2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bugün biz miniğimle tanıştık çok şükür kalp atışlarını da gördüm ama henüz duyamadım çok mutluyummmmmmmm Allahım herkese yaşatsın bu duyguyu

bugün biz miniğimle tanıştık çok şükür kalp atışlarını da gördüm ama henüz duyamadım çok mutluyummmmmmmm Allahım herkese yaşatsın bu duyguyu

Gözün aydın canım..Kalp atışları duyulduk yada görüldükten sonra her doktora gidişin yen bir heyecan oluyor..

Gözün aydın canım..Kalp atışları duyulduk yada görüldükten sonra her doktora gidişin yen bir heyecan oluyor..

çok sağol canımmmm nasıl heyecanlandım varya elim ayağım titredi yemin ederim çok şükür yaa bugünleri de gördüm Rabbim herkese yaşatsın şimdi 2 hafta sonra gidicem diğer kontrole

meleğimizi gördük bugün 2mm kalp atışları var ama duyamadık olsun sağlıklı gelişsinde inşallah

meleğimizi gördük bugün 2mm kalp atışları var ama duyamadık olsun sağlıklı gelişsinde inşallah

kızlar cok sevındım sizin için ayy bende bugun gıdıcem doktora ınsallah dyarız pıt pıtları yada gorurum...

kızlar cok sevındım sizin için ayy bende bugun gıdıcem doktora ınsallah dyarız pıt pıtları yada gorurum...

çok sağol canımmm hadi hayırlısıyla git gel inşallah sen duyarsın kesin sanırım 1 hafta vardı aramızda bizimki biraz zayıftı doktor zorlamak istemedi haftaya daha iyi duyulur dedi

canım ya idare edıyorum hanı mıde bulantım son hız devam edıyo ama sıksık yıyorum rahatlıyorum ay cuma gunu hastanlık oldum baska olmam umarım. sende durum ne ?

bizde keseyi gördük çok şükür canım buda kimyasal olacak diye ödüm kopuyordu içim rahatladı çok şükür çok yiyorum ben ya şimdiden 2 kilo aldım ara ara bulantı var ama çok hafif inşallah artmaz ben çok korkarım bulantıdan:18:

canım yaa bırsey deıl ben daha bakmadım kılo aldım mı dıye bugun ogrenıcem ama sanmıyorum mıde bulantısı yuzunden almamısımdır. canım benımde en cok korktugum sey mıde bulantısıydı hatta benım mıdemde gastrit vardı ve fecıydı aylarca tedavı oldum o nedenle korkum 2 kat kusmayı beceremıyorum bıle kasılıp kalıyoum kı bebısım ıcın ıyı deıl. benımde ılk basta hafıftı gıttıkce kotulestım 6 haftanın sonunda tavan yaptı. inşallah benım gıbı olmazsın canım cook zor cunku. kılo aldın dıye de uzulme sakın.

çok sağol canımmm hadi hayırlısıyla git gel inşallah sen duyarsın kesin sanırım 1 hafta vardı aramızda bizimki biraz zayıftı doktor zorlamak istemedi haftaya daha iyi duyulur dedi

vajinal mı baktı doktor sana ? bana vajınal bakmıyor ılk aylarda ben tercıh etmıyorum demıstı bana doktorum o nedenle duyamayabılırım ama ınsallah gorurum bugun tam 7 haftalık oldum.

buarada yazmayı unutum kesenı gordun umarım kalp atıslarını da duyarsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…