2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben 2009 temmuz annesiyim kızlar....
inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip bebeişleri kucağınıza almayı nasip eder rabbim...
bende 2012 temmuz annesi olmak istiyorum yaaaaa:KK49::KK49::KK49:
:KK55::KK55: kısmet belkide olur....

aaaaaa 2012nin değerli annelerinin başlığı açılmış ne güzeeeel:KK9:
kasımda burası heyecan dolu annelerle dolar,aaayyy ben heyecanlendım:KK52:
:KK49:

2011 anneleri istila etmiş burayı :))) 2012 annişleri nerede acep :))
Tabi daha erken. Bi kaç haftaya kadar dolar burası :)

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar
Cumartesi test yaptirdim ve degerim 5 cikti artarsa gebesin dedi doktor.
normalde adetim 5 gun gecmisti testi yaptirdigimda.
yani gorunen o ki ins gec dollenme olcak bende yumurtlama zamanini baz alarak hesap yaptim
1 temmuz cikti. ins degerim artar .

bebişiiimm eger benimkide boş çıkmazsa sat a göre dogum 1 temmuz çıkıyo :KK49::KK52:

kırkımız karışır insallah :KK52:

merhaba güzel temmuz anneleri bende 2011 temmuz annesiydim gecen yılda bize 2010 temmuz anneleri yazıyodu moral veriyodu şimdi sıra bize geldi maşallah diyelim :KK5:
hepiniz kuzularınızı saglıcakla kucagınıza alın inşallahhhh :KK16:
herhangi bi sorunuz olursa biz buralardayız her duydugunuzu kafanıza takmayın bol süt için bu ay ve haftada ki bebişleriniz güzelce büyüsün fındık fıstık meyve sebze bol tüketin çünkü bebişler özelliklede son aylar meyve sebzeden cok kilo alıyolar saglıcakla kalın canlarım :KK19:

merhaba güzel temmuz anneleri bende 2011 temmuz annesiydim gecen yılda bize 2010 temmuz anneleri yazıyodu moral veriyodu şimdi sıra bize geldi maşallah diyelim :KK5:
hepiniz kuzularınızı saglıcakla kucagınıza alın inşallahhhh :KK16:
herhangi bi sorunuz olursa biz buralardayız her duydugunuzu kafanıza takmayın bol süt için bu ay ve haftada ki bebişleriniz güzelce büyüsün fındık fıstık meyve sebze bol tüketin çünkü bebişler özelliklede son aylar meyve sebzeden cok kilo alıyolar saglıcakla kalın canlarım :KK19:

saglıklı beslenmek şart :KK34:
kahvaltı yapmazdım ben ama başladım son 1 haftadır kahvaltı yapıyorum:KK56:
düzenli yiyorum.. zaten midemde bişi var yanıyo gibi açmışım gibi sürekli falan :KK53:
folikasitim evde kaldı bugün gidip alıcam.. bol süt tavsiyesinede uyucam :KK53:

Merhaba 2012 Temmuz anneleri

Ben 2011 temmuz annesiyim.Hayatinizin en guzel seruvenine hosgeldiniz cok heyecanlandim sizin adiniza ve kendi adima cok duygulandim...1 yil once sizlerin yerinde biz vardik!hepinizi tebrik ediyorum..daha buralar cok issiz:))yakinda cok hareketlerinir!
Opuyorum...

Dr arayislarina girdim ben pendik civari iyi bir dr bulabilsem cok iyi olucak
ve 25 haftadan sonra takip edicek beni cunku suan yurtdisindayim. mart gibi gelicem Tr ye.
Siz hangi dr lara gideceksiniz kizlar ????

ben de bugun öğrendım bhcg 19,66 sanırm temmuz bası gibi gelecek mınnosum.hersey yolunda giderse Allah ın izniyle.
ben de 2012 temmuz annesıyım oy oyyyyyyyyy:):nazar::KK49::KK8:

2011 temmuz annesiyim bende , sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inşallah bebişlerinizi , bu günlerin tadını çıkarın sakın sakın panik yapmayın , herzaman huzurlu ortamlarda durun yoksa bu bıdıklar herşeyi hissediyolar :emir_bebek:
2011 temmuz annesi olarak ben kendimi çok şanslı hissediyorum kk da çok güzel bir arkadaşlık kurduk umarım sizlerde oyle olursunuz,sormak istedikleriniz olursa emi olun hepimiz seve seve cevap veririz....:KK19::KK16:

merhaba güzel annişler bende 2011 annesiyim biz çok güzel şeyler paylaştık eminim sizlerde çok güzel paylaşımlarda bulunursunuz çok heycanlandım miniğimi öğrendiğim gün geldi aklıma ben arasıra uğrarım sorularınızı yanıtlarım hepimiz yardımcı oluruz hepiniz bebişlerinizi sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah hamilelik muhteşem bir duygu insan özlüyor ama annelik çok daha güzel allah hepinize kucağınıza alıp koklayıp mutlu mesut yaşamamayı nasip etsin öpüyorum tebrik ediyorum

merhabalaarr..
eğer ekimde atılan tohumlar yeşerirse bende temmuz anası olabilirim Allah ın izniyle..heheheeeeeeeeee...
adetime 1 hafta kaldı hayırlısı olur inşallahh..
folik asite başladım dokturm verdi santefer forte günde 2 adet alıyorum kızlar bu hapı kullanıyorsanız günde kaç tane içiyorsunuz ben tam emin olamadımda..:KK37::KK37:

2011 anneleri istila etmiş burayı :))) 2012 annişleri nerede acep :))
Tabi daha erken. Bi kaç haftaya kadar dolar burası :)
Selamün aleyküm bende inşaAllah 2012 annişiyim.:KK49:

Hepimizin bebeklerini rabbim hayırlı eylesin, sağlıklı ve hayırlı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip eder inşaAllah.

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar
Cumartesi test yaptirdim ve degerim 5 cikti artarsa gebesin dedi doktor.
normalde adetim 5 gun gecmisti testi yaptirdigimda.
yani gorunen o ki ins gec dollenme olcak bende yumurtlama zamanini baz alarak hesap yaptim
1 temmuz cikti. ins degerim artar .

ben de tam bir aylik hamileyim, simdi hesabima gore 1 ay 5 gunluk bebisim. Ilk defa anne olacagim insallah. Ve o kadar tecrubesiz o kadar yalnizim ki. ben yurt disindayim, Azerbaycandayim. Neyi ne zaman nasil yapacagimi bilmiyorum. Lutfen bilgilerinizi benimle paylasin. ilk doktor kontrolu tarama testleri falan ne zaman yapilmali.
Ben burdaki doktorlarla anlasamiyorum, bilgi acisinda yeterli degiller. o yuzden Turkiyeye gelip onemli testleri kontrolleri orada yaptirmak istiyorum. Lutfen bana bilgi verin arkadaslar...
umarim hep beraber saglikli bebislerimizi kucagimiza aliriz.

ben de tam bir aylik hamileyim, simdi hesabima gore 1 ay 5 gunluk bebisim. Ilk defa anne olacagim insallah. Ve o kadar tecrubesiz o kadar yalnizim ki. ben yurt disindayim, Azerbaycandayim. Neyi ne zaman nasil yapacagimi bilmiyorum. Lutfen bilgilerinizi benimle paylasin. ilk doktor kontrolu tarama testleri falan ne zaman yapilmali.
Ben burdaki doktorlarla anlasamiyorum, bilgi acisinda yeterli degiller. o yuzden Turkiyeye gelip onemli testleri kontrolleri orada yaptirmak istiyorum. Lutfen bana bilgi verin arkadaslar...

canım benim hayırlı ugurlu olsun bebişin bende suan tam 4+3 günlük hamişim :KK34:
5. haftadan sonra bebiş görünüyo rahimde ben bi kaçgün daha bekleyip o zmn gidicem doktora :KK53:
türkiyeye nereye geliceksin peki??

bende yurtdisindayim Koredeyim burda azeri bir arkadasim var dillerimiz birbirine cok yakin. kisa surede dil olayini cozup
rahatca iletisim kurabilirsin. Azerbeycanin saglik hizmeti nasil bilmiyorum. burdaki arkadasima sorarim hangi testler ne zaman yapiliyor
diye. ama bence aynidir. Tr deki testleride ordaki arkadaslar soylerler ona gore yaptirirsin zaten nette de vardi sanirim haftalari
ben burdaki gibi takip edicem test olaylarini ama folicasite kendi kafama gore basladim yarin sorucam dr. a
bu arada hatirladigim kadariyla ilk taram 11-14. haftada oluyordu.

canım benim hayırlı ugurlu olsun bebişin bende suan tam 4+3 günlük hamişim :KK34:
5. haftadan sonra bebiş görünüyo rahimde ben bi kaçgün daha bekleyip o zmn gidicem doktora :KK53:
türkiyeye nereye geliceksin peki??

aslinda en guzeli 7 haftayi beklemek ama iste ne olur ne olmaz diye gidiyorum.
dun esime acaba 2 hafta daha mi bekelsem dedim yok yarin git ne oldugu belli olsun dedi
cok heyecanliyim keske sati takip etseydi bebek o zaman kalp atislarinida duyabilirdim. neyse beklicez artik bebisi :))

X