2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım ınsallah hersey yolunda gıder bebısını gorursun :):nazar:

sevgili hapsuu merhaba iyi olursan benide eklermisin listeye sat 10 ekim yaş 32 kilo 56 beklenen doğum tarihi 16 temmuz ilk hamileliğim
istanbulda oturuyorum. umarım miden daha iidir benim çok kötü :KK43: hamileliğimden hiç bi zevk alamıorum hayattan koptum resmen...

bende temmuz 2012 anne adayıyım.......
6 haftalık hamişim arkadaşlar ama hiç hamile değil gibiyim. ne mide bulantısı, baş dönmesi hiç birşeyim yok. yarın yine doktora gidicem bakalım. geçen hafta kese göründü. acaba bu hafta kalp atışını duyabilir miyim sizce??

bende temmuz 2012 anne adayıyım.......
6 haftalık hamişim arkadaşlar ama hiç hamile değil gibiyim. ne mide bulantısı, baş dönmesi hiç birşeyim yok. yarın yine doktora gidicem bakalım. geçen hafta kese göründü. acaba bu hafta kalp atışını duyabilir miyim sizce??

ben 5.hafta icindeyim, aynen senin gibi..akintim, gogus agrim ve karnin alt kisminda gerilmeler var
ama bunlar disinda cok normalim, insanda bulanti olmayinca normal hayatina rahat devam edince bu sefer de 'ya ben nasil hamileyim' diyor di mi? :KK1: bosver dusunme bunlari, ne guzel iste, belki bizim hamilelik bulantisiz gecer baslarda kendini gostermediyse:KK34:

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul11 Temmuz62Istanbul30
TDS2. bebek29 eylül05 Temmuz52
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
sehrinaz2. BEBEK29 eylül05 Temmuz68istanbul29
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz66kocaeli24
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 Temmuz55Istanbul26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
asya60ilk03 ekim09 Temmuz62İzmir26
butterfly33ilk03 ekim09 Temmuz5533
habisshilk03 ekim09 Temmuz53Ankara24
aysun55382. Bebek09 TemmuzSezeryan
kelebeketkileriilk04 Ekim10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
hayatagülilk07 ekim13 Temmuz83Kocaeli25
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
Candasilk08 ekim14 temmuz
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim16 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
Yenibahar2710 Ekim16 temmuz6127
Yskilk10 ekim16 Temmuz
luxxorilk10 Ekim23 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
Laura1lk10 Ekim16 Temmuz56İstanbul32
pnraliilk12 Ekim17 Temmuz60istanbu27
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
Parpalmilk14 Ekim21 Temmuzİzmir29
şeker_portakaliilk14 Ekim20 Temmuz75İstanbul28
glmtilk15 ekim22 temmuz58
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Ckork17 Ekim23 temmuz
breshka18 ekim24 temmuz
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529
pembekelebekilk18 ekim24 temmuz23
Derenilk19 Ekim25 temmuz
arsimailk19 ekim25 Temmuzsezeryan56istanbul26
Lazanya2. bebek19 ekim25 Temmuzsezeryantrabzon
huli_bilk20 Ekim27 Temmuz56Sakarya27
msg38ilk23 Ekim30Temmuz54Malatya
23
everythingwillbegreat
ilk
23 Ekim
29 Temmuz
68
Moskova
27

Son düzenleme:
hu huuu nassınız hanımlar.. benim accık moralim bozuk :KK43: bugün bazı testler yaptırdık ve bazıları yüüksek çıktı en önemlisi de TSH o yüzden moralim bozuk :KK43: inşallah mercimeğimi sağlıkla alırım kucağıma dua edin :emir_bebek::nazar:

yarın kontrole gidicezz inşallah yarın yavrumu sağlıklı bi şekilde görürüz duyarız testlerim hakkında ii şeyler duyarım inşallahh çok heycanlıyımm sanki ilk defa görcemm mercimeğimiiiiiiiiiii :KK52::KK52:

cnm inşlh hayırlı haberlerle gelirsin bende c.tesi gidicem benimde tsh 3,60 çıktı bakalım tekrarlar herhalde tahlili çünkü 2 hafta önce 2,17 idi.birde pıt pıt ları duyarız inşlh.........

günaydin temmuz annisleri..

hayirli cumalar herkeslere.bi haftanin daha sonuna geldik, haftalar bitsin gelsin bebislerrrrrrr:nazar:

Günaydın arkadaşlar. bende temmuz annesiydim. daha 5 gün önce ama kaybettim meleğimi.noluuuuur şikayet etmeyin bulantım var, halsizim diye. onları öyle arıyorsunuz ki bebeğinizi kaybettiğinizde. keşke sürekli yatsam ama bebeğim içimde olsa diye. son bir haftadır mide bulantım yok o kadar rahttım ki. keyfim yerindeydi. ama içimde fırtınalar kopuyormuş nerden bilebilirdim. şimdi kendime kızıyorum söylendim bazen bulanıyorum diye. keşke bebeğim içimde olsa onu sağ salim kucağıma alabilseydim de 9 ay boyunca acı çekseydim. eminim şu an çektiğim acıdan daha fazla olamazdı. elinizdekinin kıymetini bilin. ona çok iyi bakıyorsunuz eminim ama daha iyi bakın. yaşadıklarımı kimse yaşamasın...

Günaydın arkadaşlar. bende temmuz annesiydim. daha 5 gün önce ama kaybettim meleğimi.noluuuuur şikayet etmeyin bulantım var, halsizim diye. onları öyle arıyorsunuz ki bebeğinizi kaybettiğinizde. keşke sürekli yatsam ama bebeğim içimde olsa diye. son bir haftadır mide bulantım yok o kadar rahttım ki. keyfim yerindeydi. ama içimde fırtınalar kopuyormuş nerden bilebilirdim. şimdi kendime kızıyorum söylendim bazen bulanıyorum diye. keşke bebeğim içimde olsa onu sağ salim kucağıma alabilseydim de 9 ay boyunca acı çekseydim. eminim şu an çektiğim acıdan daha fazla olamazdı. elinizdekinin kıymetini bilin. ona çok iyi bakıyorsunuz eminim ama daha iyi bakın. yaşadıklarımı kimse yaşamasın...

canım cok gecmiş olsun umarım yasadıgın son acı olur....

canim cok gecmis olsun..bundan sonrakilere rabbim uzun ömürler wersin insallah

günaydın hamişlerrrr
umarım herkesler iyidir?
ben iyiyim çok şükür bende hiçbir belirti hissetmeyenlerdenim bana kalp atışlarınıda dinletmemişti drum, ama önümüzdeki hafta dinletmeyecek olursa bu defa yalvarcam valla dinletin diye dinletin de hamile olduguma inanayım diye :KK9:
hilal canım allah yardımcın olsun geçmiş olsun gerçekten zor bir durum ,benimde daha önce bir kaybım oldugu için anlayabılıyorum seni ama herşeyin hayırlısı demekten başka elimizden bişi gelmıyor maalesef....

günaydın herkeseeee :KK49:

hamileyken umre ye gitmenin bi özelliği var mı?

bilmem ki
ama ben hep gitmek istiyorum çalıştığım için olmuyor malesef
şubat mart gibi işten çıkmayı düşünüyorum çıkınca rahatca giderim die :)
ee böylelikle bebişte oranın havasını solur ne güzel

inşaALLAH sana da bana da nasip olur ben çok istiyorum.

inşallah canım

hu huuu nassınız hanımlar.. benim accık moralim bozuk :KK43: bugün bazı testler yaptırdık ve bazıları yüüksek çıktı en önemlisi de TSH o yüzden moralim bozuk :KK43: inşallah mercimeğimi sağlıkla alırım kucağıma dua edin :emir_bebek::nazar:

yarın kontrole gidicezz inşallah yarın yavrumu sağlıklı bi şekilde görürüz duyarız testlerim hakkında ii şeyler duyarım inşallahh çok heycanlıyımm sanki ilk defa görcemm mercimeğimiiiiiiiiiii :KK52::KK52:

ya benimde yüksek çıkan var :KK43:
CMV Ig G referans aralığı 0,0 - 15,0 benim değerim ise 60,4 (+)
ne demek oluyor bilemedim ben :26:

Günaydın arkadaşlar. bende temmuz annesiydim. daha 5 gün önce ama kaybettim meleğimi..

Allah sabır versin arkadaşım
çok üzme kendini rabbim böle istemiş umarım en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip olur sana
kendini bırakma

günaydın hamişlerrrr
umarım herkesler iyidir?
ben iyiyim çok şükür bende hiçbir belirti hissetmeyenlerdenim bana kalp atışlarınıda dinletmemişti drum, ama önümüzdeki hafta dinletmeyecek olursa bu defa yalvarcam valla dinletin diye dinletin de hamile olduguma inanayım diye :KK9:
hilal canım allah yardımcın olsun geçmiş olsun gerçekten zor bir durum ,benimde daha önce bir kaybım oldugu için anlayabılıyorum seni ama herşeyin hayırlısı demekten başka elimizden bişi gelmıyor maalesef....

teşekkür ederim. kaybından ne kadar süre sonra hamile kaldın. bu benim için çok önemli. bebeğimi çok istiyorum. 6 ay beklemen gerek falan diyorlar nasıl bekliycem bilmiyorum. ne zaman hamile kaldın tekrar. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

günaydın herkese, sorunumu hatırlayanlar için ; güzel haberlerle döndüm...dün doktoruma gittim içimi çoook ama çok rahatlattı...beta hcg değerlerimin çok iyi olduğunu söyledi...kese 6.6 mm den 8.4 mm ye çıkmış yani bir günde 1.8 mm büyümüş çok iyi dedi tam göremesekte köşede biyerde bir oluşum başlamış bile dedi ve %99.9 normal bir gebelik , dış gebelik ve bu yalancı kese olsa böyle düzgün olmaz dedi...canını sıkma için rahat olsun haftaya cuma gel kalp atışlarına bakalım dedi...ve o da birşeyler görmek için henüz çok erken dedi....ve keseyi gördükten sonra beta hcg değerinin çok da anlamlı olmadığını takibin bebeğin gelişmesine göre yapılacağını söyledi...şimdilik bu kadar şimdi içim rahat cumayı bekliyorum

tecrübe ve bilginin gözünü seveyim herşey kitaplardaki uymuyor özellikle söz konusu insanoğluysa...doktor seçerken canınız sıkılsın istemiyorsanız tecrübesini mutlaka göz önünde bulundurun derim ben

günaydın herkese, sorunumu hatırlayanlar için ; güzel haberlerle döndüm...dün doktoruma gittim içimi çoook ama çok rahatlattı...beta hcg değerlerimin çok iyi olduğunu söyledi...kese 6.6 mm den 8.4 mm ye çıkmış yani bir günde 1.8 mm büyümüş çok iyi dedi tam göremesekte köşede biyerde bir oluşum başlamış bile dedi ve %99.9 normal bir gebelik , dış gebelik ve bu yalancı kese olsa böyle düzgün olmaz dedi...canını sıkma için rahat olsun haftaya cuma gel kalp atışlarına bakalım dedi...ve o da birşeyler görmek için henüz çok erken dedi....ve keseyi gördükten sonra beta hcg değerinin çok da anlamlı olmadığını takibin bebeğin gelişmesine göre yapılacağını söyledi...şimdilik bu kadar şimdi içim rahat cumayı bekliyorum

tecrübe ve bilginin gözünü seveyim herşey kitaplardaki uymuyor özellikle söz konusu insanoğluysa...doktor seçerken canınız sıkılsın istemiyorsanız tecrübesini mutlaka göz önünde bulundurun derim ben
canım güzel haberlerle donmene cook sevindim :) ee kalp atıslarını duyarsın umarım bu gidişine :)

ya benimde yüksek çıkan var :KK43:
CMV Ig G referans aralığı 0,0 - 15,0 benim değerim ise 60,4 (+)
ne demek oluyor bilemedim ben :26:

merhabalar
CMV streptomegalovirüs diye bir enfeksiyona bakılıyor tümgebelere ve bu tahlil de Ig G yüksek ise iyi çünkü bağışıklığın oldugunu gösteriyor ...

teşekkür ederim. kaybından ne kadar süre sonra hamile kaldın. bu benim için çok önemli. bebeğimi çok istiyorum. 6 ay beklemen gerek falan diyorlar nasıl bekliycem bilmiyorum. ne zaman hamile kaldın tekrar. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım bizde başka problemlerde vardı o yüzden çok bekledik tam 2 yıl sonra ama dediğim gibi baska baska problemler vardı ve boşuna zaman kaybı yaşadık boşu boşuna hemde olan bişey teşhis edilememiş meğer o sürede ...
ekstra bir problem olmadıgında çok da vakit gerekmıyor , siz bekleme süreniz ne kadarsa o süreyi geçirin en iyi şekilde , ondan sonra tam gaz çalışmalara başlayın....

benim annem farklı şehirde:KK43: isteyemiyorum maalesef onun için iş başa düştü. sabretmeye çalıştım esasında komşular falan getirirde aşure gününde getirir aşure gününe daha çoook var:) bekleyemem :)):KK19: bu arada sen nerede oturuyorsun avrupa yakasında olduğunu biliyorum.

canım ben istanbulda değilim ki Ankaradayım:KK53: Ankarada da var 29 mayıs hastanesi acaba hastane isminden mi istanbulda sandın beni?sen istanbulda mısın?

canım inşallah her şey yolunda gider hiç moralini bozma elbette bir ilaç takviyesi bir şey vardır doktorun önleyebileceği bu testlerin yapılma sebebi o zaten hani sıkıntı varsa giderelim diye:KK71:

ben 5.hafta icindeyim, aynen senin gibi..akintim, gogus agrim ve karnin alt kisminda gerilmeler var
ama bunlar disinda cok normalim, insanda bulanti olmayinca normal hayatina rahat devam edince bu sefer de 'ya ben nasil hamileyim' diyor di mi? :KK1: bosver dusunme bunlari, ne guzel iste, belki bizim hamilelik bulantisiz gecer baslarda kendini gostermediyse:KK34:

canım büyük konuşma nolursun benim sata göre 7. haftada iken başladı bulantılarım. çok yoğun değil ama aldığım 1 kiloyu da geri vercem sanırım:KK37: bebiş 1 hafta geriden gittiği için 6. haftamın başında başladı o zamana kadar hiç bişi yoktu. Umarım yaşamazsınız:KK19:

hilalcim çok geçmiş olsun canım Allah sabırlar versin yeni ve daha sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Vücudumuz bozuk kromozama sahip bebekleri atarmış sağlam olmadığı için öyle düşün. Düşük nedenini biliyor musun peki? Ne dedi doktor?

X