2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım ya ınan hıc bos durmuyo agzım sureklı atısdırıyorum bu ekılde cozum buldum valla ama dedıgını de denıycem ınsallah ıse yarar

Canım geçmiş olsun..Haftalar ilerledikçe mide bulantısı azalıyor.Birde enim dün midem bulantı vardı.Ayva yedim gerçekten faydalı oldu.Dene derim..

Liste konusunda yardımcı olabilirim.Bazı isimler atlanıyor.Özelden mesaj atarlarsa müsait olmadığın zamanlarda bende giriş yaparım..

canım cook saol. özelden mesaj atan pek olmuyo bende rıca etmıstım ama herkes atamıyor msj buarada lısteye nasıl ekleyecegını anlatayım en son yazılan lısteyı kopyalıp konuya cvp verdıgımız mesaj kutusunu acıyosun sağ uste A isaretı var onu tıkladıktan sonra past yapıyosun copy yı sonra eklemek ıstedıgıne yer acman gerekıyorse ustekı sımgelerden en altaki 4 ve 5 sımgelerle yer acıyosun sımdıden tesekkurler.

saol canım ya ınan hıc bos durmuyo agzım sureklı atısdırıyorum bu ekılde cozum buldum valla ama dedıgını de denıycem ınsallah ıse yarar

özellikle sade dondurma ye demişti doktor ve çok işe yaradı zaten Kıbrıs taymışsın soğuk da yok oralarda mutlaka dene umarım işe yarar.
ben ilk hamileliğimde hiç bulantı sorunu yaşamadım fakat 26 haftalıkken bir sabah uyandım ve yataktan kalkamadım kafamı kaldırdığım an midemde ne varsa dışarı çıkıyordu doktora gittik hemen ama film vs çekemediler ve gebeliği bağlı bulantı tanısıyla 3 gün yattım serum yedim:2: yani demem o ki bulantı illa ilk ahftalarda olacak diye bir kaide yok gebeliğin her döneminde olabiliyor.

günaydın herkese bldiğiniz üzere c.tesi hafif ağrım ve akıntım vardı
doktora gittik kan alındı değere tekrar bakıldı 484,74 olan kandeğerim 4 günde 3116 ya yükselmiş ve kesemizide gördükkk şükürler olsuın 2 hafta sonra kalp atışı için gidicez allah kısmet ederse ...

sizler nasılsınız

listeye benide eklermisiniz

pembekelebek yaş 23 ilk çocuk son adet tarihim 18 ekim ( geç döllenme sanırım ) doğum tarihi temmuz ama gün belli değil

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul11 Temmuz62Istanbul30
TDS2. bebek29 eylül05 Temmuz52
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
sehrinaz2. BEBEK
29 eylül05 Temmuz68istanbul29
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz66kocaeli24
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 Temmuz55Istanbul26
minicigimm01 Ekim08 Temmuz57Antalya26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
asya60ilk03 ekim09 Temmuz62İzmir26
butterfly33ilk03 ekim09 Temmuz5533
habisshilk03 ekim09 Temmuz53Ankara24
aysun55382. Bebek09 TemmuzSezeryan
kelebeketkileriilk04 Ekim10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
hayatagülilk07 ekim13 Temmuz83Kocaeli25
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim16 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
pnraliilk12 Ekim17 Temmuz60istanbu27
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
dora83ilk13 Ekim19 Temmuz58Ankara28
şeker_portakaliilk14 Ekim20 Temmuz75İstanbul28
glmtilk15 ekim22 temmuz58
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
breshka18 ekim24 temmuz
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529
pembekelebekilk18 ekim24 temmuz23
Derenilk19 Ekim25 temmuz
arsimailk19 ekim25 Temmuzsezeryan56istanbul26
Lazanya2. bebek19 ekim25 Temmuzsezeryantrabzon
Sevdalinka05ilk21 Ekim27 Temmuz4927
msg38ilk23 Ekim30Temmuz54Malatya23
everthingwillbegreatilk23 Ekim29 Temmuz

Son düzenleme:
kızlar benimde mide bulantılarım başladı allahtan kusmuyorum ama midem hep ayakta

bende ayvayı deneyeyim diyorum ama lazanyanın soyledıgı seyıde cok severım olmadı onuda deneyeyım artık hangısı ıyı gelırse

günaydınlar herkese... benim ilk bebek olarak geçmiş listeye ikinci bebeğim birinci sezaryendi muhtemelen buda öyle olacak... :)

bende bi çözümü yok mu bunun bide rüyalar var okadar çok görüyorum ki kafam karışıyor

Ayyyy ben de bu gece 04:00 ü geçe uyandım ağlamaktan şişmişim rüyamda uyuyamadım ne kadar zaman öyle bir ürya görmüşüm ki aklıma şaştı kaldı, ikisaaat kendime gelemedim,
Rüyam şöyleydi; eşimşe İstanbul a gezmeye gidiyoruz, ben mağazalarda gezerken eşim tenha bir yere gidiyor ve gidiş o gidiş o gidiş eşimde kayboluyor, arayoruz ama bir türlü bulamıyoruz, güya eşimi o girdiği tenha yerde dövüyorlar ve hastaneye götürüyoruz diye bir grup alıp gidiyor ve eşimi ne yapsak bulamıyoruz, o kadar üzülüyorum ve dönüyoruz memlekete, uzun bir süre sonra oluyor ve bir gece yarısı evime bir zarf geliyor eşimin fotoğrafı var ve fidye isityorlar ve eşimin fotoğrafını görünce şok geçiriyorum, çünkü (Allah ım sen koru) aklını yitirmiş böyle nasıl zayıflamış yüzü haricinde tanınmaz hale gelmiş ve yüzü falan böyle felç geçirmiş gibi eşim üzüntüsünden böyle hale gelmiş aklını kaybetmiş sonunda ve eşimi dilendiriyorlarmış Allah ım o kadar kötü oluyorum ki o kadar ağlıyorum ki diyorlar bu parayı ödeyin alın, napsam napsam diyorum, o kadar ağlıyorum ki komşularım uyanıyor gece yarısı evime geliyorlar, öyle korkuyorum napsam polise mi gitsem parayı mı ödesem, ama eşimin haline o kadar ağlıyorum ki diyorum bir çocuğum var bir de karnımda var, ben naparım diye nasıl ağlıyorum, oğlumu alıyorum yüzerek evime geliyorum diyorum eşimin ailesine haber vereyim derken uyanmışım ama bir kalktım hışkırmaktan şişmişim, Allah ım nasıl korktum kalktım teheccüd vakti ve o kadar şükrettim ki eşime bakıp çocuğuma bakıp ağladım....
Ama tek bende değil demekki herkes aynıymış.............

Günaydınlar Hanımlar, yeni katıldım aranıza, 7. haftaya giriyorum, cumartesi doktordaydık, pıt pıtları duyamadık aa gördük, gerçekten çok hızlı atıyor minicik kalbimiz. :) Allah herkesin doğumunu hayırlııyla tamamına erdirsin İnşAllah. Bir de şehir şehir doktor tercihlerimizi de yazmaya başlarsak doktor seçmeye çalışan adaylara yardımımız dokunur diye düşünüyorum. Biz Güven hastanesinde Dr. Aslı Yücetürk'e başladık, ilk randevumumuz çok olumlu geçti, oldukça yoğun çalıştığını farkettik ama yine de çok ilgili ve kibar bir doktor, ilerleyen zamanlardaki düşüncelerimi de eklerim İnşAllah. Sağlıcakla kalın.. :)

beni de alinn
beni de alinnnn araniza
ben de taze anneyim

hoşgeldinn
taze anne...

rüya mevzusu derin hamilelikte görülemesi olasıymış kabusların...en iyisi hiç uyumamak ehuheueue

ben uyuyamadığım için olsa gerek mor gözlerle geziyorum artık kahve de içemiyorum sabah sigaram da yok

bak ne güsel yazıyom böyle tane tane yılmaz özdil gib eheuehuehe

hastane ve doktor seçimi önemli evet herkes paylaşırsa olumlu etkileşim olur
ben muğla devlet hastanesinde DR Hasan Tursun u seçtim o da beni seçti

hayır olsun diyelim canım ama kıyamam ne kadar korkmuşsundur ya, ben de görüyorum saçma sapan şeyler, film gibi uzun uzun artık aklımda tutmaktan vazgeçtim

Hepimiz yavrularımızı yavaş yavaş (hafta hafta) büyütüyoruz.

Belki çoğunuza erken gelebilir ama;

-Bu bebişlerin ilk ihtiyaçları neler?
-Nasıl bir oda takımı? yada beşik?
-Hangi biberon?
-Hangi bez?

vs.vs.vs

Bunlarıda şimdiden konuşursak hızla geçen günlerin sonuna geldiğimizde (inş.)sudan çıkmış balık gibi olmayız.Tecrübeli anneler veya benim gibi şimdiden araştırmaya başlayanlar paylaşalım bilgileri:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…