuyorum resmen yaaaa...
Neyse yine gozlerim doldu, sanirim hamilelyim :)
Annemi ozledim yaaaa

kizlar bu gun migdem cok kotu, hem bulaniyor, hem agriyor. Gece boyunca da bas agrisindan uyuyamadim. 11. haftaya girecez, ama benim migdem bu gunlerde daha koyu olmaya basladi.
Ayrica asiri duygusalim, ya da gercekten kendimi cok yalniz hissediyorum. Annem ve kardeslerim aklima gelip durup durup agliyorum. Burda cok yalniz kaldim, canim yemek yapmak, yemek yemek bile istemiyooo...Kendimi cok caresiz ve hissediyorum, korkuyorum resmen yaaaa...
Neyse yine gozlerim doldu, sanirim hamilelyim :)
Annemi ozledim yaaaa

Geçmiş olsun... benim de midem ara ara kötüleşiyor hatta acile gidip serum takdırdığım da oldu... Doktorum 13. haftada geçer dedi napalım sabredicez artık meleklerimiz için herşeye değer...
Seni çok iyi anlıyorum ama kendini bırakma bebeğim için güçlü olmalıyım diye düşün, ayrıca niye yalnız olacaksın ki bebişin var o hep senin yanında olur inş. :))

Geçmiş olsun... benim de midem ara ara kötüleşiyor hatta acile gidip serum takdırdığım da oldu... Doktorum 13. haftada geçer dedi napalım sabredicez artık meleklerimiz için herşeye değer...
Seni çok iyi anlıyorum ama kendini bırakma bebeğim için güçlü olmalıyım diye düşün, ayrıca niye yalnız olacaksın ki bebişin var o hep senin yanında olur inş. :))

Dogru soyluyorsun, haklisin. Kendimi birakmamam lazim. Ama sanirim cok gucsuzum bu gunlerde, hem psikolojik hem de vucut olarak... 1.5 ay sonra Turkiye`ye gidecem, ama doktor izin verirse.. Korkuyorum iste... Ya izin vermezse :KK43:

Canim benim tesekkur ederim, bu gunler de gececek biliyorum, geriye baktigimizda kendi halimize gulecegiz...
Allah`im tum annislere sabir ve guc versin, kolaylik versin insallah

canım ben istanbulda değilim ki Ankaradayım:KK53: Ankarada da var 29 mayıs hastanesi acaba hastane isminden mi istanbulda sandın beni?sen istanbulda mısın?
aaa çok şaşırdım :) istanbulda da 29 mayıs hastanesi var seni istanbulda sanıyordum ben istanbulda oturuyorum, hatta yakın olduğumu düşünmüştüm:)

bence eleme seçim senin iki isim koyabilirsin. bir hadis var tam aktaramıycam ALLAH affetsin ama aklımda kalan zeyneb ismini kız çocuklarınıza armagan edin.

Kiz ismi Asiye Betül
Erkek ismi Yusuf (?) :))))
enteresan bir tevafuk :) benim ismim Betül :) erkek olursa çocuk Yusuf Eymen olabilir diye düşünmüştük. bu arada hamile olduğumu öğrendiğimiden beri kaç isim geldi geçti son ana kadar yada cinsiyete kadar isim netleştiremicem sanırım :)) bu arada asiye ismini güzelce araştırabilirmisin canım. o ismi efendimiz uygun bulmayıp değiştirdiğini biliyorum. kendin araştır daha faydalı olur.

yaa ablam hissetmiş erkek olacağını bebiş erkek:) bende erkek gibi hissediyorum ancak hisler yanıltabilir :) rüyamda iki gündür ayrı ayrı kız çocukları görüyorum çok tatlılar ama :) belkide bebişim kız. evladın hayırlısını istemek gerek kız olsun erkek olsun gibi cinsiyet siparişi vermek Rabbimize saygısızlık olur diye düşündüğümden cinsiyet konusunun çok üzerine gitmek istemiyorum.

hoşbulduk tatlım. demekki aynı gibi hamileliklerimiz:) benim sat 17 ekimdi. doktor tahmini doğum tarihin 24 temmuz dedi :)
bir de heyecanlıyım daha kalp atışını duyamadık çünkü :) biran önce günlşer geçsin, gidip dinleyelim pıt pıtları :)

alintiyi bendne yapmis gibi olmussun ama ben daha keseyi gormedim, yani ben yazmadim yukaridakileri:KK1:
pazartesi bebegimle bulusmaya gidiyorum insallah:emir_bebek
:

merhaba arkadaşlar bu sabah kontrole gittik
crl ise 9,9 mm çıktı
Çok şükür sağlıklıymış bebişim benim kanamalarım oluyordu esasen onun için gittim herhangi bri sıkıntı yok dedi
dedimki düşük ihtimali nedir?
Bana öyle bir soru soruyorsunki?(ben ne zaman öleceğim gibi ...) dedi bunun cevabı yok dedi

X