2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar bu sabah kontrole gittik
crl ise 9,9 mm çıktı
Çok şükür sağlıklıymış bebişim benim kanamalarım oluyordu esasen onun için gittim herhangi bri sıkıntı yok dedi
dedimki düşük ihtimali nedir?
Bana öyle bir soru soruyorsunki?(ben ne zaman öleceğim gibi ...) dedi bunun cevabı yok dedi

Allah korusun canım ya aklına getirme öyle kötü şeyleri tabiki düşük falan olmayacak sağlıkla dünyaya getireceğiz inşallah bebişlerimizi:KK16:

aaa çok şaşırdım :) istanbulda da 29 mayıs hastanesi var seni istanbulda sanıyordum ben istanbulda oturuyorum, hatta yakın olduğumu düşünmüştüm:)

bence eleme seçim senin iki isim koyabilirsin. bir hadis var tam aktaramıycam ALLAH affetsin ama aklımda kalan zeyneb ismini kız çocuklarınıza armagan edin.

enteresan bir tevafuk :) benim ismim Betül :) erkek olursa çocuk Yusuf Eymen olabilir diye düşünmüştük. bu arada hamile olduğumu öğrendiğimiden beri kaç isim geldi geçti son ana kadar yada cinsiyete kadar isim netleştiremicem sanırım :)) bu arada asiye ismini güzelce araştırabilirmisin canım. o ismi efendimiz uygun bulmayıp değiştirdiğini biliyorum. kendin araştır daha faydalı olur.

yaa ablam hissetmiş erkek olacağını bebiş erkek:) bende erkek gibi hissediyorum ancak hisler yanıltabilir :) rüyamda iki gündür ayrı ayrı kız çocukları görüyorum çok tatlılar ama :) belkide bebişim kız. evladın hayırlısını istemek gerek kız olsun erkek olsun gibi cinsiyet siparişi vermek Rabbimize saygısızlık olur diye düşündüğümden cinsiyet konusunun çok üzerine gitmek istemiyorum.

ben de aynen, bazen agzimdan erkek bebek falan cikiyor sonra kziiyorum kendime
ne olursa olsun saglikli olsun yeter
ben hamiel oldugumu hissetmemistim:KK1:
adet gelmeyince anladim
o yuzden su an cinsiyeti hissetsem de kendime guvenmiyorum. gonlumden erkek geciyordu hep ama sonucta benim bebegim o, kiz olsun erkek olsun farketmez. ee bir de ilk cocuk

ben de aynen, bazen agzimdan erkek bebek falan cikiyor sonra kziiyorum kendime
ne olursa olsun saglikli olsun yeter
ben hamiel oldugumu hissetmemistim:KK1:
adet gelmeyince anladim
o yuzden su an cinsiyeti hissetsem de kendime guvenmiyorum. gonlumden erkek geciyordu hep ama sonucta benim bebegim o, kiz olsun erkek olsun farketmez. ee bir de ilk cocuk

nedense benimde içimden hep erkek geçiyor kız olursa çok şaşırıcam heralde çok bekledim bende gelmesini sağlıkla gelsinde tek başka bişey istemiyorum

kız olsun erkek olsun tabiki farketmez sağlıklı olsunlar da.

ama biz eşimle flört ederken isimleri belliydi yavrularımzın :))

kız :Şevval

erkek:Yusuf Kenan

selam kizlar

beni de taniyan tanimayan herkes erkek diyo, bilmioyrum hayirlisi hepimiz icin tabikide...

kizlar bu gun migdem cok kotu, hem bulaniyor, hem agriyor. Gece boyunca da bas agrisindan uyuyamadim. 11. haftaya girecez, ama benim migdem bu gunlerde daha koyu olmaya basladi.
Ayrica asiri duygusalim, ya da gercekten kendimi cok yalniz hissediyorum. Annem ve kardeslerim aklima gelip durup durup agliyorum. Burda cok yalniz kaldim, canim yemek yapmak, yemek yemek bile istemiyooo...Kendimi cok caresiz ve hissediyorum, korkuyorum resmen yaaaa...
Neyse yine gozlerim doldu, sanirim hamilelyim :)
Annemi ozledim yaaaa

canim benim seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki zaman durdu sanki akmiyo gecmiyo günler..cok hassaslastik ve ben de bir anda aglamya basliyorum ailemi cok özledim.istanbul u cok özledim.bazen kendimi cok yalniz hissediyorum ama bebisimi düsünüyorum onunla konusuyorum biraz rahatliyorum..ben de doktoruma ilk gittigimde direkt türkiye ye gidebilir miyim ucakla diye sormustum bana havayolu sirketi izin verirse 8. aya kadar biz izin veriyoruz demisti..önemli olan engebeli tümsekli v.s kötü yollarda yolculuk yapilmamasi dedi..icini ferah tut zor zamanlarini nasilsi atlatmissin türkiye ye gittigimizde hamileligimizin keyfini sürecegiz ailemizle sevdiklerimizle insallah...ayri bi heyecan olacak hem onlar hem de bizim icin:))

nedense benimde içimden hep erkek geçiyor kız olursa çok şaşırıcam heralde çok bekledim bende gelmesini sağlıkla gelsinde tek başka bişey istemiyorum

senin nicki hatirliyorum
biz senle iki ay battastik
ayni amanda hamile kalmisiz:KK34:
hatta nurgulce vardi onceki ay hamile kalmisti ve oflu vardi bizle battas, o da hamileymis:KK34:

şevval kız kardeşimin adı ben koymuştum daha 6 yaşında kuzucum(kazan dibi) ben büyüttüm sayılır çok özlüyorum onu ya adını duyunca kötü oldum şimdi :KK14:

kızlar bugün hiç keyfim yok midem coştu gündüzleri nisbeten iyi oluyordu ama bugün sabahtan beri kötüyüm çıkarmıyorum ama sabahtan beri yediklerim 1 dilim ekmek 3 kaşık barbunya yemeği 4 galeta çubuğu1 mandalina ve biraz leblebi başka da bir şey yiyemedim:KK37:

bu arada ben hep rüyalarımda kız bebek görüyorum hayırlısı olsun. Kız olursa ayça ya da miray erkek olursa da utkan koyacağız nasipse

kızlar bugün hiç keyfim yok midem coştu gündüzleri nisbeten iyi oluyordu ama bugün sabahtan beri kötüyüm çıkarmıyorum ama sabahtan beri yediklerim 1 dilim ekmek 3 kaşık barbunya yemeği 4 galeta çubuğu1 mandalina ve biraz leblebi başka da bir şey yiyemedim:KK37:

bu arada ben hep rüyalarımda kız bebek görüyorum hayırlısı olsun. Kız olursa ayça ya da miray erkek olursa da utkan koyacağız nasipse

canım biran önce geçer inşallah bulantıların bende şimdilik yok çok şükür olacak diye ödüm kopuyor:18:

canım biran önce geçer inşallah bulantıların bende şimdilik yok çok şükür olacak diye ödüm kopuyor:18:

inşallah başlamaz valla msgcim benim de 5+6da hissettirdi kendini 6+1de başladı şu an 6+4 iyice arttı önümüzdeki haftalarda bari bu seviyede kalsın razıyım.

kizlar 5.haftada bel agriniz oldu mu sizin de?
ara ara cok asiri siddetli degil de, oluyor. kasiklarimda adet sancima benzer birseyler olmaya basladi simdi de hafif hafif:44:

ara ara cok asiri siddetli degil de, oluyor. kasiklarimda adet sancima benzer birseyler olmaya basladi simdi de hafif hafif:44:

ben çalışıyorum canım 24 saat nöbet tutuyoruz bazen yorulunca bebişim sinyal veriyor bel ve kasık ağrılarım oluyor dinlenince geçiyor ama benimki

yani önümüzdeki hafta zorlu geçeceğe benziyor benim için :KK50:

olmaz umarım canım burda 6.ayında bi arkadaşım var hamile o da maşallah hiç bir sıkıntı çekmeden büyüdü gitti karnı

bende bel ağrısı değil de kasık sancısı oluyor her gün ara ara gelip geçiyor sonra bi 3-4 dakika sürüyor

ne kadar çok Yusuf oldu :) ne güzel. esasında Yusuf kayınbabamın ismi kendisini severim çok iyi davranır bana. aslında hiç sevmem anne baba ismini çocuğa vermeyi ama jest olsun istiyorum bakalım fikirler değişmezse :))

rabbim bebişlerimize sağlıcakla kavuşmayı ve güzel anlamlı isimler verebilmeyi nasip etsin amin.

ben çalışıyorum canım 24 saat nöbet tutuyoruz bazen yorulunca bebişim sinyal veriyor bel ve kasık ağrılarım oluyor dinlenince geçiyor ama benimki

tesekkurler canim cevapladigin icin
hergun farkli farkli seylr hissediyorum, daha yeni ya kendimi dinliyorum bu aralar, sonra alisirim herhalde:KK1:
benim de arada bir oluyor, uzaninca geciyor

olmaz umarım canım burda 6.ayında bi arkadaşım var hamile o da maşallah hiç bir sıkıntı çekmeden büyüdü gitti karnı

bende bel ağrısı değil de kasık sancısı oluyor her gün ara ara gelip geçiyor sonra bi 3-4 dakika sürüyor

aynen
size yadigimda vardi simdi gecmis
ama belim agriyor simdi de :KK1:
neyse bebegim saglikli olsn cekerim hepsini
bunlar tatli tatli geliyor simdi bana:nazar:

X